Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (652. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonu alan arkadaşlar biraz resim yükleyin. panaromik resim çekip yükleyin. deneme hd video yükleyip yayınyın. kurduğunuz oyunların videolarnı gösterin. telefonu alan arkadaşlar görsel mesaj atın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cstone

Bu arada ankarada 32gb class10 hafıza kartı bulacağımiz yer var mı? Bir diğer sorum ise sim1 mi 3g sim 2 mi

her ikisindede 3g gösteriyor telefonda ama sen yine 3g için sim1 i kullan ben dün micro sim aldım sanki bir tık daha seri oldu internet psikolojıkte olabilir tabi:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazmi48

quote:

Orijinalden alıntı: hakkopowa

General Mobile Discovery ve dünyadaki diğer emsalleri...

Symphony W150
    Allview V1 Viper
    Polytron W8470
    IQ4410 Quad Phoenix
    Qmobile Noir A900
    Gionee Elife E3

2. si gayet şık bence

Romanya versiyonu ama sunum falan gayet başarılı adamlar yapmış doğru söylüyorsun :) performans vidyoları ve kostüm romları araştırırken bu cihazlara göre de bakaiblirsiniz aklınızda olsun :) adamlar yapıyor çünkü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pesimistt5

Güzel derleme olmuş. Birde bu vardı;

Blu Life Play

Doğru söylüyorsun onu da ekleyelim teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: malilion

IQ4410 Quad Phoenix modeli efsaneymiş. Acayip güzel duruyor full beyaz kasa :)

evet o da biraz kendine has olmuş HTC havası içermiyor en azından :) belki ilerleyen dönemlerde eklenir kim bilir :))
  • masli07 kullanıcısına yanıt
    Doğru takıp takmadığınızı ve yerine tam oturup oturmadığını da tekrar gözden geçirin Bende ilk başta görmedi dedim Kontrollerin ardından tekrar başlatınca gördü
  • arkadaşlar navigasyonunu kullanan oldu mu acaba? program yüklemek gerekiyor mu? yoksa dahili bir programı var mı? internet kullanmadan bağlantı hızı nasıl? uyduya hemen bağlanabiliyor mu? bilgi verirseniz sevinirim.
  • Artik benden bu aileye girdm biraz zor oldu ama guzel oldu :)
    Oncelikle kendi yorumumu yapmak istiyorum arkadaslar telefon gunun 15 saati wifi ye bagli gun boyu watsapp acik halde watsapp pek bisi yemiyo tabi surekli netteyim tel elimden hic dusmuyor :) oyun olarak rr3 ve hill climb oynuyorum 1080p videolar izliyorum teli 6gun oldu alali yaa arkadas ufacik bi takilma yok olmuyor bu teli bu fiyata almayan cidden ayip eder bazi arkadaslar cok acayip yorumlar atiyolar yok titresimi az yok sesi cikmiyo ben arastirirken bu gibi yorumlari goruyodum ha bide telefona kaygan diyorlar sadece guluyorum telefon ele resmen yapisiyor elden kayma yok gibi ama hic yok diyemem sarj konusunda aslinda ne cok super ne cok kotu ben cok problem yasamiyorum saat sabah 10dan aksam 10a kadar sarja takmiyorum takarken de %10 falan kaliyo ki gun boyu wifi acik herseyi gectim yaa 600tl lik tel. General mobile napsin daha bence bu teli almayan gercektrn buyuk hata yapar ama buraya dikkat trl. Kusursuz degil tabi ben telegonu alrken goze aldigim seyler var mesela telin aksesuar sikintisi oldukca var. Bu 1. Elinizde biri gorurse cin mali mi falan diye soyleyebilir. Bu 2.

Size basimdan gecen bi olayi anlatayim. Ablamin arkadaslari gelmisti benim elimde teli gorunce sordu ne bunun markasi dedi ben markayi soyleyince dediki cin mali mi ben dedim evet ne kadara aldin ddi600 dedim kaziklanmissin ddi bana bana banaaaa aaaa aa :)) s3 vardi elinde ayni anda rehbere bastik benimki 2sn de acti s3 8sn de net hizi harikulade s3e bence tas cikarir ve verdigi cevap keske bende bundan alsaydim ddi olay hu arkadaslar mutlska trmin edinn arastirmayi birakin bos yere kafanizi karistirmayin :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne zamandır 1 ağustosta stoklarda olacak diyorlardı. 1 ağustos geldi çattı. telpamarkete giriyorum stoklarda yok. hb de yok. hızlı al ön siparişde
  • ozay06 kullanıcısına yanıt
    kart girişinin üstünde gösterilen şekilde takıyorum ancak bi türlü olmuyo kart yeri sorunlu olabilirmiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Welc

