Şimdi Ara

HUKUK KAZANMAK ( ANA KONU )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
1.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazın hiçbirşey yapmadım. ağustos sonunda dershane başladı bende o zaman başladım çalışmaya.liseyi yatarak geçtim.ama bu sene gerçekten çalıştım ve istanbul hukuktayım :) .zor birşey değil inan.istikrar en önemlisi.herkes gezerken ben günlük çalışmamı bitirmeye uğraşıyordum
  • Derse eylulde basladim ve haftada 5 gun duzenli ders calistim marmara hukuktayim istikrarli calisirsan kesin kazanirsin
  • Arkadaşlar 12 sınıfa geçtim başladım ygs çalışmaya fakat korkuyorum hukuk kazanmak cokmu zor kazananlar nasıl kazandı yazın neler yaptı? MAT1 MAT2 Nasıl hallettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hukukcuk

Arkadaşlar 12 sınıfa geçtim başladım ygs çalışmaya fakat korkuyorum hukuk kazanmak cokmu zor kazananlar nasıl kazandı yazın neler yaptı? MAT1 MAT2 Nasıl hallettiler.

up
  • quote:

Arkadaşlar 12 sınıfa geçtim başladım ygs çalışmaya fakat korkuyorum hukuk kazanmak cokmu zor kazananlar nasıl kazandı yazın neler yaptı? MAT1 MAT2 Nasıl hallettiler.

yeterli zekaya sahip birisi için gayet kolay bişey hukuk kazanmak,tıpın yanında falan çocuk oyuncağı
  • quote:

Orijinalden alıntı: GangsterParty

quote:

yeterli zekaya sahip birisi için gayet kolay bişey hukuk kazanmak,tıpın yanında falan çocuk oyuncağı

Tıpla karşılaştırmanı anlamadım birisi sayısal birisi eşit ağırlık nasıl aynı kefeye koydun ki
  • quote:

quote:

quote:

Tıpla karşılaştırmanı anlamadım birisi sayısal birisi eşit ağırlık nasıl aynı kefeye koydun ki

tamam işte tıpçı adam hepsini fulle yakın yapmak zorunda ygs lys falan,hemde fizik matematik biyo kimya geo hepsi zor zor dersler ama hukuk kazancak adam ygsde 400 falan alsa 30 mat 10 geo 40 edeb 15 cografya yapsa ortalama bi okul puanıda olsa giriyo hukuga, 1 sene boyunca sadece matematik geometri falan oluyo son 2 ay edb calısıyolar, zaten 1 senede matematik yapamayan adamdan bişey olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GangsterParty -- 26 Temmuz 2013; 16:51:11 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

tamam işte tıpçı adam hepsini fulle yakın yapmak zorunda ygs lys falan,hemde fizik matematik biyo kimya geo hepsi zor zor dersler ama hukuk kazancak adam ygsde 400 falan alsa 30 mat 10 geo 40 edeb 15 cografya yapsa ortalama bi okul puanıda olsa giriyo hukuga, 1 sene boyunca sadece matematik geometri falan oluyo son 2 ay edb calısıyolar, zaten 1 senede matematik yapamayan adamdan bişey olmaz

Sağol dostum :)

• birader söyle söyliyim akıllıysan col basit salak gibi türkce cografya tarih calısma sadece mat calıs ben sadece 1 sene calıstım mat ve ank hukuktayım millet sürekli edebte sıccan falan dedi mat lyssinden sonra 1 hafta calıstım 50 net sözel calısanlar genelde kafası mata basmayanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: popeIV

birader söyle söyliyim akıllıysan col basit salak gibi türkce cografya tarih calısma sadece mat calıs ben sadece 1 sene calıstım mat ve ank hukuktayım millet sürekli edebte sıccan falan dedi mat lyssinden sonra 1 hafta calıstım 50 net sözel calısanlar genelde kafası mata basmayanlar

%100 katılıyorum ama benim hedefim boün bilkent iibf ben zorunlu olarak calısıyorum matematik geometriye, katsayıları cok yuksek cunku, umarım basarabılırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZacDoUrden

yazın hiçbirşey yapmadım. ağustos sonunda dershane başladı bende o zaman başladım çalışmaya.liseyi yatarak geçtim.ama bu sene gerçekten çalıştım ve istanbul hukuktayım :) .zor birşey değil inan.istikrar en önemlisi.herkes gezerken ben günlük çalışmamı bitirmeye uğraşıyordum

