Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
78
Favori
273.707
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

quote:

Orijinalden alıntı: xvso

efaturamız gelmiş. yeni hat alımlarda kesilen ücretler faturaya yansıtılmış.

görüldüğü gibi cebimizdeki 55 liraya göz dikmiş durumda PTT. benim gibi hat taşımasına rağmen yukarıdaki miktarlarda ücretler faturasına yansıyanlar varsa bimer, tüketici hakem heyeti, reklam özdenetim kurulu gibi bilimum yerlere başvurup hakkını yedirmemeli. yarın tefferuatlı araştırmayı yapıp buraya yazmayı düşünüyorum.

siz hattı taşıma yapmaimza ragmen 55 tl yi yansitacaklar mi diyorsunuz ? daha ilk abonelere böyle yaparlarsa ilk ve son aboneleri biz oluruz

arkadaşlar hat bugün açıldı ama her yone hediye dak. gelmedi mesaj mi geliyor farklı bir yolla mi görülüyor konuya açıklık getirebilir misiniz ?

direk faturanın bir bölümünü paylaştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

arkadaşlar hat bugün açıldı ama her yone hediye dak. gelmedi mesaj mi geliyor farklı bir yolla mi görülüyor konuya açıklık getirebilir misiniz ?

Ben de geçiş için dün başvuru yaptım. Konuya çok hakim değilim. Her yöne hediye dakika derken tarife dahilindeki 200 dakikadan mı söz ediyorsunuz?
  • perşembe saat 17:00 müracaat ettim pazartesi sabah 7:30 gibi geçişim tamamlandı

• yurt içi yönünde kullanabileceğiniz 206 mb internet paket diyor????

nasıl yurt içi yahu yani türkiye dışı lokasyonlarda ayrı tarifeden ayrı para mı cukkalayacak şimdi bunlar?? biri açıklayabilir mi böyle bişey varsa durmanın hiçbi anlamı yok bu tarife de

zaten yavaşlığından yakınıyordum bi de böyle bi durumdan fatura girerse eyvah eyvah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alexander Romanov

quote:

Ben de geçiş için dün başvuru yaptım. Konuya çok hakim değilim. Her yöne hediye dakika derken tarife dahilindeki 200 dakikadan mı söz ediyorsunuz?

200 dk. ek olarak 3 ay boyunca 200 mu yada 250 dk. her yöne hediye geldiği soyleniyordu onu soruyorum , bana mesaj felan gelmedi hediye felan diye mh aradım sordum şu an yeni açıldığı için göremiyoruz dedi fakat zaten hediye felan gelmiyor da demedi

• quote:

görüldüğü gibi cebimizdeki 55 liraya göz dikmiş durumda PTT. benim gibi hat taşımasına rağmen yukarıdaki miktarlarda ücretler faturasına yansıyanlar varsa bimer, tüketici hakem heyeti, reklam özdenetim kurulu gibi bilimum yerlere başvurup hakkını yedirmemeli. yarın tefferuatlı araştırmayı yapıp buraya yazmayı düşünüyorum.

siz başka operatördeki (vodafon tukcell) hattınızı PTTCELL e mi taşıdınız?

yoksa Avea (faturalı veya faturasız) dan mı?

PTTcell faturanızda YENİ HAT TESİSİ diyor? bu hattı pttcell e taşımada herkesin faturasına yansıyor mu?

hat taşıyınca TELSİZ KULLANIM VERGİSİ bile alınmaması gerekiyor 1 sene ama

forumdaki diğer PTTcell lilerinde ilk faturalarında "özel iletişim vergisi YENİ HAT TESİSİ 3,25 TL" diye yansıtılıyorsa pTTCELLli olmanın fatura ödemenin hiç bir esprisi yok demektir.

avea faturasız 23lük yıkılan pakete devam ederimm

• 3500 yalan olacak gibi. Afişlerden kalkmış. İyi haber pttye stand neyim kurmuşlar biraz daha bilgili insanları var gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

quote:

siz başka operatördeki (vodafon tukcell) hattınızı PTTCELL e mi taşıdınız?

yoksa Avea (faturalı veya faturasız) dan mı?

PTTcell faturanızda YENİ HAT TESİSİ diyor? bu hattı pttcell e taşımada herkesin faturasına yansıyor mu?

hat taşıyınca TELSİZ KULLANIM VERGİSİ bile alınmaması gerekiyor 1 sene ama

forumdaki diğer PTTcell lilerinde ilk faturalarında "özel iletişim vergisi YENİ HAT TESİSİ 3,25 TL" diye yansıtılıyorsa pTTCELLli olmanın fatura ödemenin hiç bir esprisi yok demektir.

avea faturasız 23lük yıkılan pakete devam ederimm

Direk bimcellden gecildi pttcelle.

