Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (649. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: carter

Arkadaşlar telefonun ekranı kapandığında ekranı sadece güç tuşuna basarak mı açabiliyoruz? Samsung'da olduğu gibi bir sensör yok mu?

Ben çok denedim ne taklalar attım tel.in karşısında ama sadece güç tuşuna basarak açılıyor

Bu arada 5 dk'dan uzun telefon görüşmesinden sonra, telefonu kapatacakken (görüşmeyi sonlandıracağım zaman) "ÖNCE GÜÇ TUŞUNA, SONRA GÖRÜŞME SONLANDIRMA TUŞUNA" basmak zorunda kalıyorum. Herkes mi aynı şeyi yaşıyor??
  • quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

quote:

Orijinalden alıntı: carter

Arkadaşlar telefonun ekranı kapandığında ekranı sadece güç tuşuna basarak mı açabiliyoruz? Samsung'da olduğu gibi bir sensör yok mu?

Ben çok denedim ne taklalar attım tel.in karşısında ama sadece güç tuşuna basarak açılıyor

Bu arada 5 dk'dan uzun telefon görüşmesinden sonra, telefonu kapatacakken (görüşmeyi sonlandıracağım zaman) "ÖNCE GÜÇ TUŞUNA, SONRA GÖRÜŞME SONLANDIRMA TUŞUNA" basmak zorunda kalıyorum. Herkes mi aynı şeyi yaşıyor??

Hadi ya o kötü olmuş. Teşekkürler hocam.

O söylediğiniz ayarlar kısmında mevcut, görüşmeyi güç tuşuyla sonlandır diye bir seçenek olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

Video gelene kadar en azından fikir sahibi olmanız için bu videolarda telefonun çeşitli renkleri mevcut ;

Üstad ilgilendiğin için bende çok teşekkür ederim.Karar verdim,kısmetse bugün siyah dicsovery ile aranıza katılıyorum
  • nerede alıyorsun theamour ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: simde

Ses konusunda problem yasayanlar varmi acaba sesi en az duzeye indirsemde seste pek bi azalma yok gece cok ses cukartiyor sesi en ust duzeye cikardigimda seste bozulma meydana gelmekte

Ses guclendirme acik mi kapali mi bir kontrol eder misiniz bunun disinda bazi arkadaslar bu durumu belirtirken bazi arkadaslar sorun olmadigini soyledi sanirim biraz orana kalmis bir durum fakat custom romda bunun icin bazi ayarlar yapildi ayrica telpada guncellemede bu duruma deginecek diye dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @theamour

En kisa surede ekliyorum hayirli olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: hukuksever

http://www.sanalpazar.com/General-Mobile-Discovery-Cep-Telefonu__isp9822880

fiyata bakın!!!!!

Çakalll

• quote:

Orijinalden alıntı: newmuratti

nerede alıyorsun theamour ?

Bursa'da avea bayisinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theamour -- 1 Ağustos 2013; 2:20:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webcin

quote:

fiyata bakın!!!!!

Çakalll

Bu kadar sasirmayin real 650 tl ye satiyorsa bunlar normal geliyor bunun adi karaborsa

• quote:

fiyata bakın!!!!!

Kargoyuda alıcı oder demis

• General Mobile Discovery ve dünyadaki diğer emsalleri...

Symphony W150
    Allview V1 Viper
    Polytron W8470
    IQ4410 Quad Phoenix
    Qmobile Noir A900
    Gionee Elife E3
    BLU Life Play

- Güncelleme BLU Life Play Eklendi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkopowa -- 1 Ağustos 2013; 11:31:16 >
  • quote:

fiyata bakın!!!!!

İnsafsız adam, bari kargo ücretini kendi ödese.. Kargo ücretini de bize kitliyor uyanık
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LifeefeS

Hocam telefon elime bugun ulastı rica etsem benide kulübe eklermisiniz

Hangi renh hocam su an mobilim yarin listeyi guncelleyecegim hayirli olsun.Bir de ricam guc tasarruf kapali iken ve wifi acikken telefonu kitleyip 10 dk sonra kilit acmayi dener misiniz ?

Eyvallah hocam saolasın renk beyaz su anda telefonu kilitliyorum 10 dk bekleyip sonucu yazarim

• quote:

quote:

quote:

Hocam telefon elime bugun ulastı rica etsem benide kulübe eklermisiniz

Hangi renh hocam su an mobilim yarin listeyi guncelleyecegim hayirli olsun.Bir de ricam guc tasarruf kapali iken ve wifi acikken telefonu kitleyip 10 dk sonra kilit acmayi dener misiniz ?

Eyvallah hocam saolasın renk beyaz su anda telefonu kilitliyorum 10 dk bekleyip sonucu yazarim

Bekliyorum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: stormleon2

quote:

fiyata bakın!!!!!

İnsafsız adam, bari kargo ücretini kendi ödese.. Kargo ücretini de bize kitliyor uyanık

Sanalpazara girmesini bilen adam, diğer sitelere girmesinide bilir. Heryerde 599 TL olduğunuda görebilir. Üşengeçlik yapıp aramazsa o onun sorunu

Ama inşallah fazla bilgili olmayan kişiler elden / bu siteden 699TL ye almazlar
  • ben aldım gayet temiz çıktı cihaz bu arada kullanıcı listesine arkadaş beni de eklerse sevinirin dh de bizde yerimizi alalım :P :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modality

ben aldım gayet temiz çıktı cihaz bu arada kullanıcı listesine arkadaş beni de eklerse sevinirin dh de bizde yerimizi alalım :P :D

Hayirli olsun hangi renk ? Birde bir yorum ustte arkastan bisi rica etmistim bir test mumkunse sizde yapabilir misiniz

• böyle fiyat mı olur bırakın sizde
  • hakkopowa kullanıcısına yanıt
    IQ4410 Quad Phoenix modeli efsaneymiş. Acayip güzel duruyor full beyaz kasa :)
  • 
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.