Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (1882. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18801881188218831884
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son güncellemetarihi ney aarkadaşlar ? Bende 16 GB var. Son sürüm tarihi 25.09.2013 yaziyor ? Güncel mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga1461

quote:

Orijinalden alıntı: qwerty724

quote:

Orijinalden alıntı: qwerty724

yapılan-alınan çağrıların süresini, alınan-gönderilen mesajların, yapılan veri alışverişini(hat ve wifi üzerinden internet) nereden kontol edecem ne kadar olduğunu ve bunları nasıl sıfırlayacağım?

var mı bilgisi olan arkadaşlar?? o kadar aradım bulamadım.

Sanırım bunun için de uygulama gerekiyor...
    Tüm ayarlar/diğer/ veri kullanımı seçeneğinden sadece mobil veri ve ve kablosuz ağdan ne kadar internet kullandığımızı görebiliyoruz. Ancak arama mesaj gibi özelliklere bakabilmek için uygulama gerekiyor. (sanırım) Araştırdım.. Net şekilde androidde sürelere şuradan bakılıyor diye bişey yok. Hep şu uygulamayı indirin gibisinden şeyler var.

https://play.google.com/store/apps/details?id=nitro.phonestats&hl=tr

vb. gibi uygulamaları kullanabilirsin. Bunun için iyi diyorlar ama daha iyileri de olabilir. Net bilgim yok. Sadece yardımcı olmak istedim :)

Buna da bir bak arkadaşım..
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobidia.android.mdm&rdid=com.mobidia.android.mdm
  • quote:

Orijinalden alıntı: fafa1236

Son güncellemetarihi ney aarkadaşlar ? Bende 16 GB var. Son sürüm tarihi 25.09.2013 yaziyor ? Güncel mi ?

GÜN-CEL
  • quote:

Orijinalden alıntı: demayc

Arkadaşlar,
    Sistem Güncelleme ekranında YAYINLANMA TARİHİ:29.09.2013 ise günceldir ...

Son güncelleme: 07:04
    Model: Discovery(16GB)
    Sistem sürümü: GN4.2.a
    Yayınlama tarihi: 25.09.2013
  • Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: arandur

quote:

Arkadaşlar,
    Sistem Güncelleme ekranında YAYINLANMA TARİHİ:29.09.2013 ise günceldir ...

Son güncelleme: 07:04
    Model: Discovery(16GB)
    Sistem sürümü: GN4.2.a
    Yayınlama tarihi: 25.09.2013

bendekinin yayınlanma tarihi 16.10.2013 olarak görünüyor. bi sonraki güncellemeye kadar sabredip şu titreşim sıkıntısına bakacağım. umarım yeni güncellemeyle çözerler.
  • Bi arkadas vardi aliexspress mi ne bi yabanci siteden3000 mah pil siparis etmisti 15 20 gune gelicekti kullaninca buraya yazarim demisti ne oldu acaba

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ROUGE44

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdogmus96

Selamun Aleyküm

Beyler telefonun şarj kullanımı nasıl ?

Aleykumselam... Standart diyebiliriz. Diğer akıllı telefonlar gibi. Yoğun kullanımda 1 gün.
    Ama normal sadece iş güç için kullanırsan 2 gün bile yettirebilirsin :)

Güzel yani.

2 bucuk , 3 gunde bir sarja takiyorum oyun oynamiyorum 10 tane takip ettigim app var sadece

Çok iyiymiş hocam. Herkes oyun falan oynadığı için yada net falan... Hemen bitiyor şarj. Yoksa telefon gerçekten ihtiyaç duyulduğunda kullanılırsa şarj iyi gidiyor. (Yoğun bi telefon trafiği falan yoksa tabi)

Abi oyun falan isine girdinmi hangibtelefonun pili dayaniyor zaten hetalde bi tek g2 biraz iyidir 3000 mah pille gerisi yalan zaten

Bide millet oyun konsolu gibi kullaniyor ona pil hayatta dayanmaz yani

Ben yurt disindan iphone 4s im icin kredi karti boyutunda serce parmagin yarisi genisliginde ekstra batarya almistim tasimasi cok rahatti giris ucuda ustundeydi 1800 mah falandi yanlis hatirlamiyorsam bi takiyodum fulluyordu cok sikisanlar o tarz bisey alip kullana bilirler onun disinda normal kullanimda sarj gayet iyi

• 16 gb modelini kullanan varsa , sizde de titreşim yetersizliği ve titreşimin kendi kendine kapanması sorunu var mı ? yoksa sadece 4 gb olanlara özel bir durum mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalterWhite00 -- 13 Kasım 2013; 9:38:44 >
  • Arkadaşlar
    cihazın şarz soketinin zayıf olduğundan bozulmalara karşı bilgisayar da dosya aktarımı yaparken,
    USB yerine WiFi File Transfer programını (WiFiDroid vb..) kullanıyorduk ya.
    Zaten Discovery'nin kendinde böyle bir özellik varmış ve yan uygulamalara gerek yok.
    Bilmeyen arkadaşlar için Menü'den Dosyalarım a tıklamanız yeterli.
    Oradan resimde gösterdeğim yeri açarak bilgisayarınıza bağlana bilirsiniz... (en alttaki Wifi simgesine)
    Alın size yeni üstün özellik

• quote:

