Şimdi Ara

Yine bölüm uzaklaştırması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yine bölüm uzaklaştırması aldım.Uzaklaştırma yeni açılmıştı,güzel kızların dans ettiği bir video koymuştum.Hemen 15 gün gerekçe ise videoda kızlar müzikle dans ediyordu altına yazmıştım adminler uzaklaştırma vermesin amaç müzik değil amaç başka diye hemen 15 günü çakmış.Konu yanlış yerdeymiş ben müzik için mi açtım o konuyu hayır adminler dese kızlar bikinili cinsel içerik diye çaksalar banı valla birşey demiyeceğim ama konu yanlış yerde demek yuh itiraz etmeyede gerek duymadım nede olsa okuyup altına hemen konu yanlış yerdeydi diyecekler.Ne oldu bu foruma

• Al benden de o kadar ben daha konu açmam
  • Sende izlediğinle kalsaydın.. Yazmışsın altına adminler ceza vermesin diye demekki verebiliyorlar biliyorsun. Niye illa konu açıyorsun o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Sende izlediğinle kalsaydın.. Yazmışsın altına adminler ceza vermesin diye demekki verebiliyorlar biliyorsun. Niye illa konu açıyorsun o zaman.

adminler ceza vermesin yazmamın sebebi ceza verilecek birşey değil zaten ceza verilecek birşey olsa ben onu yazsam ne olur yazmasam ne olur gerçi yine birşey olmadı neyse
  • Katılıyorum o kadar saçma konu açıyorlar ses yok içerikli bir konu açıyoruz hemen 15 gün bari 2-3 gün olsa bir dahada konu dışına konu açmam
  • bende müzik sorup 15 gün yemiştim saçma sanki birtek ben açıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.