Şimdi Ara

Kızlar Nelerden Hoşlanır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
51
Cevap
3
Favori
60.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kızlar çoğu şeyden hoşlanır. Fakat, bazıları vardır.. Spor araba alsan yüzüne bakmazlar.Kızı etkilemek nasıl olacak diyorsunuz içinizden.Size bir sürü örnek, diyalog vericem az sonra.

-Maddeler halinde sayıcam, örnek ve diyalog vericem şimdi. Dikkatli dinleyin.

1- Kız, köpeğiniz olmasını ister. Her zaman her istediğini yapan bir sevgilisi olsun ister. Hep ayağının altında olsun. Biz bu duyguyu ters çeviricez. Ben size bunu öğretmeye çalışıyorum. Peki, madde 1 nedir ?- Kızın yüzüne, çok sık olmasada ara sıra dokunun. Bazı kızlar bundan hoşlanmaz, bazılarıysa inanılmaz derecede hoşlanır. Hadi bi deneme yapalım ;Sınıftasınız, (çoğunuz öğrenci olduğu için, bende dahil. Okul hayatından örnek veriyorum.) kızla konuşma halindesiniz. Kıza örnek olarak " bi dakkaa (gülümseyerek) bi an sen gülümseyince bişey farkettim. (Kızın gamzesi varsa) Gamzelerin çok güzel diyip gülümseyerek yüzüne dokunun. (gamzesi yoksa) aa, sende gamze var sanırım, gülümseyince farkettim diyip yüzüne dokunun.

2- Kızlar saçına dokunulmasından genellikle hoşlanır.

3- Ufak hediyeler. Büyük değil, ufak. Bir parfüm olur, bir kalem olur, ne biliyim. Ayıcık olur. Ayıcık tavsiyemdir. ++

4- çikolata. Kızların çoğu çokolatadan hoşlanır. Ama ne tür çikolata alacağınız size kalmış. Sakın gidipte, albeni, metro filan alayım demeyin. Gdin bir çikolota dükkanına, çiçek şeklinde, gül şeklinde, ayıcık şeklinde çikolata alın. Kesinlikle bundan çok hoşlanacaklar. Kızma ihtimalleri yok. Garanti veriyorum yok.

5- kitap.. Kızların çoğu yine kitaptan hoşlanır. Fakat nasıl kitap ? İlgi çekici olmalı.Bkz : Guinness rekorlar kitabı. D&R mağazasında 35TL bulabilirsiniz.

6- Şiir. Şiirden hoşlanmayan kız yoktur. Özelden ulaşırsanız kıza özel şiir yazabilirim. Çok iyi yazarım. Adı üstünde, ben zaten yazarım (:

7- iltifat. Sinyalli iltifat. Nasıl olur ?Aa, kilo vermişsin abc ? )))) ince gördüm seni hııı )Saçların bu gün çok daha iyimi sanki ne.. :)Aa, prenses gelmiş baksanıza.

8- Günaydın, tatlı rüyalar mesajları çok önemli. Altın kural *

Kiz etkilenir.

Konu yazım ve sahibi : xSkull

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AachenX -- 19 Haziran 2013; 21:22:49 >

• para , yeterince büyük penis ve o penisi kullanabilecek yetenek
  • quote:

Orijinalden alıntı: elbiskuha

para , yeterince büyük penis ve o penisi kullanabilecek yetenek

Hayat penisten ibaret değil.Ama para önemli..
  • quote:

Orijinalden alıntı: elbiskuha

para , yeterince büyük penis ve o penisi kullanabilecek yetenek
    Kendime sarılır donarım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: replaypls

Alıntıları Göster
    Bu dokuz madde gerçekten size %15 lik bir kısım kazandırabilir.

Asıl önemli olan para ve tip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: replaypls

Alıntıları Göster
    dh ahalisi yazıyorum dikkat.

özgüveni tam bir erkek olacaksınız. kızlar çekinen, sümsük bir erkekten hoşlanmaz. ayrıca rahat, ve güvenilen bir erkek modeli çizeceksiniz
    kıza ilgi göstereceksiniz a bugün çok güzelsin, bluzun çok güzel,. yada yüzün çok güzel gibi. ilgi budalası yapacaksınız
    sonra ilgisiz kalıp kaçacaksın. 2-3 gün sonra neden benle konuşmuyosun ilgi göstermiyosun diye size geri döndüğü zaman yada sizin yanınıza geldiği zaman. kız elinizdedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 19 Haziran 2013; 20:54:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zealotry

Doğru kardeşim haklısın bu arada yazıda güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: EcheLoN_

özgüveni tam bir erkek olacaksınız. kızlar çekinen, sümsük bir erkekten hoşlanmaz. ayrıca rahat, ve güvenilen bir erkek modeli çizeceksiniz
    kıza ilgi göstereceksiniz a bugün çok güzelsin, bluzun çok güzel,. yada yüzün çok güzel gibi. ilgi budalası yapacaksınız
    sonra ilgisiz kalıp kaçacaksın. 2-3 gün sonra neden benle konuşmuyosun ilgi göstermiyosun diye size geri döndüğü zaman yada sizin yanınıza geldiği zaman. kız elinizdedir.

okey les go
  • quote:

Orijinalden alıntı: xSkull

Kızlar çoğu şeyden hoşlanır. Fakat, bazıları vardır.. Spor araba alsan yüzüne bakmazlar.Kızı etkilemek nasıl olacak diyorsunuz içinizden.Size bir sürü örnek, diyalog vericem az sonra.

