Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: noval_06 , noval_06 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.582
Cevap
280
Favori
787.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turk Telekom Mobil güncel tarifeleri ve paketleri.
    Turk Telekom Mobil en uygun faturalı tarifeler ve ek paketler.
    Turk Telekom Mobil başka operatörden numarasını taşıyarak gelene kampanyalar ve en uygun tarifeler.
    Turk Telekom Mobil,zaten taahhütlü faturalı tarife kullanırken,taahhütü biten yada bitmek üzere olanlara taktikler,tavsiyeler ve seçenekler.
    Turk Telekom Mobil uygun fiyattan taahhüt uzatma taktikleri ve işlemleri.
    Turk Telekom Mobil cayma bedeli hesaplama.
    Turk Telekom Mobil hediye (bedava) internet kazanma fırsatları ve taktikleri.
    Türk Telekom Mobil şikayetleri.
    Türk Telekom Mobil bayii ve şubeleri sorgula.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/yeni-musteri-tarife-ve-paketleri

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/mevcut-musteri-tarife-ve-paketleri

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/yeni-musteri-tarife-ve-paketleri/faturali-tarifeler?&siralama=fiyatArtan

https://bireysel.turktelekom.com.tr/ozel-programlar

https://bireysel.turktelekom.com.tr/ozel-programlar/selfy

https://www.selfy.com.tr

https://bireysel.turktelekom.com.tr/prime

https://bireysel.turktelekom.com.tr/prime/turk-telekom-prime-ayricaliklari

https://bireysel.turktelekom.com.tr/bi-dunya-firsat

https://www.turktelekom.com.tr/assets/data/redirect.html

https://www.turktelekom.com.tr/assets/data/redirect.html/bi_dunya_firsat

https://www.turktelekom.com.tr/assets/data/redirect.html/bi_dunya_firsat/2662

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 13 Ocak 2024; 5:35:45 >

• PTTCELL'den ve TeknoCell'den geçilebildiğine dair bir tecrübemiz,duyumumuz olmadı. Buradaki bilgilerimizin çoğu deneyimlere, tecrübelere ve uygulanmışlıklara dayanır.

Mesela Enfes Prime tarifesi turktelekom.com.tr`de yazana göre ve mağazalarda verilen bilgiye göre yeni abone alımına ve geçişe kapalıdır.

Gerçekte ise,zaten Türk Telekom faturalı tarifelerde olanlar 444 1 500 müşteri hizmetlerini aradıklarında ilk çıkan müşteri hizmetleri ekibinde oyalanmadan hattımı faturasıza geçireceğim diyerek "faturasıza geçiş birimine" bağlandıklarında "faturasıza geçiş ekibi" tarafından uygun fiyattan Enfes Prime tarifelerine geçişi sağlanabiliyor. Yalnız konuşma taktiği var, neden-nasıl ve giriş-gelişme uygun konuşma taktiği içeren.

Şuan bahsettiğim "Faturasıza Geçiş Birimi" tarafından sunulan Enfes Prime tarifeleri:

Enfes Prime 20 GB: 137 TL

Enfes Prime 30 GB: 187 TL

Enfes Prime Limitsiz Sosyal Medyalı + 40 GB: 253 TL

(15 TL TKÜ dahil değildir)

Bu fiyatlar 24 Ocak 2024'e kadar böyleydi,zam geldi mi gelir mi henüz bilgi gelmedi)

Enfes Prime tarifelerle Enfes tarifeyi karıştırmayın Enfes isimli tarifeler de var. Bizim bahsetğimiz Enfes Prime yazanlar.

