Şimdi Ara

MTB ye yeni lastik (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
6.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhtintin

quote:

Orijinalden alıntı: Cemm33

quote:

quote:

quote:

bende yen, 1.50 lastik almayı düşünüyorum kullandıklarım 1.95 rubena oval lastik gözüm gittikçe daha incesine kayıyor bakalım hayırlısı :)

perşembe günü rubena flash 1.75 alcaktım sonradan babam laf etti alamadım sporty race 2.1 dişli lastikle devam

35liraya bulabilirsin çiftini para biriktir al derim

rubena flash ın mı çifti 35tl

http://www.sanalpazar.com/26x1.50-40-559-Dis-Lastik-Rubena-Flash__isp7663123 hatta 30lira kargo ile o fiyata denk geliyor

1.75 lazım maalesef 1.5 için iç lastiğede ihtiyacım olcak

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bende yen, 1.50 lastik almayı düşünüyorum kullandıklarım 1.95 rubena oval lastik gözüm gittikçe daha incesine kayıyor bakalım hayırlısı :)

perşembe günü rubena flash 1.75 alcaktım sonradan babam laf etti alamadım sporty race 2.1 dişli lastikle devam

http://www.sanalpazar.com/26x1.50-40-559-Dis-Lastik-Rubena-Flash__isp7663123 hatta 30lira kargo ile o fiyata denk geliyor

ben eski iç lastiği direk taktım hiç bakmadım bile

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben eski iç lastiği direk taktım hiç bakmadım bile

ama belli olmaz belki sizinki 1.5 falandır

• 1.5 alırsanız çok sarsıntı yaşarsınız kaldırımlarda. 1.75 slick bile konfordan ödün veriyor ve en küçük ıslaklıkta biraz yatırdınız mı yerde buluyosunuz kendinizi. Tavsiyem rubena flashtan yana. Çok pahalı bir ürün değil. Kullanım olarak ise sadece yazın kuru havada kullanın derim. Kışın dişlilerden şaşmayın
  • maxxis detonator kullaniyordum 1 ay kadar sabrettim sonra sattim.
    altinda dag bisikleti oldugu icin altayip ziplamaya calisiyorsun unutuyorsun lastikleri o zamanda tum sarsinti totona vuruyor.
    hiz konusunda tamam disliye gore bir adim once fakat yol tutusu ve hissiyat dusuk.

ucuz bisey al dene en azindan eger gercekten hosuna giderse bir kac seviye ust birsey alirsin lastigi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EyesOnYou-TR

1.5 alırsanız çok sarsıntı yaşarsınız kaldırımlarda. 1.75 slick bile konfordan ödün veriyor ve en küçük ıslaklıkta biraz yatırdınız mı yerde buluyosunuz kendinizi. Tavsiyem rubena flashtan yana. Çok pahalı bir ürün değil. Kullanım olarak ise sadece yazın kuru havada kullanın derim. Kışın dişlilerden şaşmayın

öyle düşünüyordum burda 1.5 ay yaz devam eder yazın kullanırım dıyordum ama babamla tartıştık neyse diğer yaza inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

maxxis detonator kullaniyordum 1 ay kadar sabrettim sonra sattim.
    altinda dag bisikleti oldugu icin altayip ziplamaya calisiyorsun unutuyorsun lastikleri o zamanda tum sarsinti totona vuruyor.
    hiz konusunda tamam disliye gore bir adim once fakat yol tutusu ve hissiyat dusuk.

ucuz bisey al dene en azindan eger gercekten hosuna giderse bir kac seviye ust birsey alirsin lastigi.

kalın mtb lastiğinden sonra hızınızda ne kadar değişim oldu acaba? birde gerçekten rahatlama söz konusumu
  • hizda gozle gorulur artis oluyor bu bir gercek fakat cukurdur tastir tumsektir en ince noktasina kadar vuruyor slick lastik.
    eger asfalt yoldan cikmadan atlama ziplama yapmayacaksan kullan derim bu gune kadar disli lastik neden kullandim dersin
  • quote:

hizda gozle gorulur artis oluyor bu bir gercek fakat cukurdur tastir tumsektir en ince noktasina kadar vuruyor slick lastik.
    eger asfalt yoldan cikmadan atlama ziplama yapmayacaksan kullan derim bu gune kadar disli lastik neden kullandim dersin

Mersin de yaklaşık 10km sahil şeridi var bir toprak kısım var birde kaldırım taşlı kısım var arada toprak kısma inmek zorunda kalıyorum toprak çok yumuşak değil hafif tozlu üstünde yürünmekten sertleşmiş ama çok sorun çıkarmaz herhalde maalesef bu yaz alamayacağım sanırsam
  • aynen bende ince lastik bakiyordum sanalpazardan :) 1.75 lik rubena flash bulamanistim apsli olan modeli 2 tanesi 70 tl civari geliyordu saticidanhttp://www.sanalpazar.com/Meghna-26x1.75-Mtb-Yol-Lastigi-47-559__isp9111737 su lastikleri aldim kargo dahil 32 tlye geldi bisiklette acayip farketti rubena flash gibi tam slick degil ama cok guzel gidiyor 400 km yol yaptim sadece on teker bir kere patladi tel girmisti biraz sert oluyor genis lastik gibi. surusu yumusak degil ama duz yolda yag gibi kayiyor lastik sesi hic gelmiyor nerdeyse arazidede surdum rubena flash olan arkadasim bisikletten iniyor ben hala kullanabiliyorum fiyatina gore cok guzel lastik alin yani tavsiye ederim
     MTB ye yeni lastik MTB ye yeni lastik

