Şimdi Ara

. (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.135
Cevap
97
Favori
217.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kty28

M4 Aqua iyidir
    Ya da Z3c alabilirsiniz.
    Bataryada hiçbir zaman üzmez, akar gider bir launcheri var.

z3c ile ilgili çok şikayet var suya dayanıklı olduğu için şarj vs kapakları çok çabuk bozulup yalama oluyor diyor bir çok kullanıcı

lenovo p70 4000mah pil ile geliyor işimi görür mü?
  • moza80 M kullanıcısına yanıt
    Benim de düşündüğüm modellerden birisi ancak Lolipop güncellemesi başarısız. Üstelik Marshmelowu almayacağı kesinleşti. Eğer düzeltme güncellemesi verilirse tabiki alınır. Ancak MTK batarya kullanımını Snapdragon işlemci ile karşılaşma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benim de düşündüğüm modellerden birisi ancak Lolipop güncellemesi başarısız. Üstelik Marshmelowu almayacağı kesinleşti. Eğer düzeltme güncellemesi verilirse tabiki alınır. Ancak MTK batarya kullanımını Snapdragon işlemci ile karşılaşma.

bütçeyi biraz zorlasak LG G4 şarj süresi dayanıklılık ve stabilite açısından bir seçenek olabilir mi?açıkçası kesinlikle samsung düşünmüyorum.z3 compact için söylentileri kulak arkası yapıp canlı olarak inceleyeceğim 3 gün içinde karar vermem gerekli
    Fikrim yok ama o fiyata çıkabiliyorsanız Vize P1 de alınabilir.

eğer kamerasi onemli ise kesinlikle p70'den uzak dur ..
  • Çift sim kullanımına uygun, g4 harici kamerası guzel telefon tavsiyeleriniz nelerdir?
  • ilk mesaj güncellese keşke
  • Arkadaşlar merhabalar. GM Discovery cep telefonumu değiştirmek istiyorum şu özelliklerde bir telefona ihtiyacım var: Uzun şarj ömrü olan, çift hat takılabilen, rami en az 2gb olan, kronik arızaları olmayan, rahat rahat kesinti olmadan konuşup kesinti olmadan internete girebileceğim başımı ağrıtmayacak bir telefon arıyorum. Bütçe olarak max. 2000 lira olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • hopam asus zenfone 2 laser 5'' almak istiyorum. Mantıklı bir seçim olur mu 800 TL bütçeyle?
    başka önerdiğiniz bir tel var mı?
    Bir de 1000 tl ye çıksam ekstra bir özellikli vs. bir telefon bulabilir miyim? asus laser 5'' ihtiyacımı karşılar en az 2.5 sene götürür gibi geliyor.
  • Rena34 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben deo segmentlerde bir telefon arıyorum. 800tl civarı için Lenovo p70 ve Asus zenfone 2 laser uzun araştırmalar sonucu aklımda olan 2 telefon. LG g4 beat de aklımda ancak hafıza ve batarya durumlarından dolayı tasarımdan ve android güncellemesinden taviz verip p70 almak daha mantıklı geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: titkiller

Hocam ben deo segmentlerde bir telefon arıyorum. 800tl civarı için Lenovo p70 ve Asus zenfone 2 laser uzun araştırmalar sonucu aklımda olan 2 telefon. LG g4 beat de aklımda ancak hafıza ve batarya durumlarından dolayı tasarımdan ve android güncellemesinden taviz verip p70 almak daha mantıklı geliyor.

hocam ben şu anki telefonumdan çok çektim. O yüzden alacağım telefonun hem güncel hem rami fazla hem de hafızası fazla olmasını istiyorum. Kamera da benim için önemli.
    p70 hem lolipopta sorunluymuş hem de 4.4 le çıktığı için daha güncelleme gelmez ve kamera da kötü diyorlar.
    asus laser lolipopla geldi bir sonraki sürüme yükseltilmesi muhtemel. kamerası iyi. ram 2 gb hafıza 16 gb. Ben asus laser 5'' alacağım gibi duruyor. Ama diyorum acaba 1000 tl civarına çıksam daha iyi bir şey bulabilir miyim? mesela bi tane sony var 1000 tl civarında. ama hafızası 8 gb

• quote:

M4 Aqua iyidir
    Ya da Z3c alabilirsiniz.
    Bataryada hiçbir zaman üzmez, akar gider bir launcheri var.

yardımlarınız için teşekkür ederim bütçei zorladım bugün mağazada telefonları karşıalştırdım sony z5c en beğendiğim telefon oldu almaya karar verdim teşekkürler
    Hayırlı olsun en az 3 sene bekliyoruz sizden(Tabi pil çıkar tipte ise)
  • 400e kadar bi telefon arıyorum varmı öneriniz kücük ekranlı olması şart. en fazla face girilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: badangel01

400e kadar bi telefon arıyorum varmı öneriniz kücük ekranlı olması şart. en fazla face girilecek.

lumia 820 modeli 500 tl

• streamin S kullanıcısına yanıt
    g3 ve m5 ile ilgili çok sorun okuyoruz.
  • max 1200 tl ye kadar kamerası iyi olan güncelleme alan telefon önerebilirmisiniz
    bu arada düşündüğüm modeller

general mobile 4g
    general mobile 5 plus (kim bilir ne zaman çıkıcak)
    sony c5
    asus zenfone laser

• G4 bütçemi çok aşıyor lumia istemiyorum htc yi degerlendiricem zenfone 2 laser general mobile 4g ve lenovo vibe p1 nasıldır bunlar hangilerini tercih etmeliyim

• 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.