Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (655. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geri dönüşleriniz için çok teşekkürler sizlerden ricam ;

Ses de titreşimde kamerada her hangi bir değişim var mı ?
    Telefonla birlikte gelen uygulama yöneticisi düzelmiş mi yoksa hala yazılım yöneticisinde bir birleri içinde yanlış yere mi yönlendiriyor yani : Yazılım kaldırmaya tıklayınca yazılım ayarlarına göndermesi gibi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Worm -- 1 Ağustos 2013; 15:00:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcus83

Arkadaslar arayanin zil sesini nasil degistirebilirim

hocam cevap verebilcek kimse yok mu
  • İlk gozume carpan guncellemeyle beraber menulerdeki yapilmasi gereken turkcelestirme yapilmamis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer_dky

İlk gozume carpan guncellemeyle beraber menulerdeki yapilmasi gereken turkcelestirme yapilmamis

Evet ingilizce kelimeler mevcut,

Ses normal, Zil sesi normal, kamera eskisi gibi ( Video Çekmedim zaten memnundum)

Gözle görülür bir hızlanma veya yavaşlama mevcut değil.
  • Satis yaptigin sitenin linkini pm atarmisin forumda bulamadim

• Telpa güncellemeyi yayınlamadan önce bedeli karşılığı buragon'a kontrol ettirseymiş
  • quote:

quote:

Arkadaslar arayanin zil sesini nasil degistirebilirim

hocam cevap verebilcek kimse yok mu

1- Müziklere girip zil sesi yapmak istediğiniz müziği dinlemek için açın ardından sağ üstte ki seçenekleri açan üst üste 3 nokta sembolüne tıklayın zil sesi ayarla diyin.
    2-Tüm müziklerinizin olduğu yerden istediğiniz müziğe basılı tutun sağ altta ki üç noktadan zil sesi ayarla diyin.
    3-Ayarlar --> Zil Sesi --> Sesli arama zil sesinden sim hangi slotta ise onu seçip değiştirebilirsiniz.
  • APN Turkey çalışmadı. APN ayarlarini nasıl yapabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-794C1993F -- 1 Ağustos 2013; 15:16:20 >
  • arkadaşlar telefonun telpada gorilla glass filan yazdığına bakmayın benim sol taraftan sol üst kulaklık girişine kadar olan kısım yaklaşık 8cm kadar çatladı ,levent telpaya başvurdum fakat garanti dışı muamele görüyor,fiyat üç aşağı beş yukarı ne kadar diye sordum 166 tl dediler,işin enterasan yanı bana verdikleri evrakta ekran kırık gözüküyor ama benim tahminim ekranda değil sıkıntı dokunmatikte o çatlak ve eğerki ikisi beraber takım olarak değişiyorsa birşey diyemem,her neyse olan oldu dediğim gibi öyle yada böyle,cihaz garanti dışı ve takribi fiyat 166 tl bu arada ellerinde parça olarak gelmiş ALLAHtan 3/4 işgününe hazır olur dediler ,sadece aman dikkat derim,bu arada bazı arkadaşlar soracaktır sendenmi hata yoksa darbemi aldı kesinlikle ve kesinlikle darbe almadı sadece yeşilköy sahilde telefon elimden kuma düştü,asfalt kaldırım yada herhangi sert bir zemin kesinlikle değil,sadece bildiğimiz sahildeki kum,zaten yerden aldığımda ekran sağlamdı,neyse o arada telefon çaldı cevap verince ve karşıdan ses gelmeyince pili çıkarıp tekrar denedim aynı durum devam etti bende belki kum filan hoparlörü tıkamıştır ihtimaline karşılık elimin içine vurdum,eğer o ara gittiyse ki kesinlikle o ara gitti,......bana göre cihazın ekran görilla glass olup olmadığı şüpheli,ama cihazdan diğer anlamda memnunum,dayanıklılığı konusu dışında o da dediğim gibi belki benim şansıma öyle bir talihsizlik yaşamış olabilirimki;sonuçta inceliği ve tasarımı ve artı F/P açısından kesinlikle hakkını veren cihaz ....açıkçası ekranın gitmesini kendimin hatası olarak kabul ederek teselli buluyorum..SAYGILAR
  • Storm Worm kullanıcısına yanıt
    hocam verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim fakat ben diyelim ki patron arıyor onun zil sesini değiştirmek istiyorum yani kişiye özel zil sesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkesaglam

APN Turkey çalışmadı. APN ayarlarini nasıl yapabilirim ?

• arkadaşlar evde wireless olmadıgı için usb internet ile güncelleme ye çalışıyorum ama mobil ag seçili oldugu için ücretlendirme alınabilir diyor.Mobil agları kapattım zaten,yine de güncelle dersem tl den yer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer_dky

Satis yaptigin sitenin linkini pm atarmisin forumda bulamadim

Pm gönderilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsilver -- 1 Ağustos 2013; 16:56:15 >
  • quote:

hocam verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim fakat ben diyelim ki patron arıyor onun zil sesini değiştirmek istiyorum yani kişiye özel zil sesi

Öncelikle çok basit sorular sorduğunuz için cevap veren olmuyordur normal, siz biraz zahmet edip karıştırsanız kurcalasanız zaten bulursunuz.
    Rehbere girin kişiyi seçin altta kalem işareti var düzenleme aktif olması için tıklayın orada zil sesi ibaresini göreceksiniz ona tıklayıp seçiminizi yapabilirsiniz.
  • Flip cover kılıfımız gelmiştir, incelemek isyenler için buyurun

PM ile ulaşınız

kılıfımız 1. kalitedir, çok şık bir görüntüsü vardır, sadece siyah renk mevcuttur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visoela -- 1 Ağustos 2013; 15:59:01 >
  • quote:

quote:

Updurrahman
  • arkadaşlar lock screende resimde gördüğünüz yeşil yuvarlak çıkmaya başladı ve surekli geziniyor dünden beri,bunda bir sorun var mıdır yada nasıl yok edebilirim ? simdiden tesekkürler...

• quote:

bu işlemleri yaptın mı ?

APN Turkey uygulamasını data/app klasöründen system/app klasörüne taşımanız gerekmektedir. Taşımazsanız uygulama çalışmayacaktır. Bu işlemi sadece root edilmiş cihazlarda yapabilirsiniz. Taşıma işlemini ES File Explorer, Root Explorer yada ADB komutlarını kullanarak yapabilirsiniz. Root hakkında bilginiz yoksa bu işlemleri denemeyiniz.
  • güncelleme eski parti telefonlara mı geldi ? Yoksa yeni gelenlerde de güncelleme var mı ?
  • Güncelleyen var mı?Değişen neymiş güncellemeyle?
  • 
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.