Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: xpmagduru Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
9.909
Cevap
121
Favori
485.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şu resmi hala güncellememişler
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Avea ile işbirliği içerisinde olmasa daha iyi olurdu. Avea faturalarından çok çekmiş biri olarak buna geçmeye biraz korkuyorum. 24 tl deyip 50 tl göndermesinler sonra.
  • malesef bende sevmiyorum hele tarife değişikliği tam bir muamma ve kaos...
    süprizlere hazır olmak lazım. ben avea faturamı bugun ödedim sistemde fatura falan görünmüyor şu an kayboldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

quote:

Orijinalden alıntı: yalovagüzeli

avea dan yeni hat almıştım numara taşınabilir mi yoksa 3 ay beklemem mi gerekiyor bilen cevaplasın lütfen

evet 3 ay beklemek zorundasın

teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marathon

Yaw arkadaşlar biriniz cevap verin artık yarın kesinlikle pttcell e geçicem 14 lük tarifeye ama 3 ay sonra 200dk her yöne gidicekmi ona göre gecicem 14 lukte 3 ay sonra her yöne 200 bitiyorsa direk 24 luge gecicem onla uğraşamam cunku

PTTCELL E GEÇTİĞİNDE EKSTRA 3 AY . HER AY 200DK HEDİYE

• Az önce Pttcell 24'Lük tarifeye kayıt oldum.
    Konu hakkında yardımı esirgemeyen Evrekas kardeşime,konuyu açan terminator282 kardeşime ve İnexo'ya teşekkürler.

Pocell'den Pttcell'e geçtiğimi nasıl anlarım.?

• Bende operator ismi olarak Pttcell yaziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TOROS RÜZGARI

Az önce Pttcell 24'Lük tarifeye kayıt oldum.
    Konu hakkında yardımı esirgemeyen Evrekas kardeşime,konuyu açan terminator282 kardeşime ve İnexo'ya teşekkürler.

Rica ederim kendi adıma :)

PoCell hattınızda sinyal kesildiği zaman anlayabilirsiniz en kısası..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben ilçedeyim ilçe pttlerde numara taşıma yapıyorlarmı yoksa sadece belli merkezler mi bu işlemi yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

quote:

Orijinalden alıntı: TOROS RÜZGARI

Az önce Pttcell 24'Lük tarifeye kayıt oldum.

Rica ederim kendi adıma :)

PoCell hattınızda sinyal kesildiği zaman anlayabilirsiniz en kısası..

Tamam o halde bekleyelim sinyal kesilmesini.
    ben daha subedeyken tarayıcıdan geçirdiler evraklarımı.

• 14 lük diye düşünüyordum, ama yeni 24 lük +300 dakika ile daha iyi gibi...Ücretlendirme 1 saniye olunca hiç kayıpsız kullanılır hepsi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

paketlerin arasi cok acik olmus...
    Her yone 250 dk olan cok az, 1500dk da cok fazla 500 ve 1000dk da olmaliydi...

tarifeler ilk ciktiginda soylemisim ara paket olmali diye... 500dk lik paket iyi olmus ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

14 lük diye düşünüyordum, ama yeni 24 lük +300 dakika ile daha iyi gibi...Ücretlendirme 1 saniye olunca hiç kayıpsız kullanılır hepsi...

Saniye bazlı ise çok iyi gerçekten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün pttcell le geçmek için Ankara/ bahçelievler şubesine gittim, Sistemimiz bozuk başka şubeye gidin dediler, kaltım Maltepe şubesine gittim orasıda saat 5 te kapanıyormuş, anlayacağınız taşıyamadım hattı bimcell ile ilgilide bir sorunum olmuştu bunada deneme amçlı geçiyordum, bu olaydan sonra lanet ettim ve gidip Turkcell e geçtim. Bakalım Turkcell de beni neler bekliyor
  • aksi zaten düşünülemez

avea neyse pttcel de o, pocell de o

çünkü aveanın altyapısını kullanıyorlar neticede...........
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

bugün pttcell le geçmek için Ankara/ bahçelievler şubesine gittim, Sistemimiz bozuk başka şubeye gidin dediler, kaltım Maltepe şubesine gittim orasıda saat 5 te kapanıyormuş, anlayacağınız taşıyamadım hattı bimcell ile ilgilide bir sorunum olmuştu bunada deneme amçlı geçiyordum, bu olaydan sonra lanet ettim ve gidip Turkcell e geçtim. Bakalım Turkcell de beni neler bekliyor

Eski turkcelliysen 400dakika2000sms1gb akkli(96kbps)internet 34lira;degilseniz 50lira.

Hangi tarifeye geçtiniz.

• hayır eski turkcell i değildim. Genç tarife yaptı, sonra şu paketi alacağım:

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Bana-Uyan-Paket.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monarch@

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

14 lük diye düşünüyordum, ama yeni 24 lük +300 dakika ile daha iyi gibi...Ücretlendirme 1 saniye olunca hiç kayıpsız kullanılır hepsi...

Saniye bazlı ise çok iyi gerçekten

24luk tarifenin fiyatı uygun ama 14luk tarifeye göre pahalı olmuş.
    +300dakika için 10 lira;aveanın önceki tarifelerinde +500dakika 10liraydı.fazladan. Dakika vermiyorsa sms ve data vermeliydi.
    Yeni nesil ve super ikili tarifelerinin aksine ilk defa alt paket ust paketten daha uygun

• bu gün taşıma için başvursam ne kadar sürede taşınır vodafone dayım şu an? bu gün fatura kesiliyor vodafone da pttcell e geçerken tam fatura mı öderim vodafone da?
  • 30 dakika önce ben geçiş işlemi için basvurumu yaptım 6 gün icinde geçiş olacakmış.

İkahmetkah ile geçiş yaptım :))

Bakalım su sınırsız internet ne kadar sınırsızmis 250 mb i büyük ihtimal 1 günde bitirecem :)

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.