Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (814. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.238
Cevap
718
Favori
1.965.633
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: senseman62

Gitti gidiyor elektronik olarak gözüküyor.. fakat bonus üye iş yeri şartı var.Geçerli olur mu bilmiyorum.

hocam bir ay once garanti bonusun yine ayni kampanyasi vardi .gittigidiyordan 1075 liraya 5ceyrek aldim.40 lira bonus kazandim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

quote:

Gitti gidiyor elektronik olarak gözüküyor.. fakat bonus üye iş yeri şartı var.Geçerli olur mu bilmiyorum.

hocam bir ay once garanti bonusun yine ayni kampanyasi vardi .gittigidiyordan 1075 liraya 5ceyrek aldim.40 lira bonus kazandim

Bilgi için teşekkürler hocam:) bende dün gg'den telefon almıştım bugün Kampanya çıktı.Kacirdik bonusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    Şartlarda birden fazla farklı kategoride satış yapan online siteler dahil değil diyor ama yine de oluyor mu GG ? Öyleyse alayım ben de altın

• quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Şartlarda birden fazla farklı kategoride satış yapan online siteler dahil değil diyor ama yine de oluyor mu GG ? Öyleyse alayım ben de altın

hocam evvelki kampanyada yukarda yazdığınız şart yazmıyordu.sanırım uyandilar .
    n11.com ve gg den yiyecek bile alsanız ekstrede elektronik geçtiği için bonus veriyordu .şimdi durum nedir bilemem
  • Bu kampanya için harcama kısmında bir alt limit var mı? İlk taksitli için giyim sektöründen akaryakıt için istasyondan ve ilk market için migrostan alışveriş yapacağım.

Edit 1: 2 kartım var flexi ve money bonus, money bonus ile migrostan 100 tl harcadım slipte herhangi bir şey çıkmadı.

• endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    Belki uyandılar ama ekstrede elektronik geçmesi yeterli bir sebep bence bonus kazanmak için.

Ama altınlara baktım hiç uygun değil
  • quote:

Belki uyandılar ama ekstrede elektronik geçmesi yeterli bir sebep bence bonus kazanmak için.

hocam geçen ay gittigidiyor komboydu

gittigidiyordan 1000 lira üzerine 100 bonus ayrıca elektronik sektörü olduğu için ayrıca 40 lira bonus.ben o yüzden almıştım
  • Ücretsiz 3 Taksit Keyfi.
    31 Ekim’e kadar yurtiçinde, Garanti Bankası Kredi Kartlarınızla yapacağınız 75 TL-7.500 TL arası peşin alışverişleriniz sonradan 3 taksite ücretsiz olarak bölünecektir. Kampanyaya katılmak için bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce HEDIYE yazıp 3340'a göndermeniz gerekmektedir.

Detaylar.

http://www.garanti.com.tr/taksit
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

quote:

hocam geçen ay gittigidiyor komboydu

gittigidiyordan 1000 lira üzerine 100 bonus ayrıca elektronik sektörü olduğu için ayrıca 40 lira bonus.ben o yüzden almıştım

gittigidiyorda şu anda 100 tl bonus var 40 tl elektronik bonusla birleşirmi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Ücretsiz 3 Taksit Keyfi.
    31 Ekim’e kadar yurtiçinde, Garanti Bankası Kredi Kartlarınızla yapacağınız 75 TL-7.500 TL arası peşin alışverişleriniz sonradan 3 taksite ücretsiz olarak bölünecektir. Kampanyaya katılmak için bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce HEDIYE yazıp 3340'a göndermeniz gerekmektedir.

Detaylar.

Yemedi
    Kampanyaya sadece SMS ile bilgilendirilen müşterilerimiz dahildir.

KAMPANYA KRITERLERINE GORE BASVURUNUZ MAALESEF KABUL EDILEMEMISTIR.

Not1:Alışverislerimi yapıp yapıp, sonra 3taksite bölmezlerse, bankayı arayıp niye 3taksite bölmezdiniz diye sorup, şikayet edip, yakınsam, akıl yaşımın 6-7 olduğunu düşünürler mi acaba?

Not2: Sorum, Ağır ironi içerir

Not3: Lütfen Yapmayın, bırakın artık size özel kampanya olmadığı halde katılıp sonra puan yatmayınca, müsteri hizmetlerini arayıp ağlayip sıżlamaýı!
    Ya hiç girmeyin riske ya da soğuk Su için artik üstüne!

