Şimdi Ara

**Es-Es-Dh Şimşekleri-Es-Es** (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.294
Cevap
4
Favori
167.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Avrupa kriterleri diye anlatıyor. Eskişehirspor kulübü bu kriterlere her halükarda uyum gösterir. Hatta statla ilgili var. Fark etmez taraftarımızla birlikte tuğlaları kendimiz dizer 40.000 kişilik stadı kendimiz yaparız.

bu adamı eleştirenlerden biriydim ama rıza ile arasında fark belli oluyor.beni g.t etmeyi başardı.sonuna kadar arkasındayım.avrupa kupalarına gitmemiz içten bile değil.

UMUTLANDIRDINIZ,UTANDIRMAYIN
  • bugün maçımız varmış gibi,siyah-kırmızı yız her zaman her an olduğu gibi diğer renklere karşıyız.
    karşı olduğumuzu idrak edemeyenler lütfen biraz ders alsın ve aldıklarını yeni nesle aktarsın bizde kötü imajlarla anılmayalım emretmiyoruz,rica ediyoruz burası Eskişehir buranın tek takımı ESKİŞEHİRSPOR.

bu gece cadde derbi maçı var. ......................................
  • Dün Ankaragücü - Eskişehirspor Maçı Sonrasında Takım Otobüsümüzü Taşlayacak Ve Camlarını Kıracak Kadar İnsanlıktan Nasibini Almamış, Futbolu Kin, Nefret Ve Kavga Olarak İlke Edinmiş Zavallıları İnsan Olmaya Davet Ediyor, Bu Eylemi Yapanları Eskişehirspor Taraftarı Olarak Acıyarak Ve Şiddetle Kınıyoruz.
  • yaz kardeşim :)
  • Bu hafta konu çoşar.Tüm Fenerliler desteklemeye gelir.Hazırlıklı olun.
  • Bu hafta Trabzon'u yenersek Avrupa iddaamız sürecek,ama yenilmemiz veya berabere kalmamız durumunda Avrupa'yı unuturuz tamamen bu sene de...
  • konu çok gerilerde kalmış eskişehirli arkadaşlar uğramaz oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: loko

Bu hafta konu çoşar.Tüm Fenerliler desteklemeye gelir.Hazırlıklı olun.

Hiç de olmamış öyle birşey, hay aksi.
  • Buradayız burada ... :)
  • Burası heryer değil.
    Buraya gelen bilir.
  • @Lucifer
    Hocam öyle bir yerde bırakmışsın ki devam edemiyorum..

Yarın geliyor musunuz maça renkdaşlarım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorUMut

@Lucifer

Bir maça toplu organizasyon yapalım ... :)
  •  **Es-Es-Dh Şimşekleri-Es-Es**
  • quote:

Orijinalden alıntı: montana26

quote:

Orijinalden alıntı: yorUMut

@Lucifer

Bir maça toplu organizasyon yapalım ... :)

bjk maçına yapalım hocam.. sonra benim üniversite açılıyor gidiyorum.. okul açılmadan üç maça giderim diye planlar yaparken bir maça gidebileceğim ne yazıkki..

Ben açıkta olurum forumdan gelecek varsa beraber izleyelim, beraber destek verelim takımımıza..

• 4-0 bu sene takım çok farklı çok iyi ayağa pas yapıyoruz.
  • Şuan için ligin en iyi futbol oynayan ekibi Eses. Ve bana görede Play-Off'un en büyük adaylarından biri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timsah-16

Şuan için ligin en iyi futbol oynayan ekibi Eses. Ve bana görede Play-Off'un en büyük adaylarından biri.

çarşamba günü gençler maçında belli olur hocam herşey.hazırlık maçında kendi evimizde 3-0 yenilmiştik gençlere,ama takım gerçekten çok iyi pas yapıyor transferlerde çok iyi uyum sağladı kadro çok geniş
  • Takımın gelecek vaad ismi Alper in yanına Skibbe Veysel ide monte edince orta sahamız tadından yenmıyor. Bu 2 li genc ve cabuk olunca rakibe onde basıp pas yapmasını engelliyoruz.
    Umarım bu skolarlar gelecek haftalarada tasırız.
    Çarsamba Genclerle olan macımız ilk 2 haftaya gore daha zor olucak ins. alnımızın akıyla bu mactanda cıkarız
  • Alper Potuk'u bende çok beğeniyorum.
    Geçen sene istemiştik alamamıştık
    İnşallah Sezer gibi para için istanbul takımlarından birine kaçmaya çalışıp kendini yedek kulübelerinde çürütmez.
    Alper Eskişehirspora yakışıyor. Milli takımıda hak ediyor.

Bu arada bu form düzeyiyle Gençleri rahat geçersiniz, hazırlık maçları ölçü olmaz
  • bende varimm
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.