Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.908
Cevap
121
Favori
485.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben avea online islemlere baktimda "kapali 14luk beklenen tarife" yaziyor.tarifelere bastigimda gecebileceginiz tarife bulunmamaktadir diyor.benim gecebilecegim bildiginiz bol internetli ama pahali olmayan bir tarife yada paket var mi ?

• Udyr. kullanıcısına yanıt
    O online işlemlerde yazanı dikkate almayın hocam.
    Beklenen Tarife'yi tekrar açtırıp o birkaç mesaj yukarıda bahsettiğim 6 GB internet olayını kullanabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametykcll

O online işlemlerde yazanı dikkate almayın hocam.
    Beklenen Tarife'yi tekrar açtırıp o birkaç mesaj yukarıda bahsettiğim 6 GB internet olayını kullanabilirsiniz

Bilgi icin cok tesekkur ederim.Birde nasil beklenen tarifeye nasil gecebilecegimi yazabilirseniz sevinirim.Hicbir yerde bulamadim.Kendi sitesinde bile hangi numaraya ne yazacagim gozukmuyor.

• arkadaslar bende pttcelliyim ama benim hattimda hep baglanti kopmalari oluyor ve hattimida yeni degistirdim 4.5g hat aldim ama sorun devam ediyor sizce ne yapabirim yardimci olurmusunuz. sorun telefonu restart veya ucus modu yapmadan da duzelmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende pttcell faturalı beklenen tarife var. Çıktığında ilk alanlardan sayılırım. Şu an kapalı pttcell beklenen tarife yazıyor faturada. Bir de faturada şu not var: 1 gb muhteşem pttcell paketi ayda sadece 3 tl diyor. Diğer normal 1 gb paket 10 tl. Sanırım 1 gb muhteşem paketi alırsam hız 1 kbps hızına düşecek. Diğerinde hız 128 kbps olarak devam ediyor galiba? Benim pakette 300 mb bitince 128 devam ediyor. Muhteşem 1 gb alsam 3 tl ye, bitince 128 mi devam eder, yoksa 1 kbps mi? Yoksa hiç bulaşmayayım mı bunlara? Şu an bana az çok yeten paketi boşa bozmayayım.
    Ya da bana önereceğiniz, 3-5 tl daha ekleyip interneti az da olsa artıracağım ek paket hangisi var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 12 Ağustos 2016; 13:36:09 >

• heavyrocker kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi 14'lük tarifenin ilk kullanıcılarındanım, şu an beklenen tarifede 6 GB internet kullanabiliyorum

Eğer 1 ay başka bir tarifeye geçmek sizin için sorun oluşturmuyorsa 1 aylığına başka bir tarifeye geçin, sonrasında (yeni kullanıcı gibi) Beklenen tarifeye geri dönün ve de 1GB SINIRSIZ yazıp 1788'e SMS gönderin. Bu işlemi yaptıktan sonra tarifeniz 25₺'ye 4 GB AKK'li hale geliyor, 4 GB sonrasında da 128 Kbps'e düşüyor.

Fakat bu 4 GB size yeterli gelmezse o zaman MUHTESEM yazıp 1788'e SMS gönderin, böylece tarifenize +3₺ karşılığında 1 GB eklenecektir. (bu 1 GB'ı bitirirseniz 1 Kbps'e düşüyor)
    Eğer 5 GB da size yeterli gelmezse o zaman tekrar MUHTESEM yazıp 1788'e SMS gönderin, böylece tarifenize tekrardan +3₺ karşılığında 1 GB ekleniyor. (bu 1 GB'ı da bitirirseniz yine 1 Kbps'e düşüyor)

Ben uzun süredir bu şekilde (vergilerle birlikte yaklaşık) 32,5 ₺'ye 6 GB internet kullanıyorum, yukarıdaki yöntemle siz de 4 GB'ı her ay yenilenen, kalan 2 GB'ını ihtiyacınız olduğu zaman yükleyebileceğiniz şekilde kullanabilirsiniz
    Gerçi belki değişmiştir fakat hala bu şekilde kullanabildiğime göre değiştiğini düşünmüyorum...