Bu tarifeler abone geçişine kapalıdır ama taahhütü bitenler yada taahhütü bitmesi yakın olanlar 444 1 500 Turk Telekom Mobil hat müşteri hizmetleri aranarak,ilk çıkan müşteri hizmetleriyle hiç konuşmadan,hattımı faturasıza geçireceğim faturalı teklifler çok yüksek deyip faturasıza geçiş birimine bağlanacaksınız oyalanmadan. Normal müşteri hizmetleriyle işiniz yok,normal müşteri temsilcisine söylemeyin uygun fatutalı teklifi sunmasını. Faturasıza geçiş birimine bağlanın. Faturasıza geçiş birimine bağlanınca,

Şöyle konuşacaksınız:

Online işlemlerden hiç seçenek sunulmuyor,geçilebilecek tarifelerin fiyatları başka operatörden gelenlere sunulan fiyatlardan çok çok yüksek. Ben Turk Telekomun sadık,para kazandıran abonesiyim. Bana başka operatörden gelene göre çok fazla fiyatlar sunulması zoruma gidiyor ama taahhüt de uzatmak istiyorum daha uygun seçenekler varsa.

Geçen hafta bir tanıdığıma sizin tarafınızdan Enfes Prime tarifeler sunulmuş,bana da verilebilir mi deyip, Enfes Prime 20 GB, 30 GB, 40 GB Limitsiz Sosyal hangisini istiyorsanız sorun. Fiyatı duyun,dinleyin anlayın,önceden kabul etmeyi düşündüğünüz fiyat ise,kabul edin taahhüt yapın. Eğer olmaz denirse kapatın,ertesi gün farklı saatte yine deneyin aynı şekilde. Sonraki arayışta, geçen aradığımda bana Enfes Prime teklif sunulmuştu,halâ bana müsaitmi Enfes Prime tarifeler deyiniz kontrol ettiriniz.

Aradınız denediniz,inat etti telefona bakan sizinle konuşan kişi,ertesi gün bir daha arayın,yine faturasıza geçiş birimine direk bağlanın. Bu sefer şunu deyiniz: Önceki gün ekip arkadaşınız tarafındsn Enfes Prime tarife taahhütü sunulmuştu,karar veremeştim düşünüp yarın arayayım demiştim. Düşündüm,onaylayıp taahhüt yapmak istiyorum deyip sistemde dün size sunulan tarife hala size uygunmu bakabilir misiniz diyeceksiniz hangi Enfes Prime tarifeyi istiyorsanız ağzınızda sakladığınız baklayı çıkaracaksınız.İlk gün ilk arayışta faturasıza geçiş müşteri temsilcisi gıcıklık yaparsa sonraki gün yada günler tekrar arayışta bu konuşma neredeyse kesin olarak amaca ulaştırıyor.

Ufak tatlı yalanlar (lies) diyelim buna.

Veren memnun alan memnun. İçiniz rahat olsun.Kimsenin malını çalmıyorsunuz,kimsenin hakkını yemiyorsunuz.

Bu anlattığım şekilde çok geçen oldu,neredeyse hergün geçen oluyor. Siz de geçtiğiniz de buradan haber verin,kaç TL'den verildi bilelim. Belki zam yapılmıştır haberimiz olsun.

Enfes Prime tarifeler Migros,Biletix,Bitaksi,İspark,Youtube Premium,Espressolab Kahve,HD İskender,Bilet.com,MNG Kargo gibi indirim kodlarını alabiliyor,kullanabiliyor.

İspark,Bitaksi,Biletix,Migros indirimleriyle tarifeler bedavaya geldiği gibi +200 TL TL daha kazancınız olabiliyor bu firmaları kullananlar için.

Her Prime tarife bu indirim kodlarını alma hakkına sahip değil.

Buyrun Enfes Prime Limitsiz (SINIRSIZ) Sosyal Medyalı + 40 GB Tarifesi Detayları:

(Alıma kapalı yazsa da anlattığım gibi geçilebiliyor)

📌

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR

Sosyal Medya olarak Youtube,Instagram,Twitter X, Facebook dahildir, TikTok,Threads, Telagram,Netflix yoktur.

