Şimdi Ara

**Es-Es-Dh Şimşekleri-Es-Es** (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.294
Cevap
4
Favori
167.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Skibbenin olduğu dönemde şu ankinden daha fazla kalitesiz (sizin tabirinizle) oyuncu oynuyordu ilk 11'de..

ilk 11 isimlere göre şekillenmiyor.. ne mutlu, hak edene veriliyor forma.. bülent ertuğrul takımın en çalışkan oyuncuları arasındadır. (hatta başında gelir..) görev ahlakı üst düzey bir insandır.. pele'nin kalitesi, genç yaşına rağmen kariyeri tartışılmaz fakat bülent ertuğrul daha profesyonel bir futbolcudur.. eskişehirspor taraftarı oynadığı oyundan çok oyuncunun ahlakına, özverisine, duruşuna da bakar.. bülent gibi bir oyuncumuzun olmasına çok mutluyuz gerçekten.. (tabii ne yazık ki batuhan gibi söylediğim yapıya uymayan oyuncularımız da var; gerektiği zaman gereken tepki veriyor, gerektiği zaman da arkasında duruyoruz batu gibi oyuncularımızın da..) konu dışına çıkmadan toparlamak gerekirse durum bundan ibarettir.. ayrıca sezgin coşkun şu an sakat olması nedeniyle kadroda bulunmuyor..

• Bugün Antalya Kupa maçı otobüs kayıtları var gidin kaydolun
  • 3-0
  • Erkan bugün çok iyiydi 2 golde harikaydı zaten
  • Yarı final maçımız zor geçecek Sivasta Bursada çok iyi takım ama finale kalırsak kupayı alırız.
  • İstanbul BBSK 1-1 Eskişehirspor
    26. dakikada konuk Eskişehirspor'un golü geldi. Erkan Zengin'in ara pasıyla savunma arkasına sarkıp sol çaprazdan ceza alanına giren Batuhan Karadeniz, sağ ayağının dışıyla güzel bir vuruş yapıp, topu ters taraftan ağlara gönderdi: 0-1

57. dakikada İstanbul Büyükşehir Belediyespor eşitliği yakaladı. Sağ kanattan Zeki'nin ortasında ceza alanındaki Doka, güzel bir kafa vuruşuyla topu ağlara gönderdi: 1-1
  • Iyi gidiyoduk ama beraberlikde fena degil ibb deplasmaninda. Gerets gittikten sonra takim bocaladi biraz ama artik eski günlerine dönüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NGC3603

Iyi gidiyoduk ama beraberlikde fena degil ibb deplasmaninda. Gerets gittikten sonra takim bocaladi biraz ama artik eski günlerine dönüyor.

Skibbe olacak sanırım
  • İzmir İstila
  • 200 otobüs 2 tren özel araçlar İzmir ve çevre illerindeki Esesliler ile 20bin civarı olucaz. Türkiyede deplasman bizden sorulur!
  • Bende bilecikliyim ama maça gidicem bilet fiyatları 10-20 lira arasımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

Bende bilecikliyim ama maça gidicem bilet fiyatları 10-20 lira arasımı

Evet. Kale Arkası 10 Açık 20 TL
  • bu maça durumu olupta gitmeyen esesliyim demesin arkadaşlar.. imkanları zorlayalım akalım izmire.. gelecek olanlar maratondan almaya çalışsın biletleri tek tribün olalım.. haydi renkdaşlarım Avrupa vizesi almaya kupaya bir adım daha uzanmaya gidiyoruz.. bu maç tarihe geçecek..
  • Açıktan aldık 2 tane bilet babam ve bana.

Bu gece 2'de minibüs kalkıyormuş Ankarada yaşayan Eskişehirliler için. Biz de onunla gideceğiz. İzmir'i de hiç görmemiştim büyük fırsat oldu benim için. Umarım maçı da alır, Avrupa'ya gideriz hakettiğimiz yere!
  •  **Es-Es-Dh Şimşekleri-Es-Es**
  • eseses kikiki bilet varmı stad gişelerinde
  • arkadaşlarım tarafından satışa uğradığım için maça gidemedim.şu anda o kadar huzursuzum ki sanki bir yakınımı kaybetmiş kadar üzgünüm sanki herkes beni bekliyorduda ben gidemediğim için maç oynanmayacak eskişehirspor hükmen mağlup olacakmış gibi geliyor uzun zamandır böyle üzüntü yaşamamıştım neyse sağlık olsun umarım çok daha önemli maçlar oynarız onlara katılırım.bursadan,eskişehirden ve diğer illerden gelen taraftarlara hayırlı yolculuklar diliyorum kazasız belasız gidip gelmelerini temenni ediyorum,umarım eskişehirspor kazanan taraf olur ki avrupaya gitmeyi bu taraftar daha çok hak ediyor.
  •  **Es-Es-Dh Şimşekleri-Es-Es**

BURSASPOR-ESKİŞEHİRSPOR

STAT: İzmir Atatürk
    SAAT: 19.00
    HAKEM: İlker Meral

BURSASPOR: Carson, Basser, Serdar, Vederson, İbrahim, Sestak, N’Diaye, Adem, Ozan, Batalla, Pinto

ESKİŞEHİRSPOR: Ivesa, Veysel, Ediz, Diego, Dede, Tello, Bülent, Alper, Erkan, Kamara, Batuhan

Hak eden kupayı kaldırsın.
  • Eskişehir'e başarılar
  • bariz üstünlüğümüz taraftar sayılarında helal olsun her iki taraftara.hafta içi olmasına rağmen fena bir rakam sayılmaz lakin daha çok bekliyordum
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.