Şimdi Ara

352. DÖNEM KD KÜTAHYA HAVA ER EĞİTİM TUGAYI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
13.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk donemde gidenler kacinda teslim olacak simdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crosshair

ilk donemde gidenler kacinda teslim olacak simdi?

2 grup olarak 9 eylül de teslim olucaz hepimizde 2 grubumuz , 1 ıncı grup olsaydık 12 agustos du

• beni de ekleyin. oğuz kağan karagöz- ordu
  • aranızda öğretmen var mı? şu maaş işini ne yaptınız? ben eylülde gidiyorum diye dilekçe vermedim okula. eylülün 9'unda asker sayılırsak eğer maaş iade etmemize de gerek kalmaz diye düşünüyorum
  • arkadaslar surekli kullandiginiz ilaclar varsa yaninizda goturun. girince valiz kontrolunde ilaclar sizden alinir, sizin adiniza kaydedilir. incelendikten sonra ilaclariniz size dagitilir.

bazi ilaclarin iceride kullanilmasi yasak. buyuk ihtimalle ilaclariniz viziteci askere gidecek ve bu askerden gunluk her dozu tek tek ayagina giderek alacaksiniz. bu uygulama askerlerin asiri doz alip intihar etmelerini engellemek icin yapiliyor. daha once boyle durumlar yasandigi icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogzkgnkrgz

aranızda öğretmen var mı? şu maaş işini ne yaptınız? ben eylülde gidiyorum diye dilekçe vermedim okula. eylülün 9'unda asker sayılırsak eğer maaş iade etmemize de gerek kalmaz diye düşünüyorum

Hocam ben de öğretmenim 349. Kd olarak askerliğimi yaptım. 31 ağustos sevk tarihinizdir muhtemelen. Bu tarihten sonra sistemde asker olarak gözüceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanyıldırım

quote:

Orijinalden alıntı: ogzkgnkrgz

aranızda öğretmen var mı? şu maaş işini ne yaptınız? ben eylülde gidiyorum diye dilekçe vermedim okula. eylülün 9'unda asker sayılırsak eğer maaş iade etmemize de gerek kalmaz diye düşünüyorum

Hocam ben de öğretmenim 349. Kd olarak askerliğimi yaptım. 31 ağustos sevk tarihinizdir muhtemelen. Bu tarihten sonra sistemde asker olarak gözüceksiniz.

sevk tarihim 10 eylülde. askerlik şubesi 9 eylülde sülüs vereceğim dedi. bir iki gün sonra gitmem gerekiyormuş. yani ben yine de 31 ağustostan itibaren esker sayılacağım yine de. saçma bir kanun ama değil mi? boşu boşuna maaşımı geri iade edeceğim.

• Bende kısa dönem Kütahya Havacı

Şubeye gittim 27 Temmuz falandı. İçerde subay ; sistem değişti Ağustos başı gidiliyor dedi. "ah ulan dedim onca yıl gitme , şimdide fazladan git 15 gün".
    Sonuçlar açıklandı internette 15 Agustos sevk tarihi dediler. İyi dedim bari yırttık. Sülüs alıcakken kadın bu sefer 11 Eylül dedi

İstemiyosanız gelmiyim arkadaş direk söyleyin nedir yani
  • bende ksd kütahya hava er eğt.tug. 2.grup
    memleket Afyon-Şuhut
    Ispartada büyüdüm
    şuan Karabük-Eskipazar da görev yapıyorum
  • Küçük bir güncelleme yapayım; Kütahyaya kış geç geliyor artık bu sebeple gittiğinizde hava soğuk olmayacak (geceleri hariç çünkü açık alanda olacaksınız) acemiliğiniz bitene kadar soğuk moğuk görmessiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet K.

Küçük bir güncelleme yapayım; Kütahyaya kış geç geliyor artık bu sebeple gittiğinizde hava soğuk olmayacak (geceleri hariç çünkü açık alanda olacaksınız) acemiliğiniz bitene kadar soğuk moğuk görmessiniz.

Eylül döneminde sabah iştimaları için yada gece yatarken içlik giçek kadar bir soguk yok dogru mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Amiral34

quote:

Küçük bir güncelleme yapayım; Kütahyaya kış geç geliyor artık bu sebeple gittiğinizde hava soğuk olmayacak (geceleri hariç çünkü açık alanda olacaksınız) acemiliğiniz bitene kadar soğuk moğuk görmessiniz.

Eylül döneminde sabah iştimaları için yada gece yatarken içlik giçek kadar bir soguk yok dogru mu ?

İçliğe gerek yok merak etmeyin. Soğuk ile ilgili konular kasım-aralık dönemleri için.
  • quote:

quote:

quote:

İçliğe gerek yok merak etmeyin. Soğuk ile ilgili konular kasım-aralık dönemleri için.

Anladım siz orda mı yaptınız askerliği ?

• Asker alış verişini tamamlayan var mı arkadaşlar ? Varsa listesini paylaşabilir mi ? Birde ne kadar ucret tuttu kazıklanmayalım fiyat bilgimiz olsun ?

Birde şubeden evragını alan var mı ?

• quote:

Asker alış verişini tamamlayan var mı arkadaşlar ? Varsa listesini paylaşabilir mi ? Birde ne kadar ucret tuttu kazıklanmayalım fiyat bilgimiz olsun ?

Birde şubeden evragını alan var mı ?

şube 9 eylülde alırsınız dedi bana evrağı. 2 gün de yol izni alırsın 11.inde orada olursun dediler
  • Öğretmen arkadaslar ayliksiz izine ne zaman ayrilacaksiniz dilekcemizi ne zaman versek ben 9 eylul gibi vermeyi dusunuyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada ziraat bankasindan mesaj geldi hesap kartiniz kutahya subesine geldi diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duyduğuma göre apustos döneminde Işıklar Askeri Hava Lisesine gelen KD olmayacakmış ancak eylül döneminden usta birliği çıkan olursa bana ulaşsın yardımcı olurum hem gelmeden hem askerliğinde ;) yedek subay olarak görev yapyorum şuan bursa'da ;)
  • Bızım şimdi Fanila,Boxer,El,Yuz,ayak havluları mavi mi ? Fakat çoraplar siyah doğru mu ? alan yok mu hala

• Arkadaslar son havacilar ne zaman bot bagladi ya da baglayacak? Hangi tarihte?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.