Şimdi Ara

PERPA ya nasıl gidilir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
12.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftasonu gitmem lazım şişlideymiş ama otobüs tramvay falanla nasıl gidilir oraya bilen var mı? Topkapı taraflarındayım.

• okmeydanında değil miydi yaw
  • EMİNÖNÜNDEN OTOBÜSE BİNİP GİDEBİLİRSİN TAM ÖNÜNDE İNDİRİYO.. OTOBÜSÜN NUMARASINI UNUTTUM..
  • topkapıdan bin kadıköy otobüsüne önünden geçiyor zaten hastaneden geçenlere bineceksin
  • şişlide diil okmeydanında okmeydanı hastanesinden geçen tüm otobüsler geçiyor yada otogara giden okmeydanındaki..
  • memorial hastanesinin sırasında kulaksız'a doğru inerken sağda kalıyor.
  • mecidiyeköye git ordan 75m ye bin önünden geçer...
    zaten devasa bi bina görmemen imkansız..
  • Aha biri benim orayı soruyo

TOPKAPI dan geleceksen Cevizlibağ da Vatan bilgisayarın önünde e-5 in kenarındaki Otobüs durağından 522 ye bineceksin.

Haliç i geçtikten sonra 6 yada 7 nci durak. Perpa dan bi önceki durak DARÜLACEZE.

Merak Etme Perpa yı bulursun da Perpa nın içinde aradığın yeri kaç saatte bulursun bilmem

(30 DÖNÜM ÜZERİNE 13 KATLI 2 BLOK 5300 adet işyeri.) Kendi içinde bi şehir burası. İlk gelenlerin Kaybolması muhtemel ve mecburi.
    Kolay gelsin.

bi tane resim de koydukmu bulman basit olur sanırım demi :)

PERPA ya nasıl gidilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 76586 -- 20 Haziran 2006; 18:36:27 >
  • Sağolun valla çok işime yaradı. Gideceğim yerin katı, numarası falanlar var elimde bulurum heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: dogukan_karabay

Sağolun valla çok işime yaradı. Gideceğim yerin katı, numarası falanlar var elimde bulurum heralde

Bizim arkadaş geçen gün Perpa 8 . kat 321 numaraya gitcem diye çıktı hala ortalarda yok.Arıyoruz ama ulaşamıyoruz.Rastlarsan beraber dolaşında en azından dışarı çıkabilesiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fixed

Bizim arkadaş geçen gün Perpa 8 . kat 321 numaraya gitcem diye çıktı hala ortalarda yok.Arıyoruz ama ulaşamıyoruz.Rastlarsan beraber dolaşında en azından dışarı çıkabilesiniz

normaldir kaybolması. 8 nci katta ne a blokta ne b blok ta 321 numara yok

800 le devam eden numaralar 8 nci katta

şaka maka ama bilmeyen için harbi problem.
  • Orda famas plaza war.Orda şu an stajdayım,gel bi uğra istersen
  • quote:

Orjinalden alıntı: thispotkey

Orda famas plaza war.Orda şu an stajdayım,gel bi uğra istersen

Ev komşumsun o zaman sen

Staj ne üzerine ?
  • kuzenim orda çalışıyo. i defa yan ına gitmiştim. 20 dakka aradım
  • Gittim. Hakkaten çok enteresan bir yer. İçeride istediğiniz yeri bulmak şans meselesi 12. kata gitmek için önce 13'e çıkıp sonra bir iniyorsunuz çünkü 12. kat asma kat. Neyse buldum gideceğim yeri. Taksim Mc Donaldsın önünde otobüs durağından araçlar geçiyor çok rahat gidebiliyorsunuz.
  • Hadi Geçmiş olsun
  • Hoort.
    Yarın gidicem bende.Fındıkzade den binip perpa ya tek otobüsle nasıl giderim ? 75m gidiyomuş ama kesin bi bilgi bulamadım gittiğine dair gidebilirmiyim 75m ile fındıkzadeden perpaya?
  • Genel olarak bilgi vereyim. Metrobüs Darülaceze(Perpa) durağında inerek 5 dakikalık yürüme mesafesinde ulaşabilirsiniz.
  • Haftanın 3 günü sürekli oralardayım ben :D.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahayri -- 3 Aralık 2013; 15:51:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahayri

Haftanın 3 günü sürekli oralardayım ben :D.

Staj?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.