Şimdi Ara

Senzoni fırın (güzine)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Senzoni ıtalyan fırınları hakkında bir fikri olan varsa söylesin lütfen. Zira ben oldukça begendim ama emin olamıyorum. Bu fırın için ankastre almakdan vazgeçebilirim. O nedenle her tür deneyim ve fikrinizi paylasirsaniz çok sevinirim. Atamalarım da pek sonuç vermedi bu fırın hakkındaki yorumlar için.Www.senzoni.com.tr

• quote:

Orijinalden alıntı: murat220275

Senzoni ıtalyan fırınları hakkında bir fikri olan varsa söylesin lütfen. Zira ben oldukça begendim ama emin olamıyorum. Bu fırın için ankastre almakdan vazgeçebilirim. O nedenle her tür deneyim ve fikrinizi paylasirsaniz çok sevinirim. Atamalarım da pek sonuç vermedi bu fırın hakkındaki yorumlar için.Www.senzoni.com.tr

merhaba

fırını aldınız mı? araştırdınız mı?
  • senzoni italyan değil ankarada üretiliyo
  • Senzoni sektörde 60 yıla yakın deneyimi olan bir firma tarafından üretiliyor. Avrupa'da çok tercih edilen ama ülkemizde çok az seçeneği olan çok kaliteli, estetik ve renk seçenekli davlumbaz ve fırın ihtiyacını karşılamak amaçlı özel bir projenin ürünü diyebiliriz. Kullanılan tüm parçalar olabilecek en kaliteli ara ürünler. Davlumbaz, fırın ve bu ikisinden oluşan setler satılıyor. Ayrıca set üstü ocakları da var. Ürünleri buradan inceleyebilirsiniz. Şu anda bahar kampanyasında. Kampanya bitiminde fiyatlar ciddi oranda zamlanarak normal seviyesine gelecek. Fırın ve fırınlı setlerde kurulum ücretsiz. Sadece davlumbaz alındığında kurulum alıcıya ait oluyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.