Avea kadar dengesiz bir operatör yoktur
    Birine % 50 indirim,ötekine % 10 u rica minnet veriyor,bazrısına da sistemde indirim tanımlı değil deyip baştan savıyor..
    Aylık faturası 2-3 tl olup da 1000 dk 4 gb net 1000 sms kullanan adamları biliyorum
    Bana başka ötekine başka muamele yapınca,benim zoruma gidiyor,
    Bu sinirle yazdım bunları..
    Bunlardan indirim istemeyeceksiniz,almasını bileceksiniz
    Buyrun size işe yarayan yöntemlerin bazıları;
    -müşteri hizmetlerinden iptal bölümüyle konuşup iptal etmekle tehdit etmek
    -faturasıza geçirmek için başvurmak
    -şebeke zayıf veya net yavaş diye MH'ni usamdırmak veya her gün şikayet maili atmak
    -şikayetvar.com a şikayet dilekçesi yazmak
    -hat iptal başvuru yapmak
    -öğrenci veya çalışmıyor ayağına yatıp,faturayı ödemekte zorlandığını söylemek yoluya indirim istemek

Yazdığım gibi. Hattınızın durumuna göre giriş-gelişme-sonuç değişir.

Her hattın senaryosu biraz farklı.

Senin hattının taahhüt durumu ne,kaçıncı ayda,şuanki taahhütlü ödemesi kaç tl.

Bu bu resimde arkadaş anlattıklarımı uygulayarak geçtiğini yazmış. Böyle 10-15 kişi var son 1 ayda geçen anlattığımızı uygulayıp.

Anqaralı gibi işin sonunda telegram hesabına çağırıp para da istemiyoruz,bir kazancımız menfeatimiz yok. Sizlerin işi görülsün. 15 yıldır buradayım 1 kuruş istemişliğim almışlığım yok. Ben istemiyorum,bayide çalışan arkadaş istiyor diye dalavere çevirdiğimiz de yok.

Beni ve forumdaki ekibimi: amcaoğlu Emekli Komutan`ı, Emmioğlu BilgiNotu`nu,Dayıoğlu Mobil Uzman`ı,Yeğen OkurYazarGezer`i ve şuan hatırlayamadığım yıllardır bu forumda karşılıksız insanlara yardımcı olan kankalarımı eskiler bilir.

Allah,onlara uzun sağlıklı ömür versin forumdan eksik etmesin.

• Mıhçı M kullanıcısına yanıt

PTTCELL'den ve TeknoCell'den geçilebildiğine dair bir tecrübemiz,duyumumuz olmadı. Buradaki bilgilerimizin çoğu deneyimlere, tecrübelere ve uygulanmışlıklara dayanır.

Mesela Enfes Prime tarifesi turktelekom.com.tr`de yazana göre ve mağazalarda verilen bilgiye göre yeni abone alımına ve geçişe kapalıdır.

Gerçekte ise,zaten Türk Telekom faturalı tarifelerde olanlar 444 1 500 müşteri hizmetlerini aradıklarında ilk çıkan müşteri hizmetleri ekibinde oyalanmadan hattımı faturasıza geçireceğim diyerek "faturasıza geçiş birimine" bağlandıklarında "faturasıza geçiş ekibi" tarafından uygun fiyattan Enfes Prime tarifelerine geçişi sağlanabiliyor. Yalnız konuşma taktiği var, neden-nasıl ve giriş-gelişme uygun konuşma taktiği içeren.

Şuan bahsettiğim "Faturasıza Geçiş Birimi" tarafından sunulan Enfes Prime tarifeleri:

Enfes Prime 20 GB: 137 TL

Enfes Prime 30 GB: 187 TL

Enfes Prime Limitsiz Sosyal Medyalı + 40 GB: 253 TL

(15 TL TKÜ dahil değildir)

Bu fiyatlar 24 Ocak 2024'e kadar böyleydi,zam geldi mi gelir mi henüz bilgi gelmedi)

Enfes Prime tarifelerle Enfes tarifeyi karıştırmayın Enfes isimli tarifeler de var. Bizim bahsetğimiz Enfes Prime yazanlar.

