Şimdi Ara

Avea Lokasyon bazlı teklifleri için abonelik bilgilerimizi kullanmasına evet demelimiyim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • avea'nın size özel lokasyon bazlı tekliflerinden yararlanabilmEK için evet yazın 5008 e gönderin diyor. bir süre göndermedim, sonra yine mesaj geldi, eksik onayınız var diyor, hizmet ve kampanyalarımızdan daha iyi yararkanabilmek için evet yazın gönerin diyor!

bu biraz, bizim özel bilgilerimize ulaşması anlamına gelmiyor mu?, alenen kendi onayımızla bizim kullanım bilgilerimize ve yerimize ulaşmasına izin vermek anlamına geliyor..
    zaten arayıp teklif kampanya vs. bildirimlerini yapıyorlar ? ne gerek var evet yazmama !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 16 Temmuz 2014; 21:27:20 >

• bende kıllandım bu işten... 50 olmuştur attıkları aradıkları sayı ((: acmiyorum lan telefonunuzu EVET de yazmıyorum ((: Yıkılan paket pana yetiyor.... 1GB internet 1000sms 500dk her yöne 2000dk taraftar hatlarıyla sadece ve sadece (( 23TL )) daha ne fırsatı isticem,saygılar selamlar...

Konu ile alakalı bu adrese bi gözatın derim..

http://www.avea.com.tr/web/Hakkimizda/DuyurularDokumanlar/Duyurular/BanaOzelKampanyalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi futursuz -- 7 Aralık 2013; 11:12:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.