Artik benden bu aileye girdm biraz zor oldu ama guzel oldu :)
    Oncelikle kendi yorumumu yapmak istiyorum arkadaslar telefon gunun 15 saati wifi ye bagli gun boyu watsapp acik halde watsapp pek bisi yemiyo tabi surekli netteyim tel elimden hic dusmuyor :) oyun olarak rr3 ve hill climb oynuyorum 1080p videolar izliyorum teli 6gun oldu alali yaa arkadas ufacik bi takilma yok olmuyor bu teli bu fiyata almayan cidden ayip eder bazi arkadaslar cok acayip yorumlar atiyolar yok titresimi az yok sesi cikmiyo ben arastirirken bu gibi yorumlari goruyodum ha bide telefona kaygan diyorlar sadece guluyorum telefon ele resmen yapisiyor elden kayma yok gibi ama hic yok diyemem sarj konusunda aslinda ne cok super ne cok kotu ben cok problem yasamiyorum saat sabah 10dan aksam 10a kadar sarja takmiyorum takarken de %10 falan kaliyo ki gun boyu wifi acik herseyi gectim yaa 600tl lik tel. General mobile napsin daha bence bu teli almayan gercektrn buyuk hata yapar ama buraya dikkat trl. Kusursuz degil tabi ben telegonu alrken goze aldigim seyler var mesela telin aksesuar sikintisi oldukca var. Bu 1. Elinizde biri gorurse cin mali mi falan diye soyleyebilir. Bu 2.

Size basimdan gecen bi olayi anlatayim. Ablamin arkadaslari gelmisti benim elimde teli gorunce sordu ne bunun markasi dedi ben markayi soyleyince dediki cin mali mi ben dedim evet ne kadara aldin ddi600 dedim kaziklanmissin ddi bana bana banaaaa aaaa aa :)) s3 vardi elinde ayni anda rehbere bastik benimki 2sn de acti s3 8sn de net hizi harikulade s3e bence tas cikarir ve verdigi cevap keske bende bundan alsaydim ddi olay hu arkadaslar mutlska trmin edinn arastirmayi birakin bos yere kafanizi karistirmayin :))

Ss yi unutmusuz :))

• uygun fiyata silikon kılıf + ekran koruyucu +kargo bedava almak isteyen arkadaşlar pm atabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkopowa

General Mobile Discovery ve dünyadaki diğer emsalleri...

Symphony W150
    Allview V1 Viper
    Polytron W8470
    IQ4410 Quad Phoenix
    Qmobile Noir A900
    Gionee Elife E3
    BLU Life Play

- Güncelleme BLU Life Play Eklendi...

+up

General Mobile Discovery ile kıyaslarsanız hangisi daha hoş duruyor sizce? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: beşiktaşlıı

uygun fiyata silikon kılıf + ekran koruyucu +kargo bedava almak isteyen arkadaşlar pm atabilir

Hocam pm

• Bende beyazından aldım. kamerası çok kötü.ben hayatımda böyle kötü kamera görmedim. gündüz ışığında bile karıncalı çekiyor.bilseydim almazdım.telefon arada bir donuyor. sms vs geliyor ne ekran ışığı yanıyor ne bişey. sadece ses veriyor.ekran koruyucusu kötü. kabarıdı çıkardım attım. kalitesiz bişeydi.sabancı çok zeki adam. ben ucuz mal alacak kadar zengin değilim demiş rahmetli...
  • Beyazından bugün aldım gayet güzel telefon mesajı yazarken titriyo onu nasıl kapatabilirim?
  • Arkadaslar arayanin zil sesini nasil degistirebilirim

• BEĞENMEDİYSEN HAYRINA BİR FAKİRE VER ALDIĞIN DİSCOVERY'İ.
    KAYBOL SİZE EKMEK ÇIKMAZ BURDAN

• masli07 kullanıcısına yanıt
    İnşallah değildir Muhtemelen değildir
    Son olarak sd kartı başka bir kaynağa bağladınız mı ? Yani bilgisayara falan bağlayın sd kartta sorun olmadığından emin olun
    Dosya gezgininden kontrol ediyorsunuz değil mi?
  • nazmi48 N kullanıcısına yanıt
    Mesaj yazarken space tuşunun solunda mikrofon işareti olan tuşa basılı tutun elinizi
    Bir menü açılacak Menüde android klavye ayarlarına tıklayın
    Orada "tuşa basıldığında titret" yazısının yanındaki tik i kaldırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozay06 -- 1 Ağustos 2013; 12:24:28 >
  • 
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.