Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
78
Favori
273.707
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonunda bugun fırsat oldu ve bende AveA faturasızdan Pttcell 14luk tarifeye geçtim.Haydi hayırlısı.Kullandıkdan sonra yorumlarımı yaparım.
  • son bir sorum olacak arkadaşlar bu pttcell'in bana verdiği sim kart 64 kb 128kb den dezavantajları nelerdir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultimatetnctr

muhtarlıktan ikametgah aldım adıma ait bir fatura olmadığı için.
    İkametgah numara taşımada yeterlimidir? Vodafon foturasızdan pttcell faturalıya geçiş için?

gerek yoktu zaten. işlemi yapacak müdür ya da yardımcısı belki isteyebilir. biz yaparken de sordu ama sonra vazgeçti.
  • bugün gittim pttye, şubede 1 kişi bakıyordu pttcell işine sıra almanız lazım dedi, aldım başladım beklemeye sıra geldi, işleri yoğundu yanlışlık olmasın diye birşeyler söyledim işlemler ile ilgili, genç biriydi konuştuk orda o işlemleri yaparken, baktım duvarda kömür afişleri var sordum bende, o da kömür satmaya başladık, yakında su satacağız gişelerden dedi P(erakende)PTT
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

adam gibisi değil bana o hatta ilgili kullanım tecrübesi lazım yoksa elbette yeter...

verdiginiz cevabdan benim cevabını anlamadıgınız anlasılıyor.
  • Taahüt var mı ? 14 tl ne kadar süre için sabit kalacak ?
  • bu gün vodafondan geçiş başvurumu verdim sizce kaç günde açılır
  • 3-4 gün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • taahhüt yok, ne kadar sabit kalır belli değil ama uzun bir süre değişmeyecek diye planlanmış, duyumlar bu şekil tabi ki ne olacağı belli olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

adam gibisi değil bana o hatta ilgili kullanım tecrübesi lazım yoksa elbette yeter...

verdiginiz cevabdan benim cevabını anlamadıgınız anlasılıyor.

basit cümle kurarsan sorun kalmaz..
  • Arkadaş doğru cevap vermiş ben de tecrube cevap vereyim; vodafone 96 lık cepneti mumla arıyorum, çekmiyor bi türlü uygulamalardan düşüp duruyorum evde konuşamıyorum kimseyle. Ama belki senin 128 in adam gibi olan yerdedir o başka.
  • avea vodafone trcell hızlar önemli değil adamlar vaavd ettikleri hızları kullandırmıyolar buyüzden kullan birinden görüş isitiyorum..
  • Arkadaşlar 1 aylık tam faturası çıkan var mı? ne kadar geldi tam olarak?
  • Gaziantep'te hiç bir ptt geçiş yapmıyor.Böyle sorumsuz bir şirket görmedim.Bazılarının haberi bile yok bazıları sözleşme yok diyor.Bir türlü geçemedik.
  • antepde 3 yer görünüyo sen merkeze sor istersenhttp://www.pttcell.com.tr/Bayiler/1275
  • ben izmirdeyim çok memnunum
  • Ne tür bir cihaz kullanıyorsun arkadaşım? İnternetinden memnunmusun? 250 MB tan sonra hız düşmesini nasıl hissediyorsun?

• Bu gün itibarı ile geçisim tamamlandi nette ve baglantida sorun yok onceden cepnet kullaniyordum ona nazaran net yeterli hizda yer bursa

• daha önce avea sınırsız internet kullanıyordum 1 gb sonra hız düşüyordu. ondan hiç bir farkı yok 250 mb den sonra forumlarda nette dolaşım gayet hızlı 3g ile.telefonum iphone 3s video izleme ideal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wwheisenberg -- 28 Ağustos 2013; 12:27:18 >
  • Bana bariz çok yavaşmış gibi geldi, gerçi son bir haftadır TR genelinde bir sorun var galiba, işyerinden bile girerken geç açılıyor PC...

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.