Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: __BadblooD__

Çok aklıma yattı telefon almayı düşünüyorum ama sanki yeni versiyonu çıkacakmış gibi geliyor 1 ay sonra 2gb ram 16 veya 8 gb rom ve 2000 üzeri pille öyle birşeyi bekliyorum

Teknoloji bu beklemeyeceksin malesef. Bir daha ki yıl bundan daha iyisi çıkar diğer markalarda olduğu gibi. O yüzden günümüzü düşünerek hareket etmek daha mantıklı.
  • @soniquakee

Hocam yavuz beyin mesajına göre düzenledim.Kendisi bulunduğunu söyledi.Bu arada kendisi Telpa Yetkili Servis'in elemanı.
  • Önceki konuda bir eleman ekran çok kalitesiz basınca çöküyor demişti. DÜn forumdan bir arkadaş telefonu görmek için yanıma geldi beraberde bakmıştık. Gorilla glass olayını bilmiyorduk ama ekran camı gayet sağlam ve çizilecek gibi durmuyor jelatinsiz 2 gündür cebimde taşıyorum çizilmedi.
  • @madmax50

Hocam kullanıcı fikirleri altında bu mesajları eklemeyi planlıyorum.Birde kullanıcı kulubünü oluşturacağım sizde telefon var dimi ? Sizi de ekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyber71khan

Biz dahamı pahalıya alacağız şimdi
    Yavuz hocam telpa 2. partide fiyatlandırmada bir değişiklik yapacakmı ?

resmi satış fiyatı yine 599 olacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Önceki konuda bir eleman ekran çok kalitesiz basınca çöküyor demişti. DÜn forumdan bir arkadaş telefonu görmek için yanıma geldi beraberde bakmıştık. Gorilla glass olayını bilmiyorduk ama ekran camı gayet sağlam ve çizilecek gibi durmuyor jelatinsiz 2 gündür cebimde taşıyorum çizilmedi.

o mesajı bende görmüştüm basınca çöken ekranda ilk defa duyuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

@madmax50

Hocam kullanıcı fikirleri altında bu mesajları eklemeyi planlıyorum.Birde kullanıcı kulubünü oluşturacağım sizde telefon var dimi ? Sizi de ekliyorum.

Olmazmı hocam ilk alanlardanım 3 gün oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Badem Bıyık

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Orijinalden alıntı: Badem Bıyık

Cihazı en az 1 ay sonra alacağım (keyfimden değil para yok ) O zamana kadar eksiği gediği çıkar meydana büyük ihtimalle. Ama ben bu telefondan ümitliyim. Android dünyasının gelmiş geçmiş en iyi F/P telefonu olabilir. GM bu gibi telefonları getirirse Samsung vs. ekmek yiyemez. Benden söylemesi.

Hocam siz samsungu general mlbile büyüklüğünde bir firma olarak goruyorsunuz herhalde :D

TR'de demek istemiştim

Tr de insanlar boyle fp urunlerine saldirirlar orada haklisiniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Önceki konuda bir eleman ekran çok kalitesiz basınca çöküyor demişti. DÜn forumdan bir arkadaş telefonu görmek için yanıma geldi beraberde bakmıştık. Gorilla glass olayını bilmiyorduk ama ekran camı gayet sağlam ve çizilecek gibi durmuyor jelatinsiz 2 gündür cebimde taşıyorum çizilmedi.

o mesajı bende görmüştüm basınca çöken ekranda ilk defa duyuyorum.

Forumda bazı liseli ergenler var benim gibi 1300, 1400 lira verip s3 ya da benzer telefon almışlar. 540 lira fiyatı görünce içlerine sindirememiş olsalar ki alakasız karalama mesajları atıyorlar. Ben sipariş verdikten sonrası biri yazdı " pil yüzdesi su gibi akıp gidiyor benzinli arabada gaza basarsınız da benzin göstergesi düşer gibi " dedim Çin işi telefon işte neden aldım iptal edeyim bari derken hepsiburada nasılsa iadede sorun çıkartmıyor diyerek iptal etmedim. Şimdi çok çok memnunum 3. şarj sonrası pil daha iyi gibi geldi. Yoğun bir günü çıkartıyor telefon. Yoğun günden kastım ortalama 2 saat telefon görüşmesi, 3g sürekli açık, skype online , 1 saat web , 30 dakika oyun sabah 8'den akşam 6'ya kadar götürüyor pil bence yeterli s3 kullanırken de akşamı buluyordu telefon.
  • Gorilla glass ekran kesin var mi yogun oldugum icin bu yeni acilan konuya bakma firsatim olmadi daha once yok deniyordu var oldugunu kim soyledi ?

• diğer teelfonların videolarını ayrı başlık altında benzer telefonlar diyerek ekleyebilirsin.

Ama bizim telefonun videoları ayrı olsun. Karışmasın ortalık...
  • Hocam elinize sağlık, çok güzel olmuş konu gorilla glass'ın da olduğunu öğrendik ya kimse ellemesin keyfimize artık
  • Telpa Servis Elemanı
  • Cisalpine kullanıcısına yanıt
    Telpa yetkilisi @yavuzselimyilmaz dedi.
  • beyler hepsiburada'dan kimler aldı benden başka? mavisini alalı 6 gün oldu da hala ses yok, temmuz'u bulur mu ki ya bizim siparişlerin teslimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

quote:

Orijinalden alıntı: __BadblooD__

Çok aklıma yattı telefon almayı düşünüyorum ama sanki yeni versiyonu çıkacakmış gibi geliyor 1 ay sonra 2gb ram 16 veya 8 gb rom ve 2000 üzeri pille öyle birşeyi bekliyorum

Teknoloji bu beklemeyeceksin malesef. Bir daha ki yıl bundan daha iyisi çıkar diğer markalarda olduğu gibi. O yüzden günümüzü düşünerek hareket etmek daha mantıklı.

Haklısın ama bu donanımı bu fiyata getirebiliyorlarsa 70 lira farkla dediğim özellikler çok rahat getirilir gibime geliyor çok çok ihtiyacım yok en büyük sebep o telefonum olmasa alırdım zati
  • Darty'den siyah sipariş etmiştim hala yürürlükte yazıyor. Yürürlükte nedir ya? Yarın göndereceklermiş sözde. Umarım öyle olur.
  • Arkadaşlar şu andan itibaren isteyen arkadaşlarımız profilindeki mobil cihaz bilgisini General Mobile olarak ayarlayabilirler. General Mobile seçeneği ayarlara eklenmiştir.
  • Kullanıcı yorumlarını konuya ekledim.Belki de bir telefonu alırken en çok merak edilen kullanıcıların yorumlarıdır çoğu zaman konuda aramak zorunda kalırız bende 38 sayfalık konudan toplayıp bunları ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

beyler hepsiburada'dan kimler aldı benden başka? mavisini alalı 6 gün oldu da hala ses yok, temmuz'u bulur mu ki ya bizim siparişlerin teslimi?

ben de bu sabah hepsiburada dan 1 tane beyaz ön sipariş verdim. senin cihaz ne zaman ulasır bilmiyorum ama benimki en erken 13 temmuzda gelir diye düşünüyorum. acelem yok benim beklerim :)

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.