Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 3 7.0 SM-T210 WİFİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.645
Cevap
32
Favori
188.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tab2nin wifili modelindeki gibi bundada titreşim varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi açmayın-bağıran-karı -- 25 Temmuz 2013; 21:26:23 >
  • Biraz once real racing 3 yukledim problemsiz yuklendi ve oynadim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dec_chaos -- 25 Temmuz 2013; 21:32:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tablete 7 inçlik klavyeli kılıf alıp kullanılabilyormu? Deneyen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dec_chaos

Biraz once real racing 3 yukledim problemsiz yuklendi ve oynadim...

hocam tablette titreşim varmı?
  • galaxy tab 2 3110 kullanıyorum

tab 2 nin bu alete gore bi lac guzelligi var

1) tab 2de fiziksel tus yok bunda ortadaki tus yan kullanımda zorluk yaratır ha ekran artıyo dersiniz ama bence rahatsız mevzu

2) ıslemci yukseltilmis gibi lakin soyle bi durum var
    tab 2 de ki ti omap 4430 chipset aslında 1.2 ghz calısabilen bi chipset rootlayıp 1.2 ye getirirseniz cpuyu alet sorun cıkarmaz .

3) powervr grafik kartı basarılı bir grafik kartı bu arada cok bi eksigi yok ...

4) omap 4430 arm cortex 9 1.2 ghz genelde cok tutulmus bi chipset kindle gibi xoom gibi tabletlerde yer almıs yarın obur gun ubuntu touch tablet gelirse yaygın oldugundan port ooayı kolay olur

sonucta bu tab 3 giris seviyesinin biraz modifiye edilmis hali cok sey beklememel lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

quote:

Maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Tabletten çektiğiniz fotoğrafları bilgisayar a bağlantı yapıp aktarabildiniz mi ?

Su an evde pc yok. Ancak bu cok siradan bir olay neden sordunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dec_chaos -- 26 Temmuz 2013; 1:34:16 >
  • quote:

quote:

quote:

Maalesef

tüh ya tab 2nin wifi modelinde vardı ne güzel.
  • Neden onemli?
    Benim butun cihazlarimda kapali.

• quote:

Neden onemli?
    Benim butun cihazlarimda kapali.

oyunlarda falan güzel oluyor.
    aynı zamanda bildirimlerde de.
    benim hep açık olur.bi yatarken kapatırım oda gecenin bi vaktinde mesaj geldiğinde zzzt zzzt yapmasın diye.
    telefonumu bu şekilde kaç kere yere düşürdüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi açmayın-bağıran-karı -- 26 Temmuz 2013; 1:55:42 >
  • quote:

tab2nin wifili modelindeki gibi bundada titreşim varmı?

nerdeymis o titresim tab 2 wifide

• quote:

Orijinalden alıntı: metamo

quote:

tab2nin wifili modelindeki gibi bundada titreşim varmı?

nerdeymis o titresim tab 2 wifide

wifi modelinde yokmuydu ya :s
    sanırım ben teknosada onu gsm olanıyla karıştırdım.yada adamlar yanlış koydu 499tl di wifi diyordu titreşim falan vardı dendim hatta.
    gsm le ilgili biryerde göremedim sim kart takın falanda yazmıyordu.ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Tabletten çektiğiniz fotoğrafları bilgisayar a bağlantı yapıp aktarabildiniz mi ?

ben bluetoothla yaptim ama dlna ile de yapılır onun yolunuda buldum samsung link diye bir programdan yapıyoruz tablette mukemmel olan 2 şey var
    1- ses kalitesi
    2-sarj süresi (6 7 saat kurcalayarak cok cok rahat goturuyor)

ya arkadaslar ben simdi hayatimda hic apple disinda tablet kullanmadim bu uygulamalar acilirken kapanirken yavaşlıyor alet bu normal mi rahatsizlik derecesinde değil meraktan soruyorum.

Ayrıca oynadığım oyun real racing degil en populer ucretsizin tepesinde olan oyunmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tilgarimo58 -- 26 Temmuz 2013; 6:19:54 >
  • Dün Media markt mağazasından 399 TL fiyattan kahve rengi olanını satın aldım genel itibarı ile güzel alet dizaynı vs. hoşuma gitti, hızı falanda muazzam marketteki çoğu bilinen oyunla uyumlu , ancak ekran çözünürlüğü düşük bariz hissettim heleki S3 kullandıktan sonra daha da belirgin olarak anlaşılıyor telefonun çözünürlüğü daha iyi buda kendini epey gösteriyor. , şu an için cihaz da tek beğenmediğim kısım ekran çözünürlüğü onun dışında güzel ve şık bir ürün ,esasında Nexus 7 istiyordum fakat hiç bir yerde istediğim fiyattan bulamadım , wi fi çekim gücüne gelince şimdilik pek bir zayıflık vs. hissetmedim ilerleyen günlerde daha çok belli olur , bir diğer gözlemlediğim şey ise ana ekran da , ekranı sağa sola kaydırınca ,ekranda dalgalanma oluyor sanki ama pek rahatsız edici bir şey değil,şimdilik izlenimlerim bunlar.
  • 8 inclik tabletler dusunurken(ultimix 88,d821 vs) bugun bir baktim ki tab 3'u almis bulunmaktayim. En yakin zamanda bir inceleme yayinlamak gerekli sanirim. Kafasi cok karisik olan arkadaslar var belli ki..

• arkadaşlar Tab 3 sahibi arkadaşlardan bir ricam olacak cihazı wipe yapmak için recovery menüye girdim (home+ses arttırma+power butonu) ancak recovery menüde ses arttırma/kısma tuşları ile seçim üzerine gidilmesi gerekiyor ancak bu tuşlar işlemiyor recovery menüde elinde bu cihazdan olupta deneme imkanı olan varsa çok sevinirim recovery menüde ses açma/kısma tuşları düzgün çalışıyormu diye bakmanızı rica ediyorum.
  • Ben denedim ancak üçlü tuş kombinasyonu sonrası vol + tuşu na basınca ekran karariyor.

• Bu arada xda de tab3 bölümü açıldı

• Desenize, bu tabletin Türkiye versiyonlarında herhangi bir yazılım değişikliğine gidemesinler diye CWM Recoveryi bile kilitlemişler anlaşılan.
    Recoveryde Tuşlar çalışmıyor, Odin ile de kurulum yapılmasın diye download moda girilemiyor..

Tab 3 alındığı şekli ile kullanılmak zorunda gibi.
    Bence almamak daha akıllıca...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz yavas gitsen. Elinde bile olmayan tablet hakkinda yorum yaparken bu kadar iddiali olmamak lazim. Belkide biz yapamiyoruz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.