Saygılar...

• abilgen Msj dün gelmişti bana paylaşayım dedim. Kişiye özel demiyor mesajda.
  • quote:

abilgen Msj dün gelmişti bana paylaşayım dedim. Kişiye özel demiyor mesajda.

Size teşekkur etmeyi unutmuşum paylastiğiniz için!
    Teşekkürler önce,
    Sizin mesajı alintıladım, bilgilendirme için fakat Yanlış anlamayın, tepkimin sizle alakası yok
    İyi geceler

• abilgen Rica ederim. Sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abilgen

quote:

Ücretsiz 3 Taksit Keyfi.

Detaylar.

Yemedi
    Kampanyaya sadece SMS ile bilgilendirilen müşterilerimiz dahildir.

KAMPANYA KRITERLERINE GORE BASVURUNUZ MAALESEF KABUL EDILEMEMISTIR.

Not1:Alışverislerimi yapıp yapıp, sonra 3taksite bölmezlerse, bankayı arayıp niye 3taksite bölmezdiniz diye sorup, şikayet edip, yakınsam, akıl yaşımın 6-7 olduğunu düşünürler mi acaba?

Not2: Sorum, Ağır ironi içerir

Not3: Lütfen Yapmayın, bırakın artık size özel kampanya olmadığı halde katılıp sonra puan yatmayınca, müsteri hizmetlerini arayıp ağlayip sıżlamaýı!
    Ya hiç girmeyin riske ya da soğuk Su için artik üstüne!

Saygılar...

1 yıldır ılk defa bu ay bana da mesaj geldı
    Bu ay 3 e boleceklermış

Ben her ay nerdeyse 30.000 tl tek cekım ıslem yapıyorum
    Bazı aylar zorluyordu ve cok yakında kartı ıptal ettırıp nakıt vermeye baslayacaktım kartın 3 e bolmemesınden dolayı
    Bbence Kullanımınız yuksekse arayıp tehdıt edın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen ay axessin 150x10 unu ön ödemeli bir karta doldurduğum için, bonusu arka planda tuttum bu ay azalma olduğunu hissettiler sanırım ,buyrun uzun süre aradan sonra yeniden merhabalar bu konuya. umarım eski yıllardaki gibi canlanır,kârlanır.

Paracard'ınızdan ekstra 30 TL Bonus! Paracard ile 1-31 Ekim arası 50 TL ve üzeri harcama yaptıgınız her güne 5 TL, toplamda 30 TL bonus kazanmak için TANIM yaz 3340a gönder!http://www.paracard.com.tr/j8

Kişiye özel kampanyalar, kartla harcama yapmayı bıraktığınız ya da azalttığınız zaman daha çok geliyor malum
  • GARANTİ DE EKİM AYI İÇİN KİŞİYE ÖZEL HARCAMA SÖZÜ GELEN VAR MI ?

HANGİ KELİME İLE KATILIM OLDU ?
  • Okan_mersin kullanıcısına yanıt
    5 aydır paracardi kullanmıyorum hiç bi teklif gelmiyor

• Paracard'iniz 10 TL bonus kazandiriyor! Paracard ile 1-31 Ekim arasi dilediginiz yerde yapacagiz toplam 150TL alisverise 10 TL bonus kazanin! HEDEF yaz 3340a gonder paracard.com.tr/u2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilen Biri -- 6 Ekim 2016; 22:19:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paracard gunluk harcamalarinizda 10 TL bonus kazandiriyor! Paracard ile 1-31 Ekim arasi dilediginiz yerde yapacagiz toplam 75TL alisverise 10 TL bonus kazanin! CABUK yaz 3340a gonder paracard.com.tr/u1 BonusFlas ile SMS ucreti odemeden kampanyalarimiza katilabilirsiniz. Ucretsiz SMS almak istemiyorsaniz SMSIPTAL yazip 3342ye gonderebilirsiniz.Mersis:0879001756600379

• quote:

5 aydır paracardi kullanmıyorum hiç bi teklif gelmiyor

Paracard ı ben yıllardır kullanmiyorum,2 sene önce efsane kampanyadan bu yana belki. Ama önemli olan varsa bonus kredi kartını kullanmamak bence.
  • 
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.