Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (325. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.aliexpress.com/item/Ultimate-Luxury-Wallet-Flip-Leather-Cover-Case-For-Gionee-Elife-E3-With-Card-Holder-Stand-Free/1031364533.html

Ben de bu flip cover'a baktım. Daha önce flip cover kullanmadım gerçi, ama silikondan daha iyi duruyor gibi.
  • Bizim telefon Gionee E3 dikkat
  • quote:

Orijinalden alıntı: VICTOR 23

quote:

Orijinalden alıntı: Gustav

Siyah modelin resimlerini koyabilecek varmı arkasından ziyade elinde olan birkaç fotoğrafını çekse.

ben de siyahının resmini koyabilecek bir babayiğit arıyorum

Bekleyemiycem alıyorum siyahı
  • beyler cihazı alanlar kablosuz wifi acıyorum ama ne