1- Kız, köpeğiniz olmasını ister. Her zaman her istediğini yapan bir sevgilisi olsun ister. Hep ayağının altında olsun. Biz bu duyguyu ters çeviricez. Ben size bunu öğretmeye çalışıyorum. Peki, madde 1 nedir ?- Kızın yüzüne, çok sık olmasada ara sıra dokunun. Bazı kızlar bundan hoşlanmaz, bazılarıysa inanılmaz derecede hoşlanır. Hadi bi deneme yapalım ;Sınıftasınız, (çoğunuz öğrenci olduğu için, bende dahil. Okul hayatından örnek veriyorum.) kızla konuşma halindesiniz. Kıza örnek olarak " bi dakkaa (gülümseyerek) bi an sen gülümseyince bişey farkettim. (Kızın gamzesi varsa) Gamzelerin çok güzel diyip gülümseyerek yüzüne dokunun. (gamzesi yoksa) aa, sende gamze var sanırım, gülümseyince farkettim diyip yüzüne dokunun.

3- Ufak hediyeler. Büyük değil, ufak. Bir parfüm olur, bir kalem olur, ne biliyim. Ayıcık olur. Ayıcık tavsiyemdir. ++

4- çikolata. Kızların çoğu çokolatadan hoşlanır. Ama ne tür çikolata alacağınız size kalmış. Sakın gidipte, albeni, metro filan alayım demeyin. Gdin bir çikolota dükkanına, çiçek şeklinde, gül şeklinde, ayıcık şeklinde çikolata alın. Kesinlikle bundan çok hoşlanacaklar. Kızma ihtimalleri yok. Garanti veriyorum yok.

5- kitap.. Kızların çoğu yine kitaptan hoşlanır. Fakat nasıl kitap ? İlgi çekici olmalı.Bkz : Guinness rekorlar kitabı. D&R mağazasında 35TL bulabilirsiniz.

6- Şiir. Şiirden hoşlanmayan kız yoktur. Özelden ulaşırsanız kıza özel şiir yazabilirim. Çok iyi yazarım. Adı üstünde, ben zaten yazarım (:

7- iltifat. Sinyalli iltifat. Nasıl olur ?Aa, kilo vermişsin abc ? )))) ince gördüm seni hııı )Saçların bu gün çok daha iyimi sanki ne.. :)Aa, prenses gelmiş baksanıza.

9- Şaşırtmak. Bkz ;

- Aa, aptal şey seni
    + Nasıl yani
    - E sen yürüyosuun ama salak
    + Anormal bişeymi mal ? !
    - Yo ya Melekler uçabilirdi diye biliyodum.+ ♥ )

Kiz etkilenir.

Tamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: firaterd

quote:

okey les go

ok
  • ilk günler olmayabilir ama bak bakalım aldatılıyormusun sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bookill

quote:

Orijinalden alıntı: Zealotry

Doğru kardeşim haklısın bu arada yazıda güzel olmuş

Alıntıları Göster
    Yazının ülkemize pek uyduğunu düşünmüyorum.Elbette kültür ve zeka seviyesi yüksek kızlar vardır fakat çoğunluğu para , tip , popülerlik , araba , olgunluk (düşünce olarak değil yaş olarak) gibi şeylere daha fazla önem veriyor.Yani söylediklerinin bir kızı etkilemesi için o kızın kezban olmaması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: JackRipper

Yazının ülkemize pek uyduğunu düşünmüyorum.Elbette kültür ve zeka seviyesi yüksek kızlar vardır fakat çoğunluğu para , tip , popülerlik , araba , olgunluk (düşünce olarak değil yaş olarak) gibi şeylere daha fazla önem veriyor.Yani söylediklerinin bir kızı etkilemesi için o kızın kezban olmaması lazım.

çok doğru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xBlitzkriegx

quote:

Orijinalden alıntı: firaterd

quote:

okey les go

ok

Alıntıları Göster
    hll knks

• quote:

Orijinalden alıntı: xSkull

Kızlar çoğu şeyden hoşlanır. Fakat, bazıları vardır.. Spor araba alsan yüzüne bakmazlar.Kızı etkilemek nasıl olacak diyorsunuz içinizden.Size bir sürü örnek, diyalog vericem az sonra.

9- Şaşırtmak. Bkz ;

- Aa, aptal şey seni
    + Nasıl yani
    - E sen yürüyosuun ama salak
    + Anormal bişeymi mal ? !
    - Yo ya Melekler uçabilirdi diye biliyodum.+ ♥ )

Kiz etkilenir.

Bu taktikle anca anlayışlı ama i,şe yaramaz mağdur erkek olursunuz kısa süre dışında işe yaramaz...

• Bunlarla zor kızlara değil tavlanmayı bekleyen kızlara ulaşabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevermore__

Alıntıları Göster
    Gerçekten bizim kızların durumunu özetleyen bir yazı olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: VR_27

Bunlarla zor kızlara değil tavlanmayı bekleyen kızlara ulaşabilirsiniz
  • Bu taktikler erkeği amele gibi gösterir bir kız işin bu kadar uğraşma sonra kendilerini birşey sanıyorlar.
  • Universitede "melekler uçamazki hipmhss" gibi bir sey söylerseniz rezil olursunuz haberiniz olsun. Lıse taktikleri bunlar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.