• quote:

Orijinalden alıntı: bymamet

perşembe saat 17:00 müracaat ettim pazartesi sabah 7:30 gibi geçişim tamamlandı

Benim merak ettiğim, açılasıya kadar vodofone hattım kesilecekmi 4 Günlük sürede ?

senin normal hattın ne zaman kesildi ne zaman pttcell aktif oldu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: awarahoon82

Tarife: PTTCELL14'LUK TARIFE
    Güncel Fatura 17.68 TL
    Kalan Süre: 26.09.2013e kadar gecerli Grup ici 3500DKniz, yurtici Internet 179DKniz kaldi.Son 6 saat harictir.
    Kalan Data: 26.09.2013e kadar gecerli 250MB yurtici Internet kullanim hakkiniz kalmistir.Son 12 saat harictir.
    Kalan SMS 26.09.2013e kadar gecerli 250 Heryone SMS kalmistir.Son 6 saat harictir.
    Faturalanmamış yaklaşık kullanımınıza KDV,OIV dahildir.

Sabit ücret, paket ücretleriniz, tüm vergiler ve indirimleriniz dahildir. Yurtiçi ve yurtdışı internet kullanımlarınız için son 12 saat hariçtir. Yurtdışındaki paketsiz ses ve sms kullanımlarınızda ise en erken 48 saat hariçtir.

ARKADAŞLAR kalan konuşma dakikalarım yut içi internet diyemi yazılan yerdir.??
    ikinciside online işlemlere girdiğimde tlefona mesaj geliyor web online olarak.bu ücretlimidir ??

iyi çalışmalar !!

hocam sen ücretli görüşme vs. yapmışsın sanırım. geçen ay 15,88 TL civarı güncel fatura görünüyordu.. farkında değilsen diye hatırlatayım dedim. evet yurtiçi internet yazan yer ama orada internet ifadesinin olmaması lazım. ayrıca size her yöne 200 dk. verilmedi mi?

bende de extra 200 dakika gözükmüyor hocam sadece bizim 200 dakikadan kalanı gösteriyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocker35 -- 5 Eylül 2013; 23:37:02 >

• bu konu tam ibretlik öyle sorular var ki
  • pttcell aktif olacağı zaman vodafone kapandı

• vodafone dan geçiş yaptım ilk ay faturam..

• başvurdum bugün, başvurduğuma pişman oldum, kadın kitlendi ne yapacağını bilemedi, nekadar kimliğim varsa fotokopisini çekti, nikahına alacak sandım bi an. tam 25 dakka sürdü, orayı burayı arayıp nasıl oluyordu diye işi çözmesi :) sonuçta aldım 24 saat te açılır dediler bekliyorum. ben vodafone da 1 gb interneti 20 liraya alıyordum, bu benim için muazzam oldu. mail okumaya face de gezmeye 20 lira extra verirken ki bittiği zaman g..t gibi kalması cabası. İyi oldu bu taahhüt olmaması zaten 1. tercih sebebim :)
  • arkadaşlar şu her yöne 200 dk. ya ek olarak 3 ay boyunca verilen her yöne dakikaları birisi izah etmeyecek mi ?

playde avea online işlemler programi var bunu kullanan var mi pttcelp de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi_Yeleli -- 6 Eylül 2013; 5:55:12 >
  • quote:

arkadaşlar şu her yöne 200 dk. ya ek olarak 3 ay boyunca verilen her yöne dakikaları birisi izah etmeyecek mi ?

Nasıl bi izah istiyosunuz ki ilk 3 ay heryöne 400 dk gibi düşün yani. Ben kullanıyorum

Pttcell den gelen mesaj
    Pttcell kampanyasinin 200 HerYone dksindan 40dk kaldi.Son 6 saatlik kullanimlar harictir.Baska kampanya/paket yoksa sure asimlari tarifenizin standart fiyatina tabidir.

• quote:

aksi bir yerde yazıyorsa belirtin.

devlet tüm hatlardan bir kereye mahsus almakta olduğu için daha önce faturalı hat kullanmışsanız yeni hat vergisi alınmaması lazım ama hattınız önceden faturasız ise daha önce yeni hat vergisi alınmamıştır ve şimdi alınmıştır.
    (tabi yukarda sordugum gibi aksini ifade eden bi kampanya şartı yazmıyorsa biryerlerde)
  • Arkadaşlar çarşamba yeni hat aldım hala aktif olmadı?

• quote:

Orijinalden alıntı: diego26

quote:

arkadaşlar şu her yöne 200 dk. ya ek olarak 3 ay boyunca verilen her yöne dakikaları birisi izah etmeyecek mi ?

Nasıl bi izah istiyosunuz ki ilk 3 ay heryöne 400 dk gibi düşün yani. Ben kullanıyorum

Pttcell den gelen mesaj
    Pttcell kampanyasinin 200 HerYone dksindan 40dk kaldi.Son 6 saatlik kullanimlar harictir.Baska kampanya/paket yoksa sure asimlari tarifenizin standart fiyatina tabidir.

teşekkür ederim
    hattın dün açıldı mesaj gelmedi hediye dakikalarda ilgili yoksa farkli bi yerden mi görüyoruz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: diego26

quote:

Pttcell den gelen mesaj

teşekkür ederim
    hattın dün açıldı mesaj gelmedi hediye dakikalarda ilgili yoksa farkli bi yerden mi görüyoruz

Bana mesaj gelmişti
    Tebrikler! Pttcell'li oldunuz kampanyamizdan ayda heryone 200 dakika, 3 ayda toplam 600 dakika hediye kazandiniz.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.