Oha hocam ciddimisin :)) Ben şimdi Yazın Türkçe , Sosyal , Mat1 Geo bitirsem Nasıl olur? Ayın 20'sinde dershane sınavı var :( MAT1 , MAT2 İçin neler yaptın hocam?
  • quote:

birader söyle söyliyim akıllıysan col basit salak gibi türkce cografya tarih calısma sadece mat calıs ben sadece 1 sene calıstım mat ve ank hukuktayım millet sürekli edebte sıccan falan dedi mat lyssinden sonra 1 hafta calıstım 50 net sözel calısanlar genelde kafası mata basmayanlar

Hocam yazın Türkçe Dil bilgisi kısmını , Mat1'i ve Geometriyi bitirmek istiyorum zaten sosyal 34 35 geliyor şimdilik o artar zamanla. Birde YGS Kimya bitireceğim. 12 sınıftada LYS ED. LYS MAT Kasarak gitcem ygs denemeleri tekrarlar soru çözümleri felan?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZacDoUrden

yazın hiçbirşey yapmadım. ağustos sonunda dershane başladı bende o zaman başladım çalışmaya.liseyi yatarak geçtim.ama bu sene gerçekten çalıştım ve istanbul hukuktayım :) .zor birşey değil inan.istikrar en önemlisi.herkes gezerken ben günlük çalışmamı bitirmeye uğraşıyordum

Oha hocam ciddimisin :)) Ben şimdi Yazın Türkçe , Sosyal , Mat1 Geo bitirsem Nasıl olur? Ayın 20'sinde dershane sınavı var :( MAT1 , MAT2 İçin neler yaptın hocam?

özel birşey yok.dershanede işlenen konulara yetişmeye çalıştım.dediğim gibi istikrarlı bi şekilde hergün çöz.2-3 günde bir 500 çözeceğine 3 günde günde 100 sorudan 300 çöz daha faydalı olur.yazın paragrafa bol bol çalış vaktin bol nasılsa.deliler gibi paragraf sorusu çöz.hem lysde hem ygsde işine yarar.

edit: belli başlı mat konuları var onları bitirebilirsen erkenden bitir.mesela trigonometri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZacDoUrden -- 26 Temmuz 2013; 17:00:09 >

• quote:

quote:

Hocam yazın Türkçe Dil bilgisi kısmını , Mat1'i ve Geometriyi bitirmek istiyorum zaten sosyal 34 35 geliyor şimdilik o artar zamanla. Birde YGS Kimya bitireceğim. 12 sınıftada LYS ED. LYS MAT Kasarak gitcem ygs denemeleri tekrarlar soru çözümleri felan?

sosyal 34-35 geliyosa aşmışsın daha şimdiden, sene sonunda bile o netleri görmek mesele mat1'de 36-37 yapıyorum ama sosyalim 20'lerde dolaşıyor fen de çok kötüyüm, türkçe dilbilgisi hariç fulle yakın geliyo genel olarak 35-36 dolaylarında o da, şuanlık 11 mat bi de üçgenleri bitirmek üzereyim bnim de 20sinde denemem olucak bakalım ya mat türkçe fulleynce zaten acayip yükseliyorum diğerleride zamanla artar heralde

• beyler siz bu tempoyla ilk 15e falan girersiniz tm icin fazla bunlar :D mat geo yap okuma yazma biliyosan sosyalden türkceden 35 net yaparsınız hukuk garanti
  • quote:

Pm e gel yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halit.

Derse eylulde basladim ve haftada 5 gun duzenli ders calistim marmara hukuktayim istikrarli calisirsan kesin kazanirsin

dun deneme yaptim temelim yok zaten meslek liseliyim 182 aldim ea'da istanbulda hukuk kazanma sansim varmi cok calisirsam olurmu ve nasil calismaliyim 0'im tamamen
  • quote:

Aynen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyildiz

quote:

Pm e gel yardımcı olurum.

hocam banada pm atarmisin?
  • Matematiksiz olmaz matematik çalışın.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.