Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.029
Cevap
405
Favori
400.888
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Coastech CD403 Çift Akülü Li-ion Vidalama 12 Volt 1,3Ah

İnceleme videosu: ürün gayet başarılı duruyor. Makita pillerle de uyumluymuş.

https://www.youtube.com/watch?v=Y8WhQfl5PDw

Şu an satış yapan yerlerde stok yok genelde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 3 Mart 2016; 21:36:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

Coastech CD403 Çift Akülü Li-ion Vidalama 12 Volt 1,3Ah

İnceleme videosu: ürün gayet başarılı duruyor. Makita pillerle de uyumluymuş.

https://www.youtube.com/watch?v=Y8WhQfl5PDw

Şu an satış yapan yerlerde stok yok genelde

Aynen hocam bu cihazı aldım. Bana mısın demiyor güçlü ve parasına göre kaliteli cihaz. Stok bulupta almak isteyen düşünmeden alsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aşağıdaki akülü vidalama ve darbeli matkaplar nasıl acaba ev kullanımı için. tv yi duvara monte gibi

BOSCH PSB 650RE 650W Kompakt Seri Çantalı Darbeli Matkap BOSCH PSB 650RE 650W Kompakt Seri Çantalı Darbeli Matkap

ve

Bosch 603944503 PSR 1200 Akülü Vidalama Makinası 12V http://www.avansas.com/bosch-603944503-psr-1200-akulu-vidalama-makinasi.html?utm_source=google-shopping&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping-elektrikli-aletler

• Arkadaşlar bildiğiniz gravür seti fırsatı varmı ? Ucuz ve kaliteli ? (Dremel tarzı makine)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

Arkadaşlar bildiğiniz gravür seti fırsatı varmı ? Ucuz ve kaliteli ? (Dremel tarzı makine)

aynen banada lazım
    7 tane alacağım
  • Gravur aleti bavaria diye bir marka almistim 1 bucuk sene kadar oldu. Einhell in yan urunu olmasi lazim. Tam olarak bu aletler hakkinda bilgim olmadigi icin yorum yapamiyorum fakat kendimce bir adet binek reno yapmistim aletle.

• Şuan en uygun n11 de einhell geavür seti var, 99tl + kargo. Çek satış bölümünden çek satın alıp biraz daha ucuza gelebilir. Araştırmaya devam

• quote:

Orijinalden alıntı: johnymu

aşağıdaki akülü vidalama ve darbeli matkaplar nasıl acaba ev kullanımı için. tv yi duvara monte gibi

BOSCH PSB 650RE 650W Kompakt Seri Çantalı Darbeli Matkap BOSCH PSB 650RE 650W Kompakt Seri Çantalı Darbeli Matkap

ve

Bosch 603944503 PSR 1200 Akülü Vidalama Makinası 12V http://www.avansas.com/bosch-603944503-psr-1200-akulu-vidalama-makinasi.html?utm_source=google-shopping&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping-elektrikli-aletler

BOSCH PSB 650RE 650W için olumlu yorum çok. Ben de aynen ev kullanımı için arıyorum, ayda yılda bir kullanılacak. Duvara ayna, tv ünitesi vs. asmak için.

Tavsiye eder misiniz?

Bir de bu darbeli matkabı alınca ayrıca akülü vidalama almaya gerek yok değil mi?

• vectrac kullanıcısına yanıt
    Matkapla vidalama yapamazsınız.Hem ağır hem deviri fazla.
  • Joong kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vectrac

quote:

Orijinalden alıntı: johnymu

aşağıdaki akülü vidalama ve darbeli matkaplar nasıl acaba ev kullanımı için. tv yi duvara monte gibi

ve

BOSCH PSB 650RE 650W için olumlu yorum çok. Ben de aynen ev kullanımı için arıyorum, ayda yılda bir kullanılacak. Duvara ayna, tv ünitesi vs. asmak için.

Tavsiye eder misiniz?

Bir de bu darbeli matkabı alınca ayrıca akülü vidalama almaya gerek yok değil mi?

2 cihazı almayı düşünüyorum

• Coastech CD403 elinde bu model olupta satnak isteyen varsa talibim veya buna benzer bi urun onerirseniz sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: noname0056

Coastech CD403 elinde bu model olupta satnak isteyen varsa talibim veya buna benzer bi urun onerirseniz sevinirim...

Hocam ben aldım o ürünü fakat satma niyetim yok. Benzer belki einhell diye bir marka var o olabilir coastechin tutuş hissiyatı bosch gibi sağlam (bosch matkabım var oradan biliyorum) einhell bu kadar kalitelimidir bilmiyorum

• 5+1 tork değerimi yoksa kadememi oluyor. yada kaç olması lazım iyi bi vidalama için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 6 Mart 2016; 9:20:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tosun911

quote:

Coastech CD403 elinde bu model olupta satnak isteyen varsa talibim veya buna benzer bi urun onerirseniz sevinirim...

Hocam ben aldım o ürünü fakat satma niyetim yok. Benzer belki einhell diye bir marka var o olabilir coastechin tutuş hissiyatı bosch gibi sağlam (bosch matkabım var oradan biliyorum) einhell bu kadar kalitelimidir bilmiyorum

Einhell Alman malı ve gayet sağlam ürünleri var. Coastech le kıyaslamak yanlış olur. Fiyatına göre coastech de tabi ki iyi sayılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

quote:

Einhell Alman malı ve gayet sağlam ürünleri var. Coastech le kıyaslamak yanlış olur. Fiyatına göre coastech de tabi ki iyi sayılır.

Hocam bence sadece ismi alman malını anımsatıyor einehellin tahminim prc dir büyük ihtimal zira özelliği çok olan alman mallarının fiyatı ortada. Hatta çoğu bosch bile made in germany değil macaristan veya Rusya üretimi. Metabo veya aeg gibi gerçekten alman üretimi malların fiyatları daha pahalı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

quote:

Hocam bence sadece ismi alman malını anımsatıyor einehellin tahminim prc dir büyük ihtimal zira özelliği çok olan alman mallarının fiyatı ortada. Hatta çoğu bosch bile made in germany değil macaristan veya Rusya üretimi. Metabo veya aeg gibi gerçekten alman üretimi malların fiyatları daha pahalı

Tabi ki orası öyle. Marka alman markası üretimi çinde yapılıyor ama malumunuz artık çoğu firma üretimini çinde yaptırıyor. Tabi ki üst düzey üreticiler (AEG,Makita, BOSCH profesyonel serisi) de bu Einhell ile kıyaslanamaz :)

• quote:

quote:

Günaydın,

Ben evde arada sırada kullanmak için (ayna vs. asmak için duvar delmek amacıyla) ortalama bir ürün arıyorum.

Coastech CD403 dediğim kullanım için uygun mudur?

Yardımlarınızı bekliyorum.
  • vectrac kullanıcısına yanıt
    merhaba
    bu ürünle (cd403) veya benzeri şarjlı matkaplarla duvar delmek zor ve sıkıntılı olur özellikle betona falan geldiğince işinizi görmez.
    bu tip duvar beton delme işleri için darbeli modellerden bakmanız lazım.
  • Sonunda, Bosch Uneo Maxx Aküsüz + Bosch PAS 18V Süpürge aldım.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.