Bu tarifeler abone geçişine kapalıdır ama taahhütü bitenler yada taahhütü bitmesi yakın olanlar 444 1 500 Turk Telekom Mobil hat müşteri hizmetleri aranarak,ilk çıkan müşteri hizmetleriyle hiç konuşmadan,hattımı faturasıza geçireceğim faturalı teklifler çok yüksek deyip faturasıza geçiş birimine bağlanacaksınız oyalanmadan. Normal müşteri hizmetleriyle işiniz yok,normal müşteri temsilcisine söylemeyin uygun fatutalı teklifi sunmasını. Faturasıza geçiş birimine bağlanın. Faturasıza geçiş birimine bağlanınca,

Şöyle konuşacaksınız:

Online işlemlerden hiç seçenek sunulmuyor,geçilebilecek tarifelerin fiyatları başka operatörden gelenlere sunulan fiyatlardan çok çok yüksek. Ben Turk Telekomun sadık,para kazandıran abonesiyim. Bana başka operatörden gelene göre çok fazla fiyatlar sunulması zoruma gidiyor ama taahhüt de uzatmak istiyorum daha uygun seçenekler varsa.

Geçen hafta bir tanıdığıma sizin tarafınızdan Enfes Prime tarifeler sunulmuş,bana da verilebilir mi deyip, Enfes Prime 20 GB, 30 GB, 40 GB Limitsiz Sosyal hangisini istiyorsanız sorun. Fiyatı duyun,dinleyin anlayın,önceden kabul etmeyi düşündüğünüz fiyat ise,kabul edin taahhüt yapın. Eğer olmaz denirse kapatın,ertesi gün farklı saatte yine deneyin aynı şekilde. Sonraki arayışta, geçen aradığımda bana Enfes Prime teklif sunulmuştu,halâ bana müsaitmi Enfes Prime tarifeler deyiniz kontrol ettiriniz.

Aradınız denediniz,inat etti telefona bakan sizinle konuşan kişi,ertesi gün bir daha arayın,yine faturasıza geçiş birimine direk bağlanın. Bu sefer şunu deyiniz: Önceki gün ekip arkadaşınız tarafındsn Enfes Prime tarife taahhütü sunulmuştu,karar veremeştim düşünüp yarın arayayım demiştim. Düşündüm,onaylayıp taahhüt yapmak istiyorum deyip sistemde dün size sunulan tarife hala size uygunmu bakabilir misiniz diyeceksiniz hangi Enfes Prime tarifeyi istiyorsanız ağzınızda sakladığınız baklayı çıkaracaksınız.İlk gün ilk arayışta faturasıza geçiş müşteri temsilcisi gıcıklık yaparsa sonraki gün yada günler tekrar arayışta bu konuşma neredeyse kesin olarak amaca ulaştırıyor.

Ufak tatlı yalanlar (lies) diyelim buna.

Veren memnun alan memnun. İçiniz rahat olsun.Kimsenin malını çalmıyorsunuz,kimsenin hakkını yemiyorsunuz.

Bu anlattığım şekilde çok geçen oldu,neredeyse hergün geçen oluyor. Siz de geçtiğiniz de buradan haber verin,kaç TL'den verildi bilelim. Belki zam yapılmıştır haberimiz olsun.

Enfes Prime tarifeler Migros,Biletix,Bitaksi,İspark,Youtube Premium,Espressolab Kahve,HD İskender,Bilet.com,MNG Kargo gibi indirim kodlarını alabiliyor,kullanabiliyor.

İspark,Bitaksi,Biletix,Migros indirimleriyle tarifeler bedavaya geldiği gibi +200 TL TL daha kazancınız olabiliyor bu firmaları kullananlar için.

Her Prime tarife bu indirim kodlarını alma hakkına sahip değil.

