Şimdi Ara

General Mobile Discovery 'Yeni Fiyat / Performans Kralı' video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
712
Cevap
14
Favori
59.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önemli Güncelleme: Telefonun güç tasarruf modu aktif edildiğinde çeşitli sorunlar ile karşılaşıldığını gördük. Fakat güç tasarruf modunun kapatmanın telefonun genel çalışmasına negatif bir etkisi bulunmadığı için daha öncesinde tedbir amaçlı kaldırdığımız tavsiye eder ve fiyat / performans logoları tekrar geri iade edilmiştir.

4.7" HD IPS Ekranı, 4 Çekirdekli işlemcisi, PowerVR SGX544MP grafik birimi, 1GB belleği, MicroSD karta program kurmaya izin vermesi, Çift SIM Kart yuvası, ince ve hafif kasası yanı sıra 802.11n ve Bluetooth 4.0 desteği gibi zengin kablosuz bağlantı seçenekleri sunan Discovery, 599TL'lik satış fiyatıyla belki de son dönemde piyasaya sürülen en heyecan verici telefon. Bu videomuzda Discovery'i sizler için ayrıntılı bir şekilde inceliyor, menü ve oyun performansına özel olarak değiniyoruz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    General Mobile Discovery Test Sonuçları

• Zevkine adamın 3-4 tane alası geliyor fiyat 500TL olunca

• Ram yüzünden kaybediyor açıkca belirteyim.Yeni güncellemeler için DH editörleri artık 1gb ramin sıkıntılı olabileceğini söylüyordu.

• İncelemeyi keyifle izledim. Telefon harika özelliklerle geliyor olsa da sonuçta 600 TL. Ağzıyla kuş tutsa bu telefonun 1200 liraya satılan Galaxy s3'ün oyun performansından daha iyi veya aynı kapasitede olduğunu insanımıza anlatamayız. Birçok kişi için General Mobile logosu bu telefondan uzaklaşmak için yeterli neden. Cep telefonu bizim ülkemizde prestij simgesi olarak görülüyor ne kadar pahalı model kullanıyorsak o derecede prestijliyiz çevrede. Marka fiyat algısından dolayı birçok kişi gözünde beş para etmeyen bu modeli incelediğiniz için teşekkür ederim. En azından birçok insan marka için verdiği bedelin farkına varacaktır.

Telefonu merak edenler için Ana Konusu :http://forum.donanimhaber.com/m_76663488/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 22 Haziran 2013; 19:54:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Ram yüzünden kaybediyor açıkca belirteyim.Yeni güncellemeler için DH editörleri artık 1gb ramin sıkıntılı olabileceğini söylüyordu.

Merhaba,

Bu telefon zaten Android 4.2 ile geliyor daha ne güncelleme alması gerekiyor ki? :)

Android kullanıcılarında şu güncelleme takıntısına anlam veremiyorum. Android sürümü belli konularda önemli olabilir ama asıl önemli olan cihaza yüklü gelen sürümün ne kadar stabil olduğudur.

Eğer telefona yüklü gelen sürüm stabil ve sorunsuz ise 5.0 veya 6.0'ı almasa da olur ki burada 600TL'lik bir telefondan söz ediyoruz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Aradaki 1400 Tl İle Neler Alınmaz Ki :)

• paralel ithalat s3 mini almasaydım büyük oalsılık bu telefonu alırdım

• gereçekten fiyat performans ürünü olmuş :D

• Videoda ses sıkıntısı var. Bazı anlarda ses sonradan geliyor.İnceleme için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogangoxel -- 22 Haziran 2013; 19:20:26 >
  • bu hsbc reklamı nedir ya? tüm ekranı kaplıyor hiçbir şey izleyemiyorum. kapatamıyorum da. sayfayı yenilemek zorunda kaldım

• Acaba camı gorilla class mı bide antutu testi yapsalardı iyi olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: dogangoxel

Videoda ses sıkıntısı var. Bazı anlarda ses sonradan geliyor.İnceleme için teşekkürler.

Merhaba,

Tarayıcıyı kapatıp tekrar açın bazen Adobe Flash stabilitesini kaybedip bu tip problemlere neden olabiliyor.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • inşallah bi sorun olmaz bi abime göstereyim dedim oda arkadaşlarına felan söyledi 10 tane toplu alım yapacağız :D

• Çok iyi fiyat tasarımda fena değil herkes 2 bin tl ye telefon alamıyor sonuçta

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Ram yüzünden kaybediyor açıkca belirteyim.Yeni güncellemeler için DH editörleri artık 1gb ramin sıkıntılı olabileceğini söylüyordu.

Merhaba,

Bu telefon zaten Android 4.2 ile geliyor daha ne güncelleme alması gerekiyor ki? :)

Android kullanıcılarında şu güncelleme takıntısına anlam veremiyorum. Android sürümü belli konularda önemli olabilir ama asıl önemli olan cihaza yüklü gelen sürümün ne kadar stabil olduğudur.

Eğer telefona yüklü gelen sürüm stabil ve sorunsuz ise 5.0 veya 6.0'ı almasa da olur ki burada 600TL'lik bir telefondan söz ediyoruz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

600tl veriyoruz diye yeni android güncellemelerini beklemeyelimmi yani ? Fakire güncelleme yokmu ? Ben yine sizin editörlerinizden duyduğum bir videodan kısa bir bölümünü paylaştım.Sen diğer editör arkadaşlarla aynı fikirde olmaya bilirsin ama o arkadaşlar 2gb ramin yeni güncellemeler için daha iyi olacağını ve yeni telefon almak isterseniz bunu göz önünde bulundurursanız iyi olur demişlerdi.Android ortaya çıktı çıkalı her güncelemede üretici firmanın yok ram yetmiyor size güncelleme yok demesinden bıktık açıkcası.Çok uzaklara bakmamak lazım forumda binlerce kişi ram bahane edilip güncelleme alamayıp mağdur olmuş arkadaşlar var.Güncelleme telefonun ömrünü uzatır 4.2.2 diye alıp yeni güncelleme gelmezse birçok arkadaşın hoşuna gitmeyecektir.600tl senin için değerli bir para olmayabilir ama birçok kişi için iyi para.

Saygılar
    Kadir Kaya

• Merhaba,

O zaman 600TL'e 2GB bellekli bir telefon çıkana kadar beklemeye devam tabi. Tercihler farklı olabilir fakat yazdıklarımdan fakire güncelleme yok anlamını çıkartabilmek için olaya hangi açıdan bakmak lazım ben bulamadım :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Videoya Antutu, Quadrant, Nenamark falan eklememişsiniz.

• Bu telefonlardan çin sitelerinde düzinelerce var..

• nerden alabiliriz !? teknofiyatta yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi237 -- 22 Haziran 2013; 19:38:59 >
  • dh ölücü team sponsoru general mobile :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.