DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
pc ne kadar elektrik harcar ??
3
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> pc ne kadar elektrik harcar ??
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      3205 Mesaj
      18 Temmuz 2013 14:19:52
      annem sık sık elektrik faturasının çok gelmesini benim bilgisayara bağlıyor .
      benim bilgisayarımın ortalama ne kadar elektrik kullandıgını nasıl ögrenebilirim ????

• Yarbay
      6602 Mesaj
      18 Temmuz 2013 15:31:44
      bi bilgisayarın harcadığı elektrik sistem donanımlarının gücü ve psu yani güç kaynağına bağlıdır
      ortalama bi sistem 24 saat çalışsa harcayacağı elektrik 1.50 tl dir

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir
    • Binbaşı
      1101 Mesaj
      18 Temmuz 2013 15:49:43
      quote:

Orijinalden alıntı: zeki1981

bi bilgisayarın harcadığı elektrik sistem donanımlarının gücü ve psu yani güç kaynağına bağlıdır
      ortalama bi sistem 24 saat çalışsa harcayacağı elektrik 1.50 tl dir

ben gece torrent atıorum pc leptop sarjda kalıor ama batarya doluor o zamanda elektrik harcar mı ?

¡A las armas!
    • Yarbay
      6602 Mesaj
      18 Temmuz 2013 16:48:30
      o zaman dahada az harcar

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> pc ne kadar elektrik harcar ??
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.