Şimdi Ara

Artes Q812 8' Quad Core İnceleme,paylaşım ve destek (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.984
Cevap
20
Favori
75.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tableti servise vereli 15 gün oldu ne zaman gelr acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC//DC -- 15 Mayıs 2014; 18:23:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Bütçenize göre mikrofonsuz kafa üstü yada kulak içi bir kulaklık takabilirsiniz Artes Q812'ye.

EYW kardeş sesin kötü olması mikrofon olmasındanmı kaynaklanıyo normal 3.5 mm uymuyo benim kulaklık
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncayykc

quote:

Bütçenize göre mikrofonsuz kafa üstü yada kulak içi bir kulaklık takabilirsiniz Artes Q812'ye.

EYW kardeş sesin kötü olması mikrofon olmasındanmı kaynaklanıyo normal 3.5 mm uymuyo benim kulaklık

Evet. Ses derinden gelir. Mikrofonsuz kulaklık kullanın.
  • Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    saol
  • Beyler şansıma demin tableti açtım şarjı bittince şarja takıp açınca A31 ekranında takıldı kaldı nasıl düzelir

• quote:

Beyler şansıma demin tableti açtım şarjı bittince şarja takıp açınca A31 ekranında takıldı kaldı nasıl düzelir

''Home'' butonuna basılı tutup ''Power'' tuşuna basarsanız bir süre ''Reboot'' Menü gelecektir. ''Rebooting'' Seçeneğini seçin ve tablet yeniden başlasın.

Düzelmezse Artes firmasının sitesinden Artes Q812 4.2 Romunu yükleyin tabletinize. Sorununuz çözülür tahminimce. Kolay gelsin.

• quote:

quote:

Beyler şansıma demin tableti açtım şarjı bittince şarja takıp açınca A31 ekranında takıldı kaldı nasıl düzelir

''Home'' butonuna basılı tutup ''Power'' tuşuna basarsanız bir süre ''Reboot'' Menü gelecektir. ''Rebooting'' Seçeneğini seçin ve tablet yeniden başlasın.

Düzelmezse Artes firmasının sitesinden Artes Q812 4.2 Romunu yükleyin tabletinize. Sorununuz çözülür tahminimce. Kolay gelsin.

eyw kardeş mecburen yazılımı yeniden yükledim herşey gitti

• Arkadaşlar şu Çinli kitkat'ın linkini atabilir misiniz?
  • hocam srtes q812 nin şarj girişinde problem var bazen sarj ediyor bazen etmiyor bazen şarj oluyor diye gözüküp şarjı yavaş yavaş azalıyor. samsung un şarj aletlerini lullanmaya başladım yani kablosuyla başta iyi güzeldi fakat aynı problem yine oluştu nasıl çözebilirim bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Beyler benim tablet yeni geldi sayılır. Kulaklığı takınca kulaklıktan cızırtı geliyor. Farklı kulaklıklarla denedim aynı sorun var. Kulaklıksızken böyle bir cızırtı yok. Acaba neden oluyor? Yazılımsal olma ihtimali var mı? (Sanmıyorum ama)

aynı sorun bende de var

şuan o sorun bende de var ne yaptınız. garantşye mi verdiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: tryunar

quote:

quote:

Beyler benim tablet yeni geldi sayılır. Kulaklığı takınca kulaklıktan cızırtı geliyor. Farklı kulaklıklarla denedim aynı sorun var. Kulaklıksızken böyle bir cızırtı yok. Acaba neden oluyor? Yazılımsal olma ihtimali var mı? (Sanmıyorum ama)

aynı sorun bende de var

hayır ben gönderdermedim kulaklık takılı olupta birşey dinlemiyorken duyuluyor sadece

• quote:

hocam srtes q812 nin şarj girişinde problem var bazen sarj ediyor bazen etmiyor bazen şarj oluyor diye gözüküp şarjı yavaş yavaş azalıyor. samsung un şarj aletlerini lullanmaya başladım yani kablosuyla başta iyi güzeldi fakat aynı problem yine oluştu nasıl çözebilirim bunu

Kablo degistiriniz..

• quote:

quote:

quote:

quote:

aynı sorun bende de var

hayır ben gönderdermedim kulaklık takılı olupta birşey dinlemiyorken duyuluyor sadece

Aynı sorun bendede vardı gönderdim garantiye geldiğinde başta iyiydi sonra tekrar bozuldu

• expo-9009 kullanıcısına yanıt
    çok mu rahatsız edici seviyede?
  • quote:

çok mu rahatsız edici seviyede?

Evet birşey duyulmuyor videoda ses açtıkça cızırtıda artıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: abderalı

quote:

hocam srtes q812 nin şarj girişinde problem var bazen sarj ediyor bazen etmiyor bazen şarj oluyor diye gözüküp şarjı yavaş yavaş azalıyor. samsung un şarj aletlerini lullanmaya başladım yani kablosuyla başta iyi güzeldi fakat aynı problem yine oluştu nasıl çözebilirim bunu

Kablo degistiriniz..

yok zaten artesin kablosu çıkıyordu ben de değiştirdim sonra bu yeni kabloda da aynı sorun oldu şimdi tablet hiç şarj almıyor ve tamamiyle kapandı servie vercem artık bugun , umarım başka bir şeyi bozulmuş halde dönmez

• tablet iyide son zamanlar dokunmatikte sorun yaşıyorum.ekran sapıtıyor kendi kendine ekranı büyütüyor küçültüyor sağa sola tıklıyor.Ayrıca bastığım yeri algılamıyor menu geri tuşuna basıyorum sesi kısıyor vs.Ayrıca yeni farkettim kulaklığı takınca sürekli bir cızırtı geliyor.kulaklığı değiştirdim yine aynı sorun.Servis için mail attım bakalım ne diyecekler.
  • ''Home'' butonuna basılı tutup ''Power'' tuşuna basarsanız bir süre ''Reboot'' Menü gelecektir. ''Rebooting'' Seçeneğini seçin ve tablet yeniden başlasın.

• Beyler bana hepsiburadadan bu tablette çalışması için mikrofinsuz kulak lük tavsiye edermisiniz her kulaklık uymuyo fiyatı 10-20 küsur arasında kaliteli birşey varsa. Tablet le beraber gelen kulaklık kadar kalitesi olsa yeter

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Beyler bana hepsiburadadan bu tablette çalışması için mikrofinsuz kulak lük tavsiye edermisiniz her kulaklık uymuyo fiyatı 10-20 küsur arasında kaliteli birşey varsa. Tablet le beraber gelen kulaklık kadar kalitesi olsa yeter

Bence parasını verip servisinden orjinal kulaklığını alın!

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.