Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 3 7.0 SM-T210 WİFİ (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.645
Cevap
32
Favori
188.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam yukle ben yukledim bi sikinti yok onceki surumle hemen hemen ayni. Ama mesela ayni ekranda iki pencere acma gibi arti ozellikler var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gea35 kullanıcısına yanıt
    tmm eyvallah yükleyelim bakalım
  • gael kullanıcısına yanıt
    Ama yukleme islemi biraz uzun suruyo biraz sabretmeniz lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazılım güncellemesi başarıyla tamamlandı. Kitkat OS 4.4.2 hayırlı olsun
    Teşekkürler Samsung

• Güncellemeyle tablet kesinlikle 4.1.2 sürümünden hızlı çalışıyor. Hala yüklemeyen varsa yüklemesini öneririm. Çoklu pencere için bile yüklenir.
  • Aynen coklu pencere icin bile yuklenir bence super ozellik

• quote:

Orijinalden alıntı: sukruon

arkadaşlar wifi olmayan yerlerde bluetooth ile internete bağlanıyorum. bilmeyenler vardır belki. telefon ile tableti bir kere eşleştirdikten sonra bluetooth menüsünden telefonun ismine tıklayınca internet erişimi için kullana tıklıyorum. bu şekilde telefonun internetini kullanabiliyorum

4.4.2 ye güncelledikten sonra bağlantı yapıyor gözüküyor. erişim sağlamıyor. sizde de aynı sıkıntı varmı arkadaşlar ?
  • RORTM R kullanıcısına yanıt
    aynen hocam bende şimdi sizin mesajınızdan sonra denedim. telefonun mobil veriyi açtım telefonu taşınabilir wifi alanı olarak ayarladım. tabletle telefon üzerinden internete bağlanamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gea35

aynen hocam bende şimdi sizin mesajınızdan sonra denedim. telefonun mobil veriyi açtım telefonu taşınabilir wifi alanı olarak ayarladım. tabletle telefon üzerinden internete bağlanamadım.

normal wifi de sıkıtı yok sanırım ama taşınabilir hotspot a bağlantıda problem var galiba. ben önceki sürümde iphone 3gs de bluetooth üzerinden internet paylaşıp kullanıyordum tablet de. 4.4.2 de iki cihazda da aynı şekilde bağlantı kuruldu gösteriyor fakat internet erişimi sağlamıyor.
  • RORTM R kullanıcısına yanıt
    evet hocam bağlantı kuruluyor bunda sıkıntı yok ama internete girilemiyor. belki düzeltirler bu durumu yeni bi güncellemeyle. inşallah fazla iyimser değilimdir düzeltme güncelleme falan :) güncelleme konusunda samsung pek beğenilmiyor çünkü
  • Guncellemeden sonra sarj % 50 civarindayken kendiliginden kapaniyor. Resetledim ama ayni sorun devam ediyor. Bir fikri olan varmi..

• Wifi çekim alanı güncellemeden sonra bariz düştü, ayrıca oğlumun en sevdiği oyun BBRacing mort... Takılmaktan oynanmıyor.

• co.mr kullanıcısına yanıt
    yeni rom eskisine oranla jet gibi ve çok stabil. neredeyse kırma noktasına geldiğim tablet şimdi baya tatminkar oldu diyebilirim. belki wipe yapıp sıfırlayıp romu pcden yeniden kurmanız faydalı olabilir ben öyle yaptım çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydnslh

yeni rom eskisine oranla jet gibi ve çok stabil. neredeyse kırma noktasına geldiğim tablet şimdi baya tatminkar oldu diyebilirim. belki wipe yapıp sıfırlayıp romu pcden yeniden kurmanız faydalı olabilir ben öyle yaptım çünkü.

Deneyeceğim, teşekkürler.

• Kardeşimin tabletini güncelledim az önce özellikler tabletin serileşmesi çoklu pencere güzel gibi ama az önce kardeşim bunun şarjı çabuk gidiyo dedi böyle bir durumla karşılaşan var mı? Güncelleme ile eskisinden hızlı tükenmeye başlayabilir mi tablet?
  • Yeni bir Sürüm güncellemesi gelince muhakkak Fabrika ayarlarına dönmek gereklidir çünkü önceki eski sürüm rom'dan geriye kalan bazı artıklar yeni rom ile uyumsuzluk yapacaktır. Cihazın sağlıklı çalışabilmesi için fabrika ayarına dönmek şart. Muhakkak yedeklerinizi alın çünkü fabrika ayarlarına dönünce ne var ne yok silinecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lapsetur -- 31 Ekim 2014; 11:03:58 >
  • 1 yıldır kullanıyorum neredeyse ama ne kasma ne donmayla karşılaştım 8gb hafıza kartı takıp uygulamaları ona yukleyin , clean master la arasıra temizlik yapın sorunsuz kullanırsınız ben gayet memnunum

• KitKat geldimi ? n

• kitkat yükleme gelsin diye bekliyordum. sonunda geçen hafta geldi ama .
    pil performansı berbat. ara sıra kullanım ile neredeyse ne zaman şarj ettiğimi unutuyordum.
    şimdi ise son 2 gündür tabletin şarjı elimde bitiyor.

geri dönmek için stock rom aramaya başladım henüz bulamadım.
    bulunca ACİL olarak orjinal roma geri döneceğim.

yüklemeyen arkadaşlara sırf çoklu pencere sevdasına kapılarak yüklemesinler derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsun galaxy tab 3 lite t110 aldım acaba 4.4 güncellemesi var mı?
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.