Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (628. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dream4

quote:

Orijinalden alıntı: cstone

quote:

Orijinalden alıntı: dream4

quote:

Orijinalden alıntı: discoverysinan

gm discovery en son dağıtılan parti'de görülen;

kronik sorun: kablosuz ağ açıkken uyku moduna geçen sistem, kilitleniyor ve batarya çıkarılıp takılarak tekrar başlatılabiliyor ancak.

geçici çözüm: kablosuz ağ'ınızı kullanmadığınız süre zarfında kapalı tutmak.

stabil çözüm: güç koruması, sistem güç tasarrufu 'nu aktif ederseniz kablosuz ağ bağlantısını hiç kapatmadan ve sisteminiz bununla ilgili olarak kilitlenmeden kullanabilirsiniz.

kalıcı çözüm: araştırılıyor, incelemelerim devam edecek...

Stabil çözüm mantıklı görünüyor çünkü 3 haftadır kullanıyorum,orjinal romda iken cpu güç tasarrufu muydu neydi o açıkken 1 kere oldu sadece.
    Sonra diğere konudan custom rom yükledim,o romda bu ayar yok ve bi daha da olmadı.Bu sorunun nedeni wifi arkadaşlar tam bilemiyorum ama bence servisle uğraşmayın bi halt edemezler,diğer konudan rom yükleyin.

burada bahsedilmiş üst tarafı okuyun çözümü deneyin sonucu yazın.

Yazdıklarımı tam okumadın ya da yanlış anladın herhalde.Ben böyle bir sorun yaşamıyorum ki;ben niye deniyorum?

sizin alıntıdaki çözümü @AdnanSolak kullanıcısına çözüm olsun diye ekledim yanlış anlaşıldım sanırım. Cevap size değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty042

bakalım hocam yarın gideyim dediginz gibi canlı canlı bakayım hangisi hosuma giderse artık :) Galaxy Ace elimden bi çıkartabilsem hmn alıcamda :D

Benim 5800 bozulunca bu fiyatada tek alternatif bu olunca buna geçtim kombine için para biriktiriyordum ama telefon daha acili oldu.Şimdi kombine için üzülüyorum fiyatta tam 600 Tl çıktı.

@ozay06

Rehber için eski telefonunuz da içe dışa aktar olması lazım o şekilde yapabilirsiniz.Yada eğer isimler telefon üzerindeyse sim karta taşıyıp da alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganays

arkadaşlar bende telefonu dün aldım beyaz rengini

herşey çok güzel ama dün 3-4 kere uyanmama problemiyle karşılaştım bir kerede tlefon durduk yere dondu. pili çıkarıp takmak zorunda kaldım.

yaklaşık 3 yıldır samsung galaxy nin tüm serilerini kullanıyordum. samsungtan sonra tek aradığım şey multiwindow oldu. bir yandan youtubeden bişeyler izlerken bir yandan da whatsapptan yazışmak faceye girmek keyifli oluyordu şimdi bu özelliği çok arıyorum.

Evet hocam en son parti malda oyle bir sorun var.Wifi yi kapatinca ekrani kapatmadan once bir sorun olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler benim ilk akıllı telefonum discovery olucak.Alışabilir miyim hiç bilmiyorum..
  • Hocam bu ürünün bataryası bozulursa ne yapacağız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailsss

quote:

Orijinalden alıntı: tlserkan

Önemli olan yeni partilerde farklılık filan var mi diye.

İnşallah olumsuz anlamda bir şey yoktur

Yok tabiki. Cihazı ne kadar almak istesemde çevremde hep bilindik marka al deniyor. Garanti ve servis yedek parca vs sıkıntı olur diye . Özelliklere gore iyi ama işte hala arastiriyorum.

• Hocam nexus 4 ile karsilastirirsaniz gerçekten mükemmel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: darkman310

Hocam bu ürünün bataryası bozulursa ne yapacağız ?

Telpa yedek parca getirecegiz dedi.Bunun yaninda telefonun yurt disi ikizlerinin bataryalari internette bulunmakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: cstone

şimdi arkadaşlar! bazı arkadaşlar telefonu akıllı tvlere bağlayıp telefon ekranını tv de görmüş video bile vardı ama nasıl yapılıyor. Kablosuz ekran açık tv telefonu buluyor ancak bir türlü olmuyor.

Soruna çözüm bulabilecek var mı elimde Smart TVli PM6900 LG TV var discovery ile bağlantı kuruyor televizyon ama discovery de kablosuz ekran olarak bulamıyor tv yi. Lg lerde sıkıntı oluyormuş. Benim merak ettiğim şu tv ile bağlantıyı kurduğumda kablosuz bağlantılarda Tv görünüyor şifre istiyor vs. Ancak zaten ona bağlanmaya çalışınca bağlı olan Kablosuzdan çıkınca tv telefonu kaybediyor? 2. wifi bağlantısı olması bildiğim kadar mümkün değil çözüm bilen elinde lg akıllı tv ve telefon olan çözümü deneyebilir mi?
  • Peki ben bunu telpamarketten alsam burdaki telpa bayilikleri bir sorun olduğu zaman bakarlar mı ? Servis falan yani
  • 4.3 diye bişey var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagBaBa

Beyaz alan arkadaşlar telefonunuzun birkaç fotoğrafını paylaşabilir misiniz?İlk sayfada var biliyorum ama o fotoğraflarla beyaz almaya ikna olamadım.

