Şimdi Ara

HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.254
Cevap
18
Favori
63.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şarjlarınız ne kadar gidiyor !
    benimki ilk şarjdan 5 saat sonra bittide
    Kargodan geldi şarjı bitti 10 saat kadar şarja taktım kesintisiz buna ragmen bitti sebep nedir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert107

Arkadaşlar şarjlarınız ne kadar gidiyor !
    Kargodan geldi şarjı bitti 10 saat kadar şarja taktım kesintisiz buna ragmen bitti sebep nedir acaba ?

ekran parlaklıgının varsayılan olarak en acıkta olması
    wıfının varsayılan olarak acık olması
    3gnın varsayılan olarak acık olması
    gps ın varsayılan olarak acık olması

ıhtıyacınıze gore duzenleyıp

neyle ısınız varsa onu kullanıp ısınız bıtınce onu kapatarak
    2 gun gayet rahat cıkarıyorum ben sahsen
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

quote:

McOrco ilgin alakan için tşkler ama ne bilyiim hepsi açık olsa bile 5-6 saat gitmesi anormal geldi birden....

• quote:

quote:

quote:

McOrco ilgin alakan için tşkler ama ne bilyiim hepsi açık olsa bile 5-6 saat gitmesi anormal geldi birden....

hocam sanırım ılk androıd telefonunuz
    adroıd bır telefonda gunu kurtarmak başarı sayılıyor
    iphonedada androidde akıllı cıhazlarda durum sımdılık boyle

• arkadaşlar telefona root yapınca kamera çekimi ve video çekiminde düzelme oluyormu. cihaz 1 ghz olmasına rağmen reimlerde ve videolarda gecikmeli çekim yapıyor. bu farklı video programları ile aşılırmı.
  • birde benim tel 3d shelll de kaldı. tanımlı olarak. nasıl diğer sade olan shell e geçebiliriz.
  • quote:

quote:

quote:

Evet anormal durumunuz, iyi bir şarz sonrası tekrar kontrol edin, hala aynıysa servise gçnderin...
    Zira;
    Benim telefonda ekran parlaklığı otomatikte,
    wifi
    3g
    gps
    hepsi açık, bir kaçta widgetolmasına rağmen 3D Shell e rağmen en az 1 gün, duruma göre 1.5 gün rahat gidiyor..
    Bilginize...

• quote:

Orijinalden alıntı: elektromaxx

birde benim tel 3d shelll de kaldı. tanımlı olarak. nasıl diğer sade olan shell e geçebiliriz.

Birkaç sayfa önce anlatıldı...
  • arkadaşlar dark greylerde huawei yazısının digitizer da yazmadığı konusunda çok sayıda mesaj var teli aldım kargoda daha teslim almadım benimki de öyle çıkarsa ne yapmalıyım iade etme değiştirme düşünmelimiyim.
  • Arkadaslar benim telefonda geri dokunmatigi zayif gibi bi algiliyo bi algilamiyo sizde böyle bir sorun varmi yazimsal bir hatami acaba böyle sikayeti olan varmi bide bu sorunla ilgili hassas
    ayar yama gibi birsey varmi ekran bantindanda algilamiyo olabilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi triatum -- 8 Eylül 2013; 10:35:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sons0fAnarchY

quote:

Orijinalden alıntı: demeter07

quote:

Orijinalden alıntı: webcin

Gençler biri iki telefonun tesmini çekin de koyun hayu...

Buyrun Hocam

Hocam kılıfı nerden aldınız? İnternette düzgün bi kılıf bulamadım bi türlü ..

ebaydan satın alma prosedürü nasıl hiç alışveriş yapmadım ordan? ancak kılıflar güzelmiş bende alayım diyorum bitane...kargo ücreti nekadr oluyor kaç günde geliyor ? bilgilendirirsen sevinirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: webcin

quote:

quote:

quote:

Evet anormal durumunuz, iyi bir şarz sonrası tekrar kontrol edin, hala aynıysa servise gçnderin...
    Zira;
    Benim telefonda ekran parlaklığı otomatikte,
    wifi
    3g
    gps
    hepsi açık, bir kaçta widgetolmasına rağmen 3D Shell e rağmen en az 1 gün, duruma göre 1.5 gün rahat gidiyor..
    Bilginize...

Bencede a normal dün akşam yeniden şarj ettim tel uçak modunda her şey kapalı şarjımız % 40 düşmüş...
    Acaba yenilenmiş ürün mü gönderdiler şarjı bozuk olan ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

Telefona usb den attığımız bir şarkıyı zil sesi olarak nasıl ayarlıyoruz ?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.herman.ringtone
    bu uygulama ile yapabilirsiniz

Teşekkür ettim hocam.

• Şuan telefonu kullanmıyorum tam tarif edemem ama kendi yazılımında yüklü gelen müzik çalara girdiğinizde seçeneklerde zil sesi yap seçeneği çıkıyor programsız.
  • Telefonu daha yeni aldım. Ön kamerasını açmayı denediğimde hata veriyor. Fabrika ayarlarına döndürene kadar da kamera bölümünü kullanamıyorum. Teknik servise de göndermek istemiyorum sanırım geri vereceğim. Bu hatayla karşılaşan var mı başka?
  • hani yukarda bildirim varya gsm sinyal cubugu bende o cubuk beyaz oldu sinyal seviesini gösteren yeşil renk beyaz gösterior bunu nasıl eski haline götürebilirim arkadaşlar
  • hızlıal'dan g301, hespsiburada'dan vision aldım. aile bireyleri kullanması için dokumnatik akıllı telefon olarak giriş seviyesi uygun cihazlar. her ikisi de 280 TL ' ye geldi. her iki telefonda da paket içeriği aynı. vision içinde 4gb sdcart geliyor. g301 de de bekledim ama çıkmadı. her iki cihazında kasa kalitesi iyi. oyuncak gibi değiller.

genel telefon kullanımı olarak her ikiside akıcı, standart uygulamalar ve kullanım ile 2 gün pil gider. wifi ile bağlatılar yaptım. video izledim. ikisi de hızlı gezinti yapıyor. g301 daha iyi ses ve görüntü veriyor.

hepsiburada vision : ön cam marka yok. ama telefon sıfır, hiç kullanılmamış. kutusu jelatinli geldi. 2 günde geldi.

hizlial g301 : hiç kullanılmamış. kutusu jelatinli geldi. ekranında koruyucu film vardı. 3 günde geldi.

• Benim telefondada yazi yok alttan isik sizmasi var dokunmatik panel kasadan biraz yukarida

• quote:

Orijinalden alıntı: triatum

Benim telefondada yazi yok alttan isik sizmasi var dokunmatik panel kasadan biraz yukarida

Hocam fazla kafaya takmamak lazım. Aldığım günden beri sorunsuz kullanıyorum. Tek korkum alttaki açıklıktan toz girmesiydi. O da olmadı.

• Benim tlf airties 5443 gormedi.modemi degistirmek su an icin istemiyorum.ne tavsiye edersiniz. Oglum isyanlarda

20 gün sonra problemi çözdüm kesinlikle modem ayarlarından. daha önce kablosuz yayını "a/b/g/n" formatinda yayınlarken sadece "n" yayını yapmasını sağladım ve problem gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mecnunumm -- 1 Ekim 2013; 23:15:28 >
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.