Şimdi Ara

SATILIK L&C TECHNOLOGY 300 WATT GÜÇ KAYNAĞI [20 TL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    L&C Technology Marka LC-A300ATX model güç kaynağını ben hiç kullanmadım bana bir yerden geldiği için ne kadar kullanıldığını bilmiyorum.

Detaylar;

* Sadece güç kaynağı verilecektir.

* Güç Çıkış Değerleri
    +3.3V = 20 A
    +5V = 30 A
    +12V = 10 A
    -5V = 0.5 A
    -12V = 0.8 A
    +5VSB = 2 A

* Kablo Çıkışları
    + 1 Adet 20 Pin Anakart
    + 1 Adet Floppy
    + 1 Adet 4 Pin Anakart
    + 1 Adet Üzerinde P6 Yazan Çıkış (4 Pin Molexe Benziyor.)
    + 4 Adet 4 Pin Molex

FİYAT= 20 TL

SATILIK L&C TECHNOLOGY 300 WATT GÜÇ KAYNAĞI [20 TL] SATILIK L&C TECHNOLOGY 300 WATT GÜÇ KAYNAĞI [20 TL] SATILIK L&C TECHNOLOGY 300 WATT GÜÇ KAYNAĞI [20 TL] SATILIK L&C TECHNOLOGY 300 WATT GÜÇ KAYNAĞI [20 TL] SATILIK L&C TECHNOLOGY 300 WATT GÜÇ KAYNAĞI [20 TL] SATILIK L&C TECHNOLOGY 300 WATT GÜÇ KAYNAĞI [20 TL] SATILIK L&C TECHNOLOGY 300 WATT GÜÇ KAYNAĞI [20 TL] SATILIK L&C TECHNOLOGY 300 WATT GÜÇ KAYNAĞI [20 TL] SATILIK L&C TECHNOLOGY 300 WATT GÜÇ KAYNAĞI [20 TL] SATILIK L&C TECHNOLOGY 300 WATT GÜÇ KAYNAĞI [20 TL] SATILIK L&C TECHNOLOGY 300 WATT GÜÇ KAYNAĞI [20 TL] SATILIK L&C TECHNOLOGY 300 WATT GÜÇ KAYNAĞI [20 TL]
    [album][/album]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ViperSRT -- 9 Şubat 2016; 23:47:44 >

• 10 tl olursa pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakaner-ay

10 tl olursa pm

Pm cevaplandı
  • Güç kaynağı henüz satılmadı. Düşük sistemler için biçilmiş kaftan
  • güç kaynağı aynı zamanda elektriği dengeliyormu bide kaç saat gider bir pc için
  • tahiro86 T kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bu kasanın içerisinde bulunan güç kaynağı. Ups değil.
  • bir site açsam kursam bu kadar tıklamaya 100tl kazanırdım sanırım :D
    5
    Cevap
    1786
    Tıklama
  • paradox__2006 kullanıcısına yanıt
    Güzel tespit Daha önce ilanda farklı ürünler de vardı, onlar satıldıkça ilandan çıkardım, yeni ilan açmaya gerek duymadım durum bu
  • ben olsam bir site kurarım birde link veririm sponsorlu tıkladıkca 5saniyeli sponsorlu reklamdan gelsin paralar:D
    bende diyorum 20tlye amma tıkklama olmuş vay be diyorum

böyle tavan yapmış ilanları silmiycen başlık değiştircen yeni ürünler satacan iyi fikir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paradox__2006 -- 4 Temmuz 2016; 0:42:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.