Hocam Renk olarak Beyaz yeterince Güzel eline almanı ve dokunup karar vermeni tavsiye ederim. Beyaz elden görülebilir. Bence Beyaz en başından beri beyaz istiyordum zaten. Olmadı siyah bir kılıf ile beyaz daha şık durur. Kılıf gelecek toplu olarak isteyen arkadaşlar 3 tane kaldı elimde isteyen ulaşsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlserkan
    Yok tabiki. Cihazı ne kadar almak istesemde çevremde hep bilindik marka al deniyor. Garanti ve servis yedek parca vs sıkıntı olur diye . Özelliklere gore iyi ama işte hala arastiriyorum.

Bilindik marka alıpta markaya para vermenin bir esprisi yok. Param bol diyorsa almak isteyen vatandaş orası ayrı tabiki "samoşlara", "elcilere", "ayfonlara" versin tomarla parayı .
    Garanti olayınada tamamen şans işi diyorum, aynı arızadan giden iki üründen birine sorun çıkartırken diğerine sorun çıkartmadıklarıda olabiliyor, servisteki görevlinin ruh haliyle alakalı sanırım
    Sanayi bakanlığı mecbur kılmış firmaları (yanlış hatırlamıyorsam) 10 yıl boyunca parça bulundurması gerek firmanın.
    Bende telefonumu daha satamadım satar satmaz gm discovery alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkman310

Peki ben bunu telpamarketten alsam burdaki telpa bayilikleri bir sorun olduğu zaman bakarlar mı ? Servis falan yani

Nerden alirsaniz alin garantiyi telpa veriyor ama bayiler servis hizmeti vermez istanbuldaki telpa merkez servise yollamalisiniz

• Bende bayramdada biraz para koyup t20 yi satarsam mavi yada siyah almayı dusunuyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: SoRunMuVaR

hafıza kartı almayı düşünenler sanalpazarın kampanyasıyla uyguna geliyor aldım bir tane

http://www.sanalpazar.com/7351094-Sandisk-Ultra-16gb-Microsd-Class-10-Hafiza-Karti__isp7351094

Kampanya bitmedi mi? Dün üye oldum parayı vermediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozay06

Geçen hafta telpa dan beyaz renk vermiş olduğum siparişim elime ulaştı Cihaz çok güzel Ölü pixel yok
    Rehber aktarma ile ilgili sorum var

Rehberi email den vcard şeklinde telefona attım Bazı harfler çince gibi gözüküyor
    Önce adı seçimini yaptım ve bazı kişiler doğru görünmesine rağmen bazı kişiler önce soyadı gözüküyor
    Diğer telefonumda düzgün gözüken rehber bu telefonda değişik gözüküyor

Çözümü var mı? Tek tek el ile mi ayarlayayım Teşekkürler

Önceki Telefonunuz android midir? android ise ve sıkıntı yaşıyorsanız eski telefonunuza super backup programını kurup eski rehber-mesajlar-takvim yedeğini hafıza kartına alıp o hafıza kartıyla yeni telefona takıp aynı programı orada da yeni telefona kurup bu kez restore yaparsanız bilgilerinizi yeni telefona aktarmış olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theamour

Beyler benim ilk akıllı telefonum discovery olucak.Alışabilir miyim hiç bilmiyorum..

Cok kisa surede alisirsiniz biraz kurcalama yeterli olur

• cstone kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Önceki tel iphone4 Biraz uzun sürdü ama hallettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hilasa

quote:

Orijinalden alıntı: doganays

arkadaşlar bende telefonu dün aldım beyaz rengini

herşey çok güzel ama dün 3-4 kere uyanmama problemiyle karşılaştım bir kerede tlefon durduk yere dondu. pili çıkarıp takmak zorunda kaldım.

yaklaşık 3 yıldır samsung galaxy nin tüm serilerini kullanıyordum. samsungtan sonra tek aradığım şey multiwindow oldu. bir yandan youtubeden bişeyler izlerken bir yandan da whatsapptan yazışmak faceye girmek keyifli oluyordu şimdi bu özelliği çok arıyorum.

Evet hocam en son parti malda oyle bir sorun var.Wifi yi kapatinca ekrani kapatmadan once bir sorun olmuyor.

Uyanmama problemi dediğiniz ekran tamamen kapalıyken açılmıyor olması mı hocam.??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kA0s42 -- 30 Temmuz 2013; 14:49:14 >
  • 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.