Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan cihazın wifi hotspot özelliğini test ediyorum. 10 dakikadır açık telefonda ısınma yok, %1'lik pil düşüşü oldu. Vodafone 3g ile bilgisayardan aldığım sonuç;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 21 Haziran 2013; 0:26:19 >
  • Ankara'da hangi telefoncudan alınabilir bu telefon.
    Valla kafam allam Bullak oldu note2den buna indim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

Orijinalden alıntı: okuma35

clas 4 ile clas 10 arasında çok fark varmı ?

Çok fark var kartın okuma-yazma hızı ne kadar iyise uygulamarın çalışma hızı o kadar artacaktır. 8gb ya da 32gb farketmez. Uygulama ve oyunları açarken sistem dosyaları ne kadar hızlı ram belleğe alırsa o kadar iyidir. Bu saaten sonr class10 altında kart almayınız, fiyatlar çok uygun zaten.

class 10 da marka fark edermi acaba şöyle bişey buldumhttp://www.gold.com.tr/lexar-8gb-microsd-highspeed-class10-adp_u
  • quote:

Orijinalden alıntı: Padrino

ya ben mi blamadim yoksa telefonda zil sesiprofilleri ayarlanmiyor mu

Ayarlanıyor ancak hangi sim icin ayarladığınıza dikkat edin :) slot 1 slot 2 :) 1 icin mikro sim lazim. Siminiz normalse 2 de takilidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: santiago*munez17

quote:

quote:

clas 4 ile clas 10 arasında çok fark varmı ?

Çok fark var kartın okuma-yazma hızı ne kadar iyise uygulamarın çalışma hızı o kadar artacaktır. 8gb ya da 32gb farketmez. Uygulama ve oyunları açarken sistem dosyaları ne kadar hızlı ram belleğe alırsa o kadar iyidir. Bu saaten sonr class10 altında kart almayınız, fiyatlar çok uygun zaten.

class 10 da marka fark edermi acaba şöyle bişey buldumhttp://www.gold.com.tr/lexar-8gb-microsd-highspeed-class10-adp_u

Lexar kalitelidiri. Sandisk, kingston vb. bilinen markalardan alabilirsiniz. Class10 kartlarda okuma yazma hızına göre değişiyor. Kimisi 25mb okuma kimisi 35mb okuma sunuyor. Kullanıcıların yaptığı okuma yazma hızlarına göre almak en mantıklısı.
  • quote:

Şuan cihazın wifi hotspot özelliğini test ediyorum. 10 dakikadır açık telefonda ısınma yok, %1'lik pil düşüşü oldu. Vodafone 3g ile bilgisayardan aldığım sonuç;

Bende test etmistim canavar internet konusunda :) evde 8 megabit ttnet net.. Yeminle telden 3g kullanasım geliyor :)

• madmax50 kullanıcısına yanıt
    fiyat olarakta uygun gibi
  • Class 10 32 gb icin en az 50 60 lira gozden cikarmak lazim sanirim telefonun 1 taksiti :(

• quote:

fiyat olarakta uygun gibi

Kargo önemli ben sandisk aldım okuma hızı 25-26MB

http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?&uid=127760
  • Guzel birde cover bulabilseydik iyiydi

• maalesef
  • Wifi Hotspot çok önemliydir benim için sınıfı geçti discovery hanesine kocaman bir artı daha ekledim. Şuan 20 dakikadır açık, ilginç şekilde ısınma yok batarya kullanımı %3 81'den 78'e indi. Karşılaştırma yapmak gerekirse s3 10 dakikada ısnıyordu wifi hotspot açıkken.

Hız sonuçları da muhteşem;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 21 Haziran 2013; 0:38:39 >
  • alinda sormak istedigim profiller yani sessiz titresim dis ortam var, ben profil1 yapip sadece telefon calsin mesaj otmesin bildirimgelmesin istiyorum ama ayarlanmiyor galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun zil sesi ve bildirim sesi düzeyi nasıl? Mesela Nexus'dan çok azdı. Nexus'u satma sebeplerimden biri buydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Padrino

alinda sormak istedigim profiller yani sessiz titresim dis ortam var, ben profil1 yapip sadece telefon calsin mesaj otmesin bildirimgelmesin istiyorum ama ayarlanmiyor galiba

Olmamı oda var :) wifiyi felan actigin yukaridan inen ekranda ses profilleri var onu uzerine basili tut. Menu acilir sol altkosede + isaretine tikla isim ver ve detaylari ayarla

• Bu telefonu en ucuz nereden alabiliriz ? Eğer biraz daha fiyatı düşerse 1 tane alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImbaLanceD

Bu telefonu en ucuz nereden alabiliriz ? Eğer biraz daha fiyatı düşerse 1 tane alabilirim.

Fiyatı düşerse mi? Yüzlerce insan stok bekliyor sırada. Fiyatın düşmesi hayal olur.
  • radyo cekim gücü ses yüksekliği nasıl acaba benim wildfire s de ses cıkmıyor kulaklıktan
  • madmax50 kullanıcısına yanıt
    Fiyatı düşerse derken, bazı sitelerde kupondur kampanyadır 20 30 lira indirimler oluyor. O anlamda söylüyorum. 599 değilde 500-550 arasına gelirse güzel olur. Kalanıyla Sd kart alırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImbaLanceD -- 21 Haziran 2013; 0:50:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin1831

radyo cekim gücü ses yüksekliği nasıl acaba benim wildfire s de ses cıkmıyor kulaklıktan

Son seste kulağınızın dayanamayacağı kadar yüksek.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.