Arkadaşlar
    cihazın şarz soketinin zayıf olduğundan bozulmalara karşı bilgisayar da dosya aktarımı yaparken,
    USB yerine WiFi File Transfer programını (WiFiDroid vb..) kullanıyorduk ya.
    Zaten Discovery'nin kendinde böyle bir özellik varmış ve yan uygulamalara gerek yok.
    Bilmeyen arkadaşlar için Menü'den Dosyalarım a tıklamanız yeterli.
    Oradan resimde gösterdeğim yeri açarak bilgisayarınıza bağlana bilirsiniz... (en alttaki Wifi simgesine)
    Alın size yeni üstün özellik

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152017577376737&set=gm.624007224304410&type=1&relevant_count=1&ref=nf
  • Bu özelliğin kendinde olması güzel ancak standart ftp görüntüsüne sahip. Görsellikten çok uzak ve sadece veri kopyalama fonksiyonu var.

Benim size önerim AirDroid..

Muhteşem bi uygulama. Telefonu bildiğin tarayıcıdan yönetiyorsunuz. Mesaj yaz, oyun kur, veri kopyala herşey var. Tarayıcı arayüzü de süper. Üstelik linki tarayıcıya kısa yok eklerseniz uğraşmaya bile gerek kalmıyor. Benden herkese tavsiye... pişman olmazsınız.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid&hl=tr

@demayc
  • Forumdaşlar telefon şimdi geldi satıcı sanırım 3 günde 150 200 telefon sattı en az

dead pixel test yaptım problem yok ekranda

güncelleyeyim dedim telefonu

zaten güncel son tarih 16-10-2013 diyor

yeni cihazlardan sanırım kutunun üzeri jelatinliydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

Forumdaşlar telefon şimdi geldi satıcı sanırım 3 günde 150 200 telefon sattı en az

Günceldir hocam. Zaten güncel tarihi çok yakın...
    En basiti arkaplandaki uygulamaları sallayarak kapatabiliyorsanız son sürümdür

Hayırlı olsun bu arada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga1461 -- 13 Kasım 2013; 10:34:28 >
  • quote:

Bu özelliğin kendinde olması güzel ancak standart ftp görüntüsüne sahip. Görsellikten çok uzak ve sadece veri kopyalama fonksiyonu var.

Benim size önerim AirDroid..

Muhteşem bi uygulama. Telefonu bildiğin tarayıcıdan yönetiyorsunuz. Mesaj yaz, oyun kur, veri kopyala herşey var. Tarayıcı arayüzü de süper. Üstelik linki tarayıcıya kısa yok eklerseniz uğraşmaya bile gerek kalmıyor. Benden herkese tavsiye... pişman olmazsınız.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid&hl=tr

@demayc

Benim Telefonumda da AirDroid kurulu, ama ihtiyacım olmadığı için henüz kullanmadım..
    Bu paylaşılan Dosyalarım özelliğini de bbuna benzer olduğu için paylaştım, ama sanırım Airdroid kadar başarılı değilmiş..
    Yine de ihtiyaç halinde kullanılabilitesi olan güzel bir özellik diye düşünüyorum..
  • quote:

quote:

Forumdaşlar telefon şimdi geldi satıcı sanırım 3 günde 150 200 telefon sattı en az

Uzman sorusu:
    Yayınlama Tarihi: 29.09.2013 olan mı, 16.10.2013 olan mı güncel...
  • Şimdi salladım oldu hocam

şarjını tamamen bitirip sonra en az 8 saat takılı kalması gerek sanırım

yoksa o eskiden mi öyleydi
  • quote:

quote:

quote:

Uzman sorusu:
    Yayınlama Tarihi: 29.09.2013 olan mı, 16.10.2013 olan mı güncel...

Bende 25.9.13 :D yani bi fikrim yok.

Ama yeni cihazları sonradan kendileri güncellediyse... yani sadece tahmin.
    Sanırım uzman sorusuna çaylak cevabı verdim
  • quote:

Şimdi salladım oldu hocam

şarjını tamamen bitirip sonra en az 8 saat takılı kalması gerek sanırım

yoksa o eskiden mi öyleydi

Aslında eskiden öyleydi. Yeni cihazlarda öyle bi sorun yok diye biliyorum. Ama yine garanti olsun diye uzunca bi süre şarjda bırakın.
    En azından içiniz rahat olur
  • mrblar arkadaşlar bilgisi olan arkadaşlara sesleniyorum
    n11 deki gm discovery satınalmak istiyorum
    ancak 4gb siyahı alıp +16gb hafıza kartı ile 4gb tamamen işletim sistemine kalacak şekilde uygulamaları veya kişisel yüklemeleri hafıza kartı ile kullanmak istiyorum ancak;
    16gb olan versiyonunda işletim sisteminin 5gb yakın 4gb olan versiyonunda 2gb a yakın olduğunu söyleyen arkadaşlar var...
    ilerleyen güncelemelerde 4gb olan versiyonunda sıkıntı yaşarmıyım
    4gb veya 16gb arasında ki tek fark + depomu? yoksa güncellemerlerde sıkıntı olabileceğimi? veya hız konusunda fark varmı?
    cvp veren arkadaşlara şimdiden tşkler...
  • 
Sayfa: önceki 18801881188218831884
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.