Buyrun Enfes Prime Limitsiz (SINIRSIZ) Sosyal Medyalı + 40 GB Tarifesi Detayları:

(Alıma kapalı yazsa da anlattığım gibi geçilebiliyor)

📌

Sosyal Medya olarak Youtube,Instagram,Twitter X, Facebook dahildir, TikTok,Threads, Telagram,Netflix yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 24 Ocak 2024; 14:38:2 >
  • Avea kadar dengesiz bir operatör yoktur
    Birine % 50 indirim,ötekine % 10 u rica minnet veriyor,bazrısına da sistemde indirim tanımlı değil deyip baştan savıyor..
    Aylık faturası 2-3 tl olup da 1000 dk 4 gb net 1000 sms kullanan adamları biliyorum
    Bana başka ötekine başka muamele yapınca,benim zoruma gidiyor,
    Bu sinirle yazdım bunları..
    Bunlardan indirim istemeyeceksiniz,almasını bileceksiniz
    Buyrun size işe yarayan yöntemlerin bazıları;
    -müşteri hizmetlerinden iptal bölümüyle konuşup iptal etmekle tehdit etmek
    -faturasıza geçirmek için başvurmak
    -şebeke zayıf veya net yavaş diye MH'ni usamdırmak veya her gün şikayet maili atmak
    -şikayetvar.com a şikayet dilekçesi yazmak
    -hat iptal başvuru yapmak
    -öğrenci veya çalışmıyor ayağına yatıp,faturayı ödemekte zorlandığını söylemek yoluya indirim istemek
  • ben sunu fark ettim 10 sayfadir ayni sorulara ayni cevabi atiyorum millet yine ayni soruyu soruyor.

soru . bu tarifeye nasil gecerim ?

cevap . faturasiza gecin onlar sizi arayacak.
  • Öyle bir kazikliyorlar ki yani böyle birşey olmaz, beş para etmez tarifelere dünyanın parasını istiyorlar. Şaşırtıcı olan kimse bu admalara siz ne yapıyorsunuz diye sormuyor, bunlarda vatandaşa sonuna kadar geçiriyorlar.
  • arda211 A kullanıcısına yanıt
    fiyat cok yuksek geldi bana. 15 tl ye kada ınebılırdın aslında hocam
  • yildirimweb Y kullanıcısına yanıt

Yazdığım gibi. Hattınızın durumuna göre giriş-gelişme-sonuç değişir.

Her hattın senaryosu biraz farklı.

Senin hattının taahhüt durumu ne,kaçıncı ayda,şuanki taahhütlü ödemesi kaç tl.

Bu bu resimde arkadaş anlattıklarımı uygulayarak geçtiğini yazmış. Böyle 10-15 kişi var son 1 ayda geçen anlattığımızı uygulayıp.

Anqaralı gibi işin sonunda telegram hesabına çağırıp para da istemiyoruz,bir kazancımız menfeatimiz yok. Sizlerin işi görülsün. 15 yıldır buradayım 1 kuruş istemişliğim almışlığım yok. Ben istemiyorum,bayide çalışan arkadaş istiyor diye dalavere çevirdiğimiz de yok.

Beni ve forumdaki ekibimi: amcaoğlu Emekli Komutan`ı, Emmioğlu BilgiNotu`nu,Dayıoğlu Mobil Uzman`ı,Yeğen OkurYazarGezer`i ve şuan hatırlayamadığım yıllardır bu forumda karşılıksız insanlara yardımcı olan kankalarımı eskiler bilir.

Allah,onlara uzun sağlıklı ömür versin forumdan eksik etmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 5 Ocak 2024; 3:8:32 >

• ŞEHİTLERİMİZ VAR.
    CANINI VATAN İÇİN VEREN KAHRAMANLARIMIZ VAR.
    ŞEHİT YAKINLARINA SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM. HAKLARINI HELAL ETSİNLER.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 13 Ocak 2024; 6:35:34 >
  • Faturalı hattımın internet hızının çok düşşk olduğunu söyleyip şikayet formu oluşturdum, beni aradılar böyle devam edecekse hattı taşıycağımız söyledim ve mevcut indirme % 25 daha indirim yaptılar.
  • warchief46 W kullanıcısına yanıt

- Eve internet bağlattım gerek kalmadı

- Fiyatı çok fazla ödeme yapmaktan zorlanıyorum

- İşten çıkarıldım, bu yüzden ödeme yapmam çok zor insanlar dan borç alıyorum

- Bölgem de sıkıntı var numaramı taşımayı düşünüyorum lakin indirim vs yardımcı olursanız kalmak için düşünebilirim derseniz

Gibi gibi şeyler...

