Şimdi Ara

Asyalı sevgili bulduğumda konuyu horlatıcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
3.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edit. 1. Sene guncellemesi 2014 temmuzu hala asyali kiz yok. Asla pes etmicem.

Edit. 2. Sene güncellemesi hala asyalı kız yok 2015 Şubat

Edit. 3. Okulda kazak kiz var bu sayilir mi 2015 nisan

Edit. 4. Umudumu yitirmeye başladım beyler... 2015 temmuz

Edit. 5. Konunun resmini değiştirdim kırılmış. 2015 eylül

Edit. 6. mutlu yıllar :/ 2016 ocak

Edit. 7. abi iki genç kız bakıyor japonlar çok tatlılar ölecem yeter karı bulunnnn 2016 Ekim

Edit. 8. ama ben pes edersem doğmayacak asyalı torunlarıma bu durumu nasıl açıklayamayacağım? 2017 Haziran

Edit. 9. japonca öğreniyorum 300 kanjiyi şimdiden beynime kazıdım 2018 Nisan

Edit. 10. neyse 2019

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 15 Ekim 2019; 22:37:29 >

• Ok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hortlatayım o zaman daha hiç yurtdışına gitmedim fakat singapurdan kız getirdim 2 ay ikamet etti evimde tabiki mutlu bi çift olduk 2 ay sonra gönderdikten sonra ayrıldım.
  • Boş gitmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0F7B056BC -- 6 Nisan 2015; 13:00:55 >
  • Yuh lan adam 3 senedir bulamamış

• bu gidişle bulamassın

• tip olsa 2 seneye coktan bulurdun kank demekki tip yok cok zorlama yada japonyada kor sagir birini bul gel

• pompa mı diyelim
  • basini alirsin bu gidisle
    2 senedir bulamamis kiz
    ben bile taylandli buldum netden kizla aramiz bayaa iyi.tayland bileti 2000 tl olmasa gidcemde olmuyo iste

• quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

pompa mı diyelim

Pompa biraz abartıya kaçıyor ilk 2 hafta hiçbirşey yapmadım ürkmesin diye aynı odada kaldık annemle kalmama rağmen bi sıkıntı çıkmadı yalnız şunu söyleyeyim ben 23 yaşındayım hatun 29 benden daha genç duruyor annem 19 yaşında sanıyordu kızı düşünün yani normal bi fotoğrafımız olsa koyardım buraya ama hep adult içerikli bu yüzden koyamıyorum onuda geçelim hocam şuanda taylanddan var bi aday umarım onuda getiririm buraya bu arada ingilizcem aşırı derecede iyi değil sadece derdimi konuşacak kadar biliyorum en son singapurlu kızla kavga ettiğimdede bana şöyle demişti hamileyim çocuğumuzu satıcam yemek yaparlar umarım dedi ( babası çinli ) biliyosunuzdur çinliler cenin yemeyi çok seviyorlar çok korktum ama neyseki şakaymış

• 5 yıldır taylandlı kız arkadaşım var.. yani ciddi ilişki.. henüz 2 hafta önce geldim taylanddan. benim de yaşım 24 bu arada. pek ciddi bi ilişki aradığını sanmıyorum, hiç öyle gözükmüyor.

ama eğer öyleyse işin zor. bu işler harbi zor söylim

ha yani işin sadece pompaysa (çünkü sen gitmiyosun kızları getirtiyosun) ne zahmet ediyosun kardeşim bu kadar türkiyede de çok kolay zaten artık. sende de mi benim gibi asyalı hastalığı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hysteria_ -- 6 Nisan 2015; 14:00:45 >
  • Adult içerikmiş, şimdi her insan abartmayı sever ama birşeyler olmadıysa olmadı de geç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Punk

Adult içerikmiş, şimdi her insan abartmayı sever ama birşeyler olmadıysa olmadı de geç

Ah be benim güzel kardeşim keşke sende yaşasan böyle şeyleride iftira atmak yerine sende tatsan umarım bi gün seninde olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4S14N_HUNT3R -- 6 Nisan 2015; 15:24:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

5 yıldır taylandlı kız arkadaşım var.. yani ciddi ilişki.. henüz 2 hafta önce geldim taylanddan. benim de yaşım 24 bu arada. pek ciddi bi ilişki aradığını sanmıyorum, hiç öyle gözükmüyor.

ama eğer öyleyse işin zor. bu işler harbi zor söylim

ha yani işin sadece pompaysa (çünkü sen gitmiyosun kızları getirtiyosun) ne zahmet ediyosun kardeşim bu kadar türkiyede de çok kolay zaten artık. sende de mi benim gibi asyalı hastalığı var?

aynen üstad bende çekik gözlü hastalığı var bayılıyorum dostum ya ben sürekli getirtiyorum çünkü üniversite ve iş dolasıyla gidemiyorum ama çok gitmek istiyorum asyalı hastalığı çok kötü.

Türkiyede birsürü hatun var ama çekik gözlü tek tük. bu aralar kırgız türklerine sardım hem çekik gözlü hemde aynı türk kanı taşıyoruz :D

İşim ciddi olsa bu kadar uzak ülkeler seçmem üstad işim pompa eğlenmek zaman geçirmek hani dışarıda el ele tutuşup gezmek bile mutlu ediyor çünkü o bi çekik gözlü.

Arkadaşlarımın çoğu inanmamıştı bana getiremezsin olm kız senin için gelirmi filan fakat getirdiğimde arkadaşlarımda çok sevdi bu işi bayağı takıldık eğlendik 7 tane kız kardeşi vardı arkadaşlar sürekli söylüyorlar bana söyle kardeşlerinide getirsin filan diye ama

nasıl söyleyeceksin ki :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4S14N_HUNT3R -- 6 Nisan 2015; 15:21:34 >

• Sultan Ahmet taraflarına git gezdir asyalı arkadaşları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxy77

quote:

Adult içerikmiş, şimdi her insan abartmayı sever ama birşeyler olmadıysa olmadı de geç

Ah be benim güzel kardeşim keşke sende yaşasan böyle şeyleride iftira atmak yerine sende tatsan umarım bi gün seninde olur :)

Forumdaki en önemli kuralı çiğnemişsin, "no ss no güven" kuralını ihmal ederek bu konuyu devam ettiremezdin

Asyalı sevmiyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Noxy77

quote:

Forumdaki en önemli kuralı çiğnemişsin, "no ss no güven" kuralını ihmal ederek bu konuyu devam ettiremezdin

Asyalı sevmiyorum :)

Bu fotoğrafta herhangi bi tehlikeli içerik yok sadece boşyere söylenen lafları yok etmek namına yolladım ss yoksa bin türlü resmim var başka :)

• Daha pes etmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: sisilik

basini alirsin bu gidisle
    2 senedir bulamamis kiz
    ben bile taylandli buldum netden kizla aramiz bayaa iyi.tayland bileti 2000 tl olmasa gidcemde olmuyo iste

hocam aman dikkat tayland tro diyari

• Asyalilarin ladyboylari daha guzel oluyor onlari dene bence bir hocam
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.