Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8.868
Cevap
131
Favori
752.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SonpoL

Evet, gündüz farları. O farlar araç çalışır olduğu sürece hep açık kalıyor :).

Himm güzelmiş. Led olsa tadından yenmezmiş Bazi araçlarda kısa farları açınca gündüz farları sönüyor. Bunda öyle bisey yok gördüğüm kadarıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim bildim italyada üretildiği. Fiat ekranında gemi yazıyor
     Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz siparişi Haziran sonu mu vermistiniz? Bana Ağustos ayı icin gun verdiler. Belki gemide benim araca da yer vermişlerdir

• Haziran 15 de vermiştim temmuz ortası en kötü ihtimal temmuz sonu demişlerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: _ERH@N_

Haziran 15 de vermiştim temmuz ortası en kötü ihtimal temmuz sonu demişlerdi

• Sevkiyatlar sanırım sadece ay sonu yapılıyor. Kırmızı isteseydim haziran sonu demişlerdi bu yuzden bence sizde ağustos sonu beklemek zorunda kalıcaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: _ERH@N_

Sevkiyatlar sanırım sadece ay sonu yapılıyor. Kırmızı isteseydim haziran sonu demişlerdi bu yuzden bence sizde ağustos sonu beklemek zorunda kalıcaksınız

Yapmayın yahu, ben bayramda gelir diye ümid etmiştim. Bayramda arabasız kaldım desenize

• sorrento kullanıcısına yanıt
    Bende bugün sordum. Araç bu hafta içinde üretilecek ve fabrikadan çıkacakmış. Ondan sonra artık ne zaman gelirse ama ağustos ayının sonu olabilir dediler. bende haziran sonuna doğru sipariş vermiştim.
  • Herkes Beyaz veya Siyah Almış bir ben mi Kırmızı Aldım acaba :)

Bir kaç resimde benden Plakalar Takılmadan Önce Showroomdan. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nakzo26 -- 23 Temmuz 2013; 2:15:47 >

• Pazar gunu Ankara'dan donerken arkadan bizi Mercedesli birisi takip etti. Opet'e girdigimizde o da arkamizdan ya sansina ya da meraktan benzinlige girdi. Arabayi babam kullaniyordu. Babam odeme yapmak icin iceriye gitti. O sirada Mercedesli adam bizim arabanin yanina geldi ve acik olan camlardan iceri resmen kafasini soktu ki o sirada annem de ben de arabadaydik. Uzun uzun inceledikten sonra babama dedi ki: "Ya bu araba ne guzelmis, merak ettim de geldim. Hic gormemistim daha once. Ben sandim ki bu 500'un HB versiyonu ama bambaska bir sey cikti. Bayagi bayagi buyuk ve yuksek bir aracmis bu. Icine de bayildim. Ben de alabilirim bundan."

• quote:

Orijinalden alıntı: ash500

Pazar gunu Ankara'dan donerken arkadan bizi Mercedesli birisi takip etti. Opet'e girdigimizde o da arkamizdan ya sansina ya da meraktan benzinlige girdi. Arabayi babam kullaniyordu. Babam odeme yapmak icin iceriye gitti. O sirada Mercedesli adam bizim arabanin yanina geldi ve acik olan camlardan iceri resmen kafasini soktu ki o sirada annem de ben de arabadaydik. Uzun uzun inceledikten sonra babama dedi ki: "Ya bu araba ne guzelmis, merak ettim de geldim. Hic gormemistim daha once. Ben sandim ki bu 500'un HB versiyonu ama bambaska bir sey cikti. Bayagi bayagi buyuk ve yuksek bir aracmis bu. Icine de bayildim. Ben de alabilirim bundan."

hahaha süper :D
  • nakzo26 N kullanıcısına yanıt
    Aracınız çok hoş. Güle güle kullanın. Siparişi ne zaman vermiştiniz? Detaylı birkaç foto daha bekliyoruz...
  • Anlaşılan her 500L sahibinin anlatacak bir hikayesi oluyor. Bunun sebebi ise 500L'nin sürüden ayrı oluşu

• quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Anlaşılan her 500L sahibinin anlatacak bir hikayesi oluyor. Bunun sebebi ise 500L'nin sürüden ayrı oluşu

Kesinlikle
    Bu arada ben araca Fiat Telepathy sistemi taktiriyorum, bir de geri vites kamerasi. Ozellikle geri vites kamerasi olmamasi acikcasi benim icin buyuk eksiklikti ama simdi taktiracagim cok sukur. :) Aldigim Navitech navigasyon cihazinin ekranina baglayacaklar geri vites kamerasini. Bakalim nasil olacak :)

• Telepati sistemi? Yani araç beyninizi mi okuyacak

• quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Telepati sistemi? Yani araç beyninizi mi okuyacak

Ahahaha gibi gibi :)
    http://www.fiattelepathy.com/tr-TR/Default.aspx

• sorrento kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Sağolun. Haziran Ayında Sipariş etmiştim Temmuzun ilk Haftası teslim aldım.
    Detaylı Fotoları yakın zamanda ekliycem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakzo26

Herkes Beyaz veya Siyah Almış bir ben mi Kırmızı Aldım acaba :)

Bir kaç resimde benden Plakalar Takılmadan Önce Showroomdan. :)

hayırlı olsun hocam fiatın kırmızı tonları çok hoş bence, benimkide lav kırmızı

• merhabalar bu arabayı almaya niyetlendim

popstar 1.3 mj otomatiğini

önerir misiniz acaba ?

incelemeye gideceğim fakat benim merak ettiğim kullanan kişilerin yorumu

sürüş kalitesi nasıl ?
  • araçlarınız hayırlı olsun. iyi günlerde kullanınız. bende fiat 500 L almayı düşünüyorum. 1.3 otomatik deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.