• 2 ay önce online işlemlerde teklif edilen 15 gb 47.75 liralık tarifeyi teklif etmezlerse, ne kadar pahalı olursa olsun turkcell'e geçeceğim. sıkıldım artık bu kıçı başı ayrı oynayan Türk Telekom'dan. ali'ye farklı, veli'ye farklı tarife. bu kadar laubali bir operatör olamaz. keşke vodafone kendisini biraz geliştirseydi de oraya geçseydim ama berbat durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 24 Mayıs 2022; 16:50:48 >
  • Aylık 50 GB ve üstü mobil internet lazımsa en uygun bütçe ile çözüm için sizlere farklı bir yöntem anlatayım.

Ya çift hatlı telefon kullanmanız yada çift telefon kullanmanız gerekecektir ses ve dakika ihtiyacınız varsa.

Dolayısiyle de 2 sim kart gerekir bu durumda.

TeknoBox Mobil 4G paketlerinden 50 GB yada 100 GB alınız. Çift simli telefonunuzda diğer sim girişine takınız,yada diger telefonunuza.

Dakika/ses/görüşme ihtiyaçlarınızı diger uygun paketli hattan kullanırsınız,interneti de TeknoBox paketinden. (Teknobox paketleri data paketidir,konuşma içermez.Hattınızı taşırsanız hattınız data hattı olur)

TeknoBox 50 GB ve 100 GB interneti daha uyguna şuan bulmanız mümkün değil.

Eğer ayda 100 GB'dan fazla sosyal medya kullanıyorsanız Teknobox yerine

TT Mobil sınırsız sosyal medyalı tarifelere 50-100 tl daha fazla verin alın derim tabi ki. Ayda kullandiginiz 50-100 GB internetin çoğu sosyal medya degilse yada fazla sosyal medya kullanmiyorsanız çift sim hat kullanarak Teknobox taktigi en uygun bütçeli çözüm.

İsterseniz paketi alırken indirimli verilen 4.5G modemi alır cebinizde çantanızda taşırsınız.

(Teknobox uygun fiyatların yanında 24 ay taahhüt yapınca verilen çek ile daha uyguna geliyor. Yıllık eflsyonun %150 üstü olduğu şu yıllarda düzenli maaşı olanlar uygun tarife/paket bulunca 24 ay taahhüt çaksın. Bozulmayan gıda,temizlik,kozmetik,mobil aksesuar ne ihtiyaç olacaksa önümüzdeki 1 yıl boyunca ne lazım olabilecekse alın depolayın. Asgari ücret açıklandığında her şeyin fiyatı %40'dan fazla artar. Elektrik,su,dogalgaz ve benzin zamlarını katmadım bile.Kenarda parası olanların şimdiden alımlarını yapsın. Evde tamirat tadilat varsa geciktirmeyin. Ne ihtiyaç varsa yada ileriki aylarda olabilecekse şimdiden alın.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 31 Ekim 2022; 2:42:41 >
  • Aldığım bilgi Telekom 1 Haziran 2023te fiyatlara zam yapacak bilginize..

