Şimdi Ara

Röportaj: Vodafone'un yeni akıllı telefonu Smart Mini hakkında konuştuk!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu videomuzda Vodafone tarafından  lansmanı gerçekleştirilen ve 319 TL'lik fiyatıyla akıllı telefonları daha fazla kişiye ulaştırmayı hedefleyen Vodafone Smart Mini akıllı telefonu hakkında sohbet ediyoruz.

• vodafone bile "mini" çıkardı ne diyeceğimi bilemiyorum

• Ilk once Data ucretlerini dusurun.Daha dunya ile yarisir data hizmeti veremiyorsunuz.

• hayatımda 1 kere vodafone kullandım ondanda zamanında istanbulda bir şebekesini su bastı 30 tl lik kontörlerim gitti aradım vereceğiz dediler orada kaldı.Zaten reklamlarına ayrı gıcık oluyorum insanları m.l yerne koyuyorlar akıllı cihaz seciciymiş bilmem ne doğru çünkü insanlar ne alacaklarını bilemiyorlar.İnsanları s.lak yerine koyan başka bir gsm şirketi tanımıyorum.

• Bu satış temsilcisini kim bulmuş ?

• Androidin son sürümü 4.1 Jelly Bean ile. :D :D

• ayda 61 tl ye verıyosun ya bunu bıde uk de tarıfelrde yakın fıyata ne alındıgına bakınhttp://www.phones4u.co.uk/shop/shop_contract_details.asp?ItemKey=684076#offer_details

• Vodafone nun telefonları 5 para etmez çoğunu alcatel üretiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam ne diyor mini deyince herkesin aklına küçük ekran geliyor biz bunu büyütelim dedik 3.5 inç yaptık heralde büyütmeseler 2 inç yapacaklardı adam komple fail.

• Gercekten ekrani cok buyutmusler 3.5 inch cok zor olmustur ugrastirmistir sizi :) bence akilli telefona bunla baslarsa insanlar bir daha da kimse almaz akilli telefon filan.

• Gercekten ekrani cok buyutmusler 3.5 inch cok zor olmustur ugrastirmistir sizi :) bence akilli telefona bunla baslarsa insanlar bir daha da kimse almaz akilli telefon filan.

• batarya performansı nedir ?

• Tv deki bal satıcılarına benziyor ve onlar gibi konuşuyor lütfullah bey ;)

• Adam vodafone pazarlama direktörü ama bildiğin pazarlamacı ağzı var. Kapı kapı dolaşıp iyi mal satar bu :)

• Koskaca Vodafon faturalı hattımı alana bu telefon bedava diyemiyor. Ayrıca bu çöpe para verenin aklı yoktur.

• donanım haber roportaj yaptığına pişman olmuştur....komple fail...yeni başlayanlar için iyi bir seçenekmiş....!!!

• Adama çok kıl kaptım. Sanki karşısında teknolojiden anlamayan insan varda elinde ki telefonu çok büyütüyor. Donanımhaber'le röportaj yapıyorsun, biraz daha gerçekçi şeyler söylesen daha akıllıca olurdu.
    %16'lık bir mobil internet kullanımız varmış. Çok bile, mobil internet fiyatları ne kadar pahalı, gelmiş bir de artması gerek diyor. Evet atması gerek. Düşür mobil internet fiyatlarını artsın.
    Birde çok büyük bir özelliği varmış. Eski sim kartlarını takabiliyormuşuz. Helal olsun, bunu duydum ayakta alkışladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HectorBarbossa -- 16 Temmuz 2013; 19:27:20 >
  • çöp

• Ayda 60 lira veren adam ne yapsın bu telefonu?Eğer giriş seviyesine yönelik yapılacaksa 20-30 liralık tarifelerle adam gibi fiyata versinler; telefonu bozulan, eski olan kullanıcılar alabilsin.

• Vodafone, Türkiyede mobil internet kullanımının artmasını istiyorsa önce adam olacak ve o fiyatları makul seviyelere çekecek. Herkese aylık 100MB free data kullanımı verseniz emin olun çoğu kişiyi akıllı telefona hazırlarsınız ve insanların akıllı telefon kullanım alışkanlıklarını ve uzun vadeli data kullanım oranlarını artırırsınız. Azıcık kafanızı çalıştırsanız bunu 2 yönlü kara çevirebilirsiniz. Kampanyalı akıllı telefon satış, aylık data kullanım satış vs.
    Ama o vizyona ve kapasiteye sahip değilsiniz malesef. Hep kazık hep yalan reklam.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.