Şimdi Ara

ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
22.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 600-1000 LİRA ARASI ÖNEREBİLECEĞİNİZ KULLANIŞLI VE DAYANIKLI ÇAMAŞIR MAKİNESİ ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.HEDİYE ALICAM DA

• Profilo cm1000dtr güzel makina

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FİYAT OLARAK İYİ GİBİ...EYW. BİR ARAŞTIRCAM
  • ooo55 kullanıcısına yanıt
    Siemens WM06B060TR - 650 tl fiyat
    5,5 kg 600 devir beyaz renk
  • Çamaşır makinesi olarak bu modeli yeni gördüm. Üstelik de halen üretimi yapılıyor ve kullanılıyor. Galiba daha çok Amerika'da. Çok şaşırdım valla.

Ben bunlar tarihe karıştı sanıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerhangiBiriyim -- 1 Temmuz 2013; 18:31:06 >

• eyw ciğerim senin hoşuna gitmiş bence sen al
  • teşekkür ediyorum ama siemens biraz ürküttü çamaşır makinesinde
  • İyi günler.
    Bana acil yardım edin.

4 ay önce Bosch waq20361 modelli bir çamaşır makinesi aldım.Çamaşırlarıma zarar verip yıpratıyordu.Şikayetm üzerine değiştirilmesine karar verildi.Bu değişim esnasında aynı model olmasını istemiyorum üzerine parasını verip başka model almak istiyorum.Hangi model alacağıma karar veremedim.Bana 8kg ne yıkayabilen,programı esnek,fiyatı uygun(1400,1600 arası) Bosch marka kullanışlı bir makine önerirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ooo55

eyw ciğerim senin hoşuna gitmiş bence sen al

Yok ya, tavsiye etmek için yazmadım. Zaten yazdığım şeylerden de belli değil mi tavsiye etmek için yazmadığım.
  • Samsung Eco Bubble WF1702W5W 7 kg 1200 devir. 2-3 ay once yanlış hatırlamıyorsam 740 tl ye aldık gayet guzel bir makine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mayn41 -- 5 Temmuz 2013; 22:43:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yardım eden yokmu bana bosch marka çamaşır makinası önereceğiniz bir model yokmu çamaşırları yırtmayan temiz yıkayan lazım was 20763 tr formda önerenler var kullananlar yardım özellikle makinanın özelliklerinden anlayanların yardımlarını bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: eylül naz

İyi günler.
    Bana acil yardım edin.

4 ay önce Bosch waq20361 modelli bir çamaşır makinesi aldım.Çamaşırlarıma zarar verip yıpratıyordu.Şikayetm üzerine değiştirilmesine karar verildi.Bu değişim esnasında aynı model olmasını istemiyorum üzerine parasını verip başka model almak istiyorum.Hangi model alacağıma karar veremedim.Bana 8kg ne yıkayabilen,programı esnek,fiyatı uygun(1400,1600 arası) Bosch marka kullanışlı bir makine önerirmisiniz

Aynı modeli istemiyorsanız fiyat çıtası maalesef yükseliyor. Bu modelin üstü olarak WAS24765TR ya da WAY20560TR alınabilir.
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    candoğan bey cevabınız için tşk ben makina almadan buraya üye olamadım waq20361 aldık oda çamaşırlarımı yırtıyordu zorda alsa değişime karar verildi bu önerdikleriniz alman üretimidir mesajlrda çoğunlukla was20763 öneriliyor bu model üretiliyormu vede önerirmisiniz sizin önerdikleriniz fırçasız moturmudur çok oldu biliyorum kusura bakmayın bana servis dediki çamaşır makinasının 8 kg olmasına bakmayın 8 kg çamaşır yıkamaz vede yorgan yıkanmaz bana büyük çamaşırlarımıda sorunsuz bir şekilde yıkayacağım bir çamaşır makınası lazım yıkarkende size dua ederim cevap için tşk
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerhangiBiriyim

quote:

Yok ya, tavsiye etmek için yazmadım. Zaten yazdığım şeylerden de belli değil mi tavsiye etmek için yazmadığım.

başlığa dikkat et kardeşim tavsiyesi olan varmı yazıyor sende bunun üstüne bu paylaşımı yapıyorsun.çok zeki değilsin zorlama

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HerhangiBiriyim

quote:

başlığa dikkat et kardeşim tavsiyesi olan varmı yazıyor sende bunun üstüne bu paylaşımı yapıyorsun.çok zeki değilsin zorlama

Evet Einstein, "Tanrı'nın bize lütuf olarak gönderdiği" zekâ küpü!.. Doğrusu herkes zekâna imrenerek bakıyor. Dikkat et, çok akıllı olduğunu anlayıp seni ABD'ye filan kaçırmasınlar.
    Bak koçum, bir defa kafan azıcık çalışsa, Türkiye'de ve Avrupa'da üretilmeyen, galiba sadece ABD'de üretilip satılan bir şeyi öneriyor olabileceğimi düşünmezdin değil mi? Buna kafan bastı mı, önce onu bir anlayayım.
    Gördüğümde şaşırdığım için bir başlığa koyup insanların da görmesini sağlayayım dedim. Tesadüfen senin gibi bir tipin başlığına denk gelmiş olmasında derin anlamlar arayıp en iyisi o güzel aklını fazla zorlayıp sigortalarını yakma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerhangiBiriyim -- 8 Temmuz 2013; 2:10:10 >

• candoğan beyin tavsiyesi ile bosch was 24765 almaya karar verdim yanlız fiyatı 1800 dedi acaba fazla değilmi vede bu alman üretimimidir makina kullanışlımıdır yardımcı olun yoksa 20560 mı alayım bunada 1950 fiyat dedi sizce hangisine karar vereyim yardımcı olun acil
  • HerhangiBiriyim H kullanıcısına yanıt
    laf ebeliği yaparak durumu kurtarmaya calısmanı anlayısla karşılıyor ileriki hayatında başarılar diliyorum.yazdığımı beyin sücgecinde iyice gecir anla sonra karsı saldırırya gec.herkez adına konusmanda seni daha bir farklı yapıyor hadi yoluna git

• eywallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: eylül naz

İyi günler.
    Bana acil yardım edin.

Aynı modeli istemiyorsanız fiyat çıtası maalesef yükseliyor. Bu modelin üstü olarak WAS24765TR ya da WAY20560TR alınabilir.

candoğan bey şimdiden cevap için tşk ben was 24765 modelini aldım fakat 20 gün kullanım sonucunda bu makinanında çamaşırlarda delikler açtığını farketim boch servisinden paramın iyadesini istedim onlarda servisin yıkamatestinden sonra konuşacaklarını söyledi yıkama testi sonucu şu şekilde teknisyen notu pamuklu çamaşırlar pamuklu programında 40 derecede yüzde 70 miktar ile yıkandı 800 devirde 2saat 38 dk yıkama sonucu çıkarılan çamaşırların 2 tanesinde göz şeklinde delikler görüldü fotoğrafları çekildi bu şek,lde bana fiş verildi sonuç olarak beni aradılar ve bu nedenle para iyadesi yapılamaz ben yanlış yıkıyormuşum kullandığım kıyafetler kalitesizmiş onların makinasında hata yokmuş ve ben zor durumdayım perdem yırtıldı kıyafetlerde büyüklü küçüklü delikler oluşuyor ne yapmalıyım bana yol gösterin mahkemeye başvurmayı düşünüyorum ondan sonuç alırmıyım yardım

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.