Şimdi Ara

Windows 8.1 yükleyip memnun olan var mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
19.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende Windows 8 pro çalıştırıyordum.ISO formatında kurdum ve şu an çalışıyor.Ve gayet memnunum.
  • arkadaslar acayip bilgi karısıklıgı var... simdi bu 8.1 single language key i ile çalısır mı ikincisi farklı bir surum degil yani demi...
    her surume uygun bi güncelleme diyebilir miyiz ?
  • Windows 8.1 Pro Tam sürüm olarak ne zaman çıkacak..
  • Ben birçok oyunda sorun yaşadım.Windows 8de ve 7de oynadığım oyunlar 8.1de açılmaz oldu.Prewiev sürümü diye mi böyle bilemedim.Düz windws 8'de de az da olsa oyun problemi yaşıyordum.Bu gidişle windows 7ye geri dönmeyi düşünüyorum.
  • Windows 8 önceki sürümlerinden daha iyi bir işletim sistemi, özellikle belirteyim Windows 7 den iyi. Sadece getirdiği yenilikleri beğenmiyorsunuz çünkü çok karışık bir hal almış. Ayarlar için ayrı bir yer açmamız fotoğraflar için ayrı bir uygulama açmamız müzikler için ayrı bir uygulama vesaire, sonuç olarak haklısınız. Ama bence alışmaya bakmak en iyisi olacak, Microsoft'un vazgeçeceğini sanmıyorum. Windows 8.1 ide tüm hatalar giderilip güncelleme olarak yayınlanınca kurma düşüncesindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Dragon Ready

Windows 8 önceki sürümlerinden daha iyi bir işletim sistemi, özellikle belirteyim Windows 7 den iyi. Sadece getirdiği yenilikleri beğenmiyorsunuz çünkü çok karışık bir hal almış. Ayarlar için ayrı bir yer açmamız fotoğraflar için ayrı bir uygulama açmamız müzikler için ayrı bir uygulama vesaire, sonuç olarak haklısınız. Ama bence alışmaya bakmak en iyisi olacak, Microsoft'un vazgeçeceğini sanmıyorum. Windows 8.1 ide tüm hatalar giderilip güncelleme olarak yayınlanınca kurma düşüncesindeyim.

bende o düşüncedeydim de bir heves kurduk işte.. bazı programlarda hata veriyor.. bekle sen yükleme...
  • Şuan icin bilgisayarımda tek sorun var markası asus bilgisayarı beklemeye dahil alınca ekranı kapatınca fişi cekince direk parlaklık gidiyor bir daha düzelmesi icin iki kere yada birkere yeniden başlatmak gerekiyor yani kısaca parlaklık gidiyor bunu cözmek lazım gerisi sağlam...
  • computeron kullanıcısına yanıt
  • Photography_GT kullanıcısına yanıt
    16.08.2013
  • aynen
  • Bende 8.1 Yükledim Gayet Stabil çalışıyor başlat menüsü kaldırmak için bir seçenek yok koysalar fena olmazdı hani Final sürümü Ağustos ayında çıkacağı söyleniyordu Bir an önce final sürümü çıksın da sistemi Formatlayalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vendetta29 -- 31 Temmuz 2013; 1:51:16 >
  • ARKADAŞLAR BU SADECE OURWİEW YANİ ÖNİZLEME SÜRÜMÜ YAKLAŞIK 1.5 GB FALAN BENCE BU SÜRÜM TAMAMLANINCA YANİ FULL OLUNCA YÜKLEYİN DAHA MANTIKLI OLUR DERİM...
  • bilgisayary33 B kullanıcısına yanıt
    Forumlarda büyük harf ile yazmak bağırmak anlamına geliyor, küçük harf ile yazın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Dragon Ready

Ayrı olacak iyi güzelde biz boşuna mı para verdik Win8 e? Win8 kullananlar ücretsiz yükleyebilecek mi?

Win8.1 zaten bir tür yama...gerçi devasa ama...
    Windows 8 kullanıcıları için güncelleme yani...Ayrı bir ürün değil...Bedava...
    ÇOK yüklü bir güncelleme...Eskiden Win98 in 2. sürümü çıkmıştı biraz onun gibi...Servis paketinden öte...TAHMİNİM neredeyse sistemi baştan yazmışlar...Kurması da bayağı sürüyor...
  • şu başlat menüsüne niye takıldınız abi halamı 6 aydan fazla olmuş çıkalı yani artık sizden öğrenin arkadaş.
  • Yıl olmuş 2013 Agustos Windows 8e geçilmiş gayet minimal stabil ve hızlı çalışan bir işletim sistemi adam hala başlat menüsüde başlat menüsü
  • Konuyu açan benim ve ben daha yeni yükledim 8.1 preview i :D

Şunu söyleyeyim önizleme sürüm olduğu halde Windows 8 den daha hızlı ve stabil :D hemde bedava :D
  • Ben de Linux Mint yükledim harika olmuş hem de bedava...

• Burada sayfalarca Windows7'den 8'e geçin çünkü şöyle böyle demeye gerek yok. Ben şu anda Windows8.1 kullanmıyorsam tek sebebi AMD ve Intel HD (Değiştirilebilir grafik), 2 kez güncelleme yaptım fakat hepsinde sürücüleri çalıştıramadım. Fakat bunun haricinde benim için önemli olan görsellik faktörünü Windows her zaman çok güzel sağlıyor;

• önce windows 8 sonra üzerine 8.1 mi yükleniyor yoksa direk 8.1 mi yüklemek gerekir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.