• quote:

İşini görür 1.50 bile olsa merak etme. Alırsan çok dikkatli sür bisikleti yan yatırma ıslak zeminde. Karde hep kayıcak gibi düşün ona göre tedbirini al
  • quote:

Orijinalden alıntı: svoodoo

aynen bende ince lastik bakiyordum sanalpazardan :) 1.75 lik rubena flash bulamanistim apsli olan modeli 2 tanesi 70 tl civari geliyordu saticidanhttp://www.sanalpazar.com/Meghna-26x1.75-Mtb-Yol-Lastigi-47-559__isp9111737 su lastikleri aldim kargo dahil 32 tlye geldi bisiklette acayip farketti rubena flash gibi tam slick degil ama cok guzel gidiyor 400 km yol yaptim sadece on teker bir kere patladi tel girmisti biraz sert oluyor genis lastik gibi. surusu yumusak degil ama duz yolda yag gibi kayiyor lastik sesi hic gelmiyor nerdeyse arazidede surdum rubena flash olan arkadasim bisikletten iniyor ben hala kullanabiliyorum fiyatina gore cok guzel lastik alin yani tavsiye ederim

bende SPORTY RACE 2.1 ile 400km yaptım 5 mi 6 kere mi ne patladı valla iyiymiş sizinki herkese soruyorum kusura bakmayın hız farkı ne kadar oldu evet rubena flash öyle biraz uçuk fiyatı

• quote:

Orijinalden alıntı: EyesOnYou-TR

quote:

İşini görür 1.50 bile olsa merak etme. Alırsan çok dikkatli sür bisikleti yan yatırma ıslak zeminde. Karde hep kayıcak gibi düşün ona göre tedbirini al

yok zaten çok yatırmam bisikleti teşekkürler
  • Cst City Traveller taktım bende bianchi tdl 1300 üme.Oldukça memnunum.Fiyatıda çok uygun...
  • quote:

quote:

aynen bende ince lastik bakiyordum sanalpazardan :) 1.75 lik rubena flash bulamanistim apsli olan modeli 2 tanesi 70 tl civari geliyordu saticidanhttp://www.sanalpazar.com/Meghna-26x1.75-Mtb-Yol-Lastigi-47-559__isp9111737 su lastikleri aldim kargo dahil 32 tlye geldi bisiklette acayip farketti rubena flash gibi tam slick degil ama cok guzel gidiyor 400 km yol yaptim sadece on teker bir kere patladi tel girmisti biraz sert oluyor genis lastik gibi. surusu yumusak degil ama duz yolda yag gibi kayiyor lastik sesi hic gelmiyor nerdeyse arazidede surdum rubena flash olan arkadasim bisikletten iniyor ben hala kullanabiliyorum fiyatina gore cok guzel lastik alin yani tavsiye ederim

bende SPORTY RACE 2.1 ile 400km yaptım 5 mi 6 kere mi ne patladı valla iyiymiş sizinki herkese soruyorum kusura bakmayın hız farkı ne kadar oldu evet rubena flash öyle biraz uçuk fiyatı

hiz farki derken 10. km civari oldu birde benim bisikletin aynakol ve rublesi hiza uygun degil 42 li aynakol 14 lu ruble cogu yerde hizlaninca pedalim bosa donuyor dahada hizlanamiyorum disliler hiza uygun olsa belki dahada hizlanabilirim bir kere kaymak asfaltta ruzgarsiz havada sonuna kadar kastirip 50 yaptim ama birde su var yokuslari cok iyi cikiyorum fazla vites dusurmeden aynakolun en dusuk dislisini kullanmiyorum cok cabuk hizlanabiliyorum .

• quote:

tavsiyene güvenerek sipariş verdim . umarım pişman olmam

• ben 1.95lik lastikten geçtim müthiş fark yaptı senin lastikler daha kalınsa sen daha fazla fark hissedersin ;)
  • quote:

quote:

quote:

hiz farki derken 10. km civari oldu birde benim bisikletin aynakol ve rublesi hiza uygun degil 42 li aynakol 14 lu ruble cogu yerde hizlaninca pedalim bosa donuyor dahada hizlanamiyorum disliler hiza uygun olsa belki dahada hizlanabilirim bir kere kaymak asfaltta ruzgarsiz havada sonuna kadar kastirip 50 yaptim ama birde su var yokuslari cok iyi cikiyorum fazla vites dusurmeden aynakolun en dusuk dislisini kullanmiyorum cok cabuk hizlanabiliyorum .

tamam çok teşekkürler

• quote:

ben 1.95lik lastikten geçtim müthiş fark yaptı senin lastikler daha kalınsa sen daha fazla fark hissedersin ;)

benimkide 1.95 lik , çok ses çıkartıyordu ve hızımı da kestiğini düşünüyorum , bakalım gelince görücez ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: poman

quote:

ben 1.95lik lastikten geçtim müthiş fark yaptı senin lastikler daha kalınsa sen daha fazla fark hissedersin ;)

benimkide 1.95 lik , çok ses çıkartıyordu ve hızımı da kestiğini düşünüyorum , bakalım gelince görücez ....

bisiklet neydi? ümit evolutionmu yoksa? onlarda 1.95 lastik varda bildiğim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.