• 6 Yıldır avelıyım ,Avea dan iki hattımında tahaaüdü geçen gün bitti zırt pırt arıyorlar bana özel yüzde 20 indirim yapacaklarmış 35tl ödüyorum(5tl indirim) yapacalarmış

500 dk 30tl ödeyecekmişim, ulan dedim siz dalga mı geçiyorsunuz 1000dk lar smsler 2gb interneti 23 e 25 tl ye veriyorsunuz sonra

bayiye gittim 750dk 2gb 1000 sms faturalı 23 tl yazıyor, dedim bana bunu tanımlayalım yok efendim başka operatörden gelecekmişim,
    yazacaksın o zaman başka op.den diye sahtekar adamlar

Arayacam 500dk 2 gb yi max 25 tl bareminde vermezlerse, vodafone geçicem kaç lira olursa olsun bu milleti salak yerine koyanlara para vermem.
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Sizin orda,noktalama işareti yok mu yahu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

quote:

Orijinalden alıntı: byamon

quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

evet arkadaşlar az önce beni de aradılar. normalde sözleşmem 22 haziranda bitecekti. ilk teklifleri şu oldu: interneti 8 yerine 10 verelim 41 lira ödeyin.
    kabul etmedim, forum donanımda çok daha uygun fiyata alanlar var, yazmışlar dedim. ben fırsat 8 gb devam etsin aynı fiyatta kalsın dedim. ya normal fiyatı size 39 dedi, hayır daha uyguna alanlar yazıyorlar internete girin siz de göreceksiniz dedim. tamam bir daha bakalım sizin için indirim var mı dedi, veeee 28 lira 15 kuruş üzerinden 1 sene daha tarifeyi uzattım arkadaşlar.

Dostum çok teşekkür ederim aynı şeyi bana da yaptılar 8 gb 1000 dk ve bilmem kaç sms için size 39 tl indirimli hali 34 tl dediler ben bir düşüneyim dedim sonra senin yazını gördüm aradım aynı tarifedeki arkadaşa daha uygun dediniz o da bana "sizinde hattınızda %15 indirim var kullanırsak 28,15 tl oluyor dedi ben de kabul ettim senin mesajolmasaydı 34 tl olacaktı. Teşekkürler

eyvallah kardeşim. çok üçkağıtçı bu telekom firmaları. hep aynı ayağı yapıyorlar.

Forumdonanım'da çok ucuza mı alıyorlar dedin onları uyandırdığın için seni tebrik ediyorum

artık indirim isterken,burdaki taktikler de işe yaramayacak
  • achromatic kullanıcısına yanıt
    Yağmurdan kaçarken doluya yakalanmak
  • İsterlerse teklif sunmasınlar.Kendileri müşteri kaybetmiş olur.Ayda 5 Tl fazla verip Vodafone yada turkcelle geçersin.Ben vodafone'a geçtim kurtuldum bu telekomdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollo34 -- 22 Mart 2018; 11:54:44 >
  • K.can.tas kullanıcısına yanıt
    kaptan ua kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/138585830
    < Linkini verdiğim yazımdakileri uygulayıp tarife ve taahhutler> Tarife seç > Tarifemi değiştir yönlerinden.
    Size uyarsa:
    >Faturalıda 10 GB ( 10 GB +1000 dk -Taahhutlü 29 TL )
    >Uygun Prime 20 GB ( Taahhutlu 54 TL)

İsterseniz seçip bir deneyin tarife değiştirmeyi. Değişirse Soz yazıp 5555'e gönderip hemen taahhut verin yoksa eski tarifenizin taahhutunu bozmuş sayılabilir.
  • farukopat F kullanıcısına yanıt
    1- Kullandığınız paket içeriği kadarını ödersiniz. Tamamını çıkartamazlar zaten (tabi hattınızı taşımadan tüm paketi bitirmezseniz).
    2- Faturasızdan faturalıya geçişte tüm paranız ve paketiniz yanar. Faturasızın ay sonunda faturalıya geçin o nedenle.
    3- Bildiğim kadarıyla kampanyalar TT altyapısını kullanmayan diğer operatörler için geçerli. Daha önce böyle bir şey denemediğim için bilmiyorum. Kampanyaların açıklamalarında yazabilir.
    4- TT nasıl çekiyorsa, onlar da öyle çeker. Ayrıyeten bir sıkıntısı olmaz. Tek sıkıntı denilebilecek şey çok az tarife ve paket çeşitliliği sunmaları.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.