Şimdi Ara

. (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.134
Cevap
97
Favori
217.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vibe p1 diyecem ama yakışmaz o fiyat bandında .dusmesini bekle diyeceklerim ..g5,p9,note5,s6 edge ..vb bunlar hep 1700-1900 arasında 1500 rahat duser (ithalatcı olarak ..)

sen hangisini secerdin dersen g5 yada note 5 almaya calisirdim herhalde ..yada 1000 tl civarina p1 kapatirdim ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 15 Eylül 2016; 21:31:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzoorroo

Lensi kaliteli ucuz akıllı telefon tavsiyeniz olur mu ? 500-600 civarı

Vestel 5070 modeli de uygun
    699 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ağırlık oyun için pili güçlü 1000 tl civarı ne tavsiye edersiniz..

3 gb ram olabilirmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Extrem -- 16 Eylül 2016; 0:39:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

vibe p1 diyecem ama yakışmaz o fiyat bandında .dusmesini bekle diyeceklerim ..g5,p9,note5,s6 edge ..vb bunlar hep 1700-1900 arasında 1500 rahat duser (ithalatcı olarak ..)

sen hangisini secerdin dersen g5 yada note 5 almaya calisirdim herhalde ..yada 1000 tl civarina p1 kapatirdim ..

Distribütör garantili 1600 taksitle filan 1700 maksimuma kadar bütçem var hocam lg g4 düşünüyordum ama çok sıkıntılı be kamera filan tam istediğim gibi. Samsung kesinlikle düşünmüyorum p9'lara gözüm takılmıyo değil ama fiyatıda zor düşer gibi sony tarafında da pek hoşuma giden yok z5c iyi hoş ama ön kamera vasattı yanlış hatırlamıyorsam 1700 yapalım bütçeyi ne önerirsin? M9 düşünüyordum ama snapdragon 808, 810 pişmanlık diyor kullanan arkadaşlar ısınmadan ve bataryadan dolayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: streamin

Kardeşim gözü kararttım g5'e gözü diktim ama kronik v.b sorunları var mı? Netten aradım taradım bulamadım 1800e filan türkiye garantili bulursam hemen alırım yada biraz daha düşmesini beklerim. Kronik sıkıntı yoksa 1600e filan ithalat garantilide alabilirim. Cpu gpu gücü s7den farkı yok kamerada aynı sayılır iki cihazın sadece batarya biraz daha az oda ayarları kısarak idare edebilirim zaten değişebilir batarya varmış...

• Mr.Extrem kullanıcısına yanıt
    LG g3, TT honor7, asus ze551ML, lenovo P2 - P1 ,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 tl civarı, oyun oynanmayacak, facebook what up kullanımı, uzun şarj en az 5,5 inç , en önemlisi stabil bir arayüz ve stabil bir telefon... tavsiyeniz ne olur
  • Emre-Dylan kullanıcısına yanıt
    A5 2016 senin için yapılmış.

• HUAWEI ASCEND MATE 7 inceledim bayağı iyi duruyor ama satışı yok....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

A5 2016 senin için yapılmış.

Ssmsungu ara yüzden dolayı tercih etmiyorum başka tavsiyelere açığım

• 1000-1100 TL civarında ekranı 5 inç den büyük olmayan stabil hızlı kamera ve ses performansı güzel bir telefon var mıdır?
  • Huawei P8lite
    Sony Xperia E5
    Samsung j5
    xiaomi mi 4
  • crywolf34 kullanıcısına yanıt
    Sony Xperia XA nasıldır ?

• güzel,oldukça şık bir telefon e5'den 0,5 rami daha iyi.Batarya 2300 mAh belki sıkıntı çıkarabilir.Fiyat bandı senin aralığın yukarıda diye yazmamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Sony Xperia XA nasıldır ?

Bimekste %10 indirimi vardi
    Bitmemis ise sony xa yi 1260 liraya alabilirsiniz.
    E5 e gore malzeme kalitesi ve tasarimi kesinlikle daha iyi bence.
    Cok oyun oynayan biriyseniz batarya pek memnun etmeyebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

1000-1100 TL civarında ekranı 5 inç den büyük olmayan stabil hızlı kamera ve ses performansı güzel bir telefon var mıdır?

hepsiburada da HTC A9 modelini 1400 tl olarak görmüştüm.
    0.415 W/kg Sar değeri, full hd Amoled ekran, Parmak izi Okuyucu , Dual-LED flaş ve 300 Mbps 4G İndirme Hızı ile XA dan daha üstün.
    http://www.hepsiburada.com/htc-one-a9-pm-telcephtca9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 23 Eylül 2016; 15:38:39 >
  • Maksimum 700 liraya yeğenim için alacağım ne almam lazım ? J1 ace kullanıyordu ram çok az kasma yapıyor dahili hafıza da sorunluydu. Alınca liseyi bitirene kadar kullansın diyorum internet sosyal medya ağırlıklı kullanacak zaten.

J2 baktım ama ilerde sıkıntılı olabilir. Vestel ya da Zenfone 2 düşünüyorum ramden dolayı.
  • Arkadaşlar babamın 4s arızalandı 4s ayarında daha büyük ekranlı bir telefon istiyoruz. 500 tl civar olsa yeter sadece internet, video çok az da fotoğraf çekimi yapılacak. 4-5 inç civarı olsun lütfen.

• Merhaba arkadaşlar telefon için görüşlerinizi alacağım bütçem 2000 tl falan. Çok büyük telefonları sevmiyorum ön ve arka kameralarının iyi olması da benim için önemli. Şuanlık İphone SE düşünüyorum onerilerinizi ve gerekçelerinizi belirtirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Arkadaşlar babamın 4s arızalandı 4s ayarında daha büyük ekranlı bir telefon istiyoruz. 500 tl civar olsa yeter sadece internet, video çok az da fotoğraf çekimi yapılacak. 4-5 inç civarı olsun lütfen.

Lumia 550
    http://www.hepsiburada.com/microsoft-lumia-550-pm-telcepmiclum55

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.