Şimdi Ara

GeceKuşu Kamp. 00:00-06:00 AKK YOK!! (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
673
Cevap
3
Favori
42.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tarifeyi kullanıyorum. Saat 12'den sonra internette hiçbir hızlanma yok. 300-350 kbps ile indiriyor. Sorunu bilen var mı?
  • Akk'yi doldurduysaniz artık saat 12-6 arasında da hiziniz 3 mbit olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 mbit akksız ile bunun arasında kaldım hangisini önerirsiniz ?
  • erengiray1 E kullanıcısına yanıt
    Download ve uploadlarin haricinde 100gb kota günlük kullanımınıza yetecekse daha hizli olan gece kusu tarifesi mantikli.. tamamen kullanim tarzi.. ben olsam yine gece kusu secerdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar
    Son zamanlada Joker Kota Paketi alabilen var mı?Online işlemde şöyle bir tuhaflık var.Joker Kota Paketi dışında her şeyi alabiliyorum
    Bir de 10 Tl 'lık AKK'sız Gece diye bir paket var.Bu nasıl işliyor ? Mesela bende 10 gb kota var.Kotamı aştım bunu 00-06 arasında kullanırsam mevcut kotamdan gitmiyor mu?
  • Acaba sol sistem saatleri 1 saat gerimi alınmış?gece 00:00 den sonra indirmiş olduğum dosyalar kullanım detayında 23:00 gözüküyor.Bununla ilgili şikayetimi yaptım,benzer durum olabilir mi diye uyarmak istedim..
  • Benden uyarması TR saatiyle 00:00 değil 01:00 de indirmeye başlayın yoksa kotanız çabuk biter..
  • matai M kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam düzelttim.. gitmiş zaten baya :/
  • srdrea S kullanıcısına yanıt
    saatler geri alınana kadar dikkatli olmak lazım,daha 1 hafta var :)
  • bu kampanyada olup son günlerde (25 Ekimden sonraki günlerde) hız düşümü yaşayan arkadaşlar 25 Ekim sonrası 23:00'den sonra olan kullanımlarını incelesinler. Eğer aşıma sebep olan kullanım bu arada yapılmışsa şikayette bulunsunlar.

Türkiye yaz saati uygulamasından geri dönmüş değil. Süperonline da dönmemeli.
  • Ben bu kampanya için 2 yıl daha taahhüt verdim biraz önce ilk 1 yıl 59 TL 2. yıl ise 69TL olacak faturalar... ses hizmetinide almak zorunda değilmişim artık onuda iptal ettirdim ... 74 ödüyorduk her ay anasını satım
  • Ttnetten gectim di aylar once tasima cezami her ay faturadan dustuler yawas yawas fatura odemeye basliycm artik ew tlfnunuda icine koydum misss

• quote:

Orijinalden alıntı: matai

saatler geri alınana kadar dikkatli olmak lazım,daha 1 hafta var :)

Saat 1 den sonra yapın. Dün saat 23:00 - 00:00 arasında bana 12gb download yapmış görünüyorum.
  • Hobar kullanıcısına yanıt
    ben durumu fark edince hemen uyarmak istedim,son durum düzelme yok mecbur hafta sonuna kadar gece 1 den sonra indireceğiz..arada uyarmak lazım çoğunluğun haberi yok,sol sitesinde uyarı duyurusu da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matai

ben durumu fark edince hemen uyarmak istedim,son durum düzelme yok mecbur hafta sonuna kadar gece 1 den sonra indireceğiz..arada uyarmak lazım çoğunluğun haberi yok,sol sitesinde uyarı duyurusu da yok.

Saatlerin geri alınacağı 8 Kasım'a kadar saat 1'den itibaren indirmeye başlamakta fayda var. Sonrasında düzelecektir herhalde.

Bu arada, benim de geçtiğimiz ay önceki Samsung Tablet taahhüdüm bitince, Gece Kuşu tarifesine yeni geçtim. 3 gün daha iş nedeniyle şehir dışında olduğum için kullanamadım henüz.

Normalde özellikle Digiturk Seç-İzle'yi çok kullanıyordum, ama yaklaşsam da hiç bir zaman geçmeme gerek olmadı. Ama steam'den oyun indirme olsun, windows 10 update'leri olsun AKK'den götürdüğü için, en azından o tür indirmeleri gece saatlerinde yaparım diye düşündüm.

AKK'siz 99tl'ye 25 Mbps tarifesini de düşündüm, ama bununla ilk 12 ay 59tl, sonraki 12 ay 69tl cazip geldi. Müşteri hizmetleri Asus tablet kampanyasını da tavsiye etti, ama tabletin özellikleri çok düşük, alıp kenarda kalacak diye düşünüp kabul etmedim. O tarifede de 50Mbps 150GB AKK varmış.

Nihai olarak; gece kuşu tarifesini seviyoruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: blindness

bu kampanyada olup son günlerde (25 Ekimden sonraki günlerde) hız düşümü yaşayan arkadaşlar 25 Ekim sonrası 23:00'den sonra olan kullanımlarını incelesinler. Eğer aşıma sebep olan kullanım bu arada yapılmışsa şikayette bulunsunlar.

Türkiye yaz saati uygulamasından geri dönmüş değil. Süperonline da dönmemeli.

Sıkıntılardan biri de bu. Ancak bu superonline'ın problemi değil. Evet, onlardan hizmet aldığımız için düzeltiyor olmaları lazım - ancak bütün bilgisayar sistemleri, sunucular, belirli tarihte saati kendi kendine değiştirmeye programlı iken, ülkece bu düzenin dışına çıkmak herşeyi allak bullak ediyor. Neyse ki, 8 Kasım'dan sonra sorun kalmayacaktır.

•  GeceKuşu Kamp. 00:00-06:00 AKK YOK!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 5 Kasım 2015; 21:22:31 >
  • bu saat muhabeeti benide yaktı.normalde 8 de eve gelen birisiyim.O saatler arsıda çok kullanmam netiş ama downloadları gece kuşu 24 de başlatıyorum güya.23 gb kota kalmış
  • Arkadaşlar Bakırköydeyim bu tarifeye geçeceğiöm, hangi modemi verirler ? Daha sonra modem değiştirebilir miyim ?

• Dreamer Apartment kullanıcısına yanıt
    Genelde Huawei veriyorlar. Güzel cihaz. Bir problem olmadığı sürece keyfi olarak cihaz değiştirebileceğinizi sanmıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.