• Bu bölgenizdeki Türk Telekom LTE şebekesi düzgün değil demek oluyor.
    Bu durumda telefonunuzun şebekesini LTE'den (veya 4.5G'den) 3G'ye (HSPA'e) düşürürseniz sorun çözülebilir...
  • Udyr. kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın hocam, uzun zaman boyunca konuya girmediğim için mesajınızı cevaplamayı unutmuşum.
    Pttcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak Beklenen Tarife'yi açtırabilirsiniz...
  • Pttcell musteri hizmetleri ücretli aramak bilginiz olsun

• sametykcll kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri ücretli aramak heryöne dakikadan gitmiyor

• hunnkaar kullanıcısına yanıt
    Ben en son aradığımda heryöne tarifeden gidiyordu.
    Ama MH'yi aramayalı uzun süre oldu tabi, değiştiyse bilemem.

Ki zaten üst mesajda da ücretsiz demedim ki.

Edit: Bir de Pttcell hat üzerinden Müşteri Hizmetlerini aradınız değil mi? Profil gizli olduğu için hangi operatörü kullandığınıza bakamadım da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sametykcll -- 12 Ağustos 2016; 17:54:55 >
    Cevap için teşekkürler. O kadar internete gerek yok hocam telefonda benim için. 1 gb bile telefonda yeter bana. Ben şu muhteşem 1 gb interneti anlamadım. 10 tl den farkı ne? 1 gb için 16,50 tl lik faturama ek 10 tl eklemektense 3 tl ekleyebilirim. Fakat sonra hız 1 kbps ye düşerse ona da gerek yok bence?
    E, Pttcell eğer daha fazla para verirseniz 1 GB'tan sonra daha hızlı net veririm diyor doğal olarak :) Bir de Beklenen Tarife kullanıcılarına kıyak yapıyor diyebiliriz, o 3₺'ye 1 GB olan sadece Beklenen Tarife kullanıcıları için geçerli.
    Eğer 1 GB size yeterse bence 10 TL'liği almaya gerek yok, Muhteşem paket yeterli

Not: Muhteşem Paket'in o 10₺'likten bir farkı da otomatik yenilenmiyor. Her ay kendinizin mesaj atması gerekiyor...
    Peki 3 tl olan muhteşem 1 gb olanı tükettikten sonra hız 128 kbps olarak mı kalıyor, yoksa 1 kbps mı? O da önemli. 128 kbps öldürmese de süründürüyor. 1 kpbs ye düşerse yandık.

* Paketin adil kullanım kotası 1GB’dır. 1 GB dolduktan sonra yapılacak olan kullanımlar için bağlantı hızı 1kbps’ye düşer ve 1 GB üzeri kullanımlarda ücretlendirme yapılmaz.
    Sanırım 1' e düşüyor. Aylık data kullanım detayıma bakıp ona göre işlem yapayım. Genelde wifi kullandığım için şebeke interneti pek işime yaramıyor açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 12 Ağustos 2016; 20:38:10 >
    Ilk once muhttesem 1gb yi kullandiriiyor sonra tarifede ki neti yani 128kb den devam ediyor

• Bu ay ki neti hızlı tüketmişim. 20 mb filan kalmış. Deneme amaçlı satın alayım. Abonelik yok diye okudum galiba burada, fakat sitede tekrarlanıyor yazmış. Olmadı iptal ettiririm. Önce ki aylarda ,300 mb ve sonrasında 128 kbps ile birlikte yaklaşık 700 mb civarı kullanmışım. Gerçi ne kadar hız o kadar kullanma demek.
    3₺'lik paket otomatik olarak yenilenmiyor, 10₺'lik olan otomatik yenileniyor hocam.
    Rahatlıkla deneyebilirsiniz
  • quote:

Kusura bakmayın hocam, uzun zaman boyunca konuya girmediğim için mesajınızı cevaplamayı unutmuşum.
    Pttcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak Beklenen Tarife'yi açtırabilirsiniz...

Tamam tesekkur ederim.siz cevap vermeden actirmistim ben zaten gerek kalmadi

• quote:

3₺'lik paket otomatik olarak yenilenmiyor, 10₺'lik olan otomatik yenileniyor hocam.
    Rahatlıkla deneyebilirsiniz

3tllik paket nasil alabiliyoruz ben 17 tllik paketteyim faydalanabilirmiyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.