Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (1855. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18531854185518561857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BaTiqoN

arkadaşlar yakın zamanda telefonun 4 gb versiyonunu vatandan alacağım sizce almalımıyım ?

Salı günü aldım çok memnnum cihazdan. 4 gb lık yerine 16 gb lık olanı alın bence. Daha avantajlı olur. 4 gb çok az bence ilerisi için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

arkadaşlar yakın zamanda telefonun 4 gb versiyonunu vatandan alacağım sizce almalımıyım ?

Salı günü aldım çok memnnum cihazdan. 4 gb lık yerine 16 gb lık olanı alın bence. Daha avantajlı olur. 4 gb çok az bence ilerisi için.

ben yanında class 10 16 gblık hafıza kartıda almayı düşünüyorum
  • telefonu 3-4 saattir kurcalıyorum ve kendi kendine reset attı. aynı sıkıntıyı yaşayan var mı ve nasıl düzeltilir arkadaşlar ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

ben yanında class 10 16 gblık hafıza kartıda almayı düşünüyorum

onuda al hocam bence bir şey kaybettirmez. ama film ve fazla uygulama yüklemem diyorsanız yetecektir ama orası ayrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Cihazın son güncelleme tarihi nedir?
    Birde en az ram yiyen ses açma kapama tuşlarıyla kilitleyip açabilme uygulaması hangisi?

Cevap verecek var mı?
  • Mnr980 kullanıcısına yanıt
    4 veya 16 gb. telefon kilitleniyor. Sorunun Çözümü Varmı
    Bende Almak İstiyorum. Sorun Çok Diyorlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fafa1236

quote:

Orijinalden alıntı: lovekrand

quote:

Şarj için kablo önerisi istiyenler, kendim kullanıyorum öneriyorum. Yumuşak ve rahat girip çıkıyor.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/usb-data-ve-sarj-kablosu-rengarenk-1-metre-96469797?urvid=6126378

Urun biraz önce acikti nedense birden satisa kapandi ??

Bilmiyorum. Bende bu ilandan alip kullandim.

Ürün bitmiş veya satıcı satmaktan vazgeçmiş olabilir.

Link burada. Fiyatına bakılırsa yaptığı hatadan dönmüş. Kargo dahil çok ucuza vermiş bence
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/usb-data-ve-sarj-kablosu-rengarenk-1-metre-97531586
  • SİYAH SİLİKON KILIF İSTEYEN OLURSA PM ATSIN

http://forum.donanimhaber.com/m_83202927/f_//tm.htm#83202927

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökaydinho

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lovekrand

quote:

Şarj için kablo önerisi istiyenler, kendim kullanıyorum öneriyorum. Yumuşak ve rahat girip çıkıyor.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/usb-data-ve-sarj-kablosu-rengarenk-1-metre-96469797?urvid=6126378

Urun biraz önce acikti nedense birden satisa kapandi ??

Bilmiyorum. Bende bu ilandan alip kullandim.

Ürün bitmiş veya satıcı satmaktan vazgeçmiş olabilir.

Link burada. Fiyatına bakılırsa yaptığı hatadan dönmüş. Kargo dahil çok ucuza vermiş bence
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/usb-data-ve-sarj-kablosu-rengarenk-1-metre-97531586

http://m.aliexpress.com/item/1227027266.html

• quote:

Orijinalden alıntı: kral-18

4 veya 16 gb. telefon kilitleniyor. Sorunun Çözümü Varmı
    Bende Almak İstiyorum. Sorun Çok Diyorlar.

15 gün kadar oldu kullanıyorum bir kez bile kilitlenmedi. genel bir sorun yok yani.
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    sürat kargo ile 2 günde almak varken 1 ay beklemek niye? 8 lira uygun fiyat......
  • telefonu 3-4 saattir kurcalıyorum ve kendi kendine reset attı. aynı sıkıntıyı yaşayan var mı ve nasıl düzeltilir arkadaşlar ??
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    Bu da soru mu yaa zamanında s2 yi tercih ederim diyenler vardı ama şimdi görünmüyolar ortalarda
  • Konuyu ilk sayfadan bu sayfaya kadar takip etmenin sonrasında sorun yaşayan arkadaşların kilitlenme ve reset problemi ön plana çıkıyor.

Yakın zamanda bu telefonu alamayı düşünüyorum ,bu sıkıntılarla karşılaşmamız durumunda servisemi göndermeliyiz yoksa yazılımla düzelir mi?

Ayrıca telpanın servis hassasiyeti ne kadar memnun edici?

Bu konulara vakıf üstadlar ve kullanıcılar tecrübelerini paylaşırlarsa faydalı olacaktır.

saygılar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masyur

Bu da soru mu yaa zamanında s2 yi tercih ederim diyenler vardı ama şimdi görünmüyolar ortalarda

Haklısın ama ikinci el discovery bulamadım sıfırınıda alacak param yok, htc explorer üzerine 220 tl verip xperia arc s aldım, sorunlu çıktı, arkadaşta başka telefonlar gelecek dedi, bekliyorum, s2 gelecek diyor arkadaş para vermeden alacağım s2, o yüzden kıyaslama yapayım dedim, çarşıdan discovery alınmaz adamlar kazık satıyor, millet cahil ne bilsinn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

sürat kargo ile 2 günde almak varken 1 ay beklemek niye? 8 lira uygun fiyat......

O yanında var tabi ama bu orjinal htc

• Kutusunun içinden telefon kabı çıkıyor mu ?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayTheRock

telefonu 3-4 saattir kurcalıyorum ve kendi kendine reset attı. aynı sıkıntıyı yaşayan var mı ve nasıl düzeltilir arkadaşlar ??

Reset atma olayı devam ederse fabrika ayarlarına Alman gerekecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem güncelleme sonrası restart attıysa, telefonu fabrika verilerine döndürün, sorun düzeliyor. Bende de olmuştu.

• Hayır.

• 
Sayfa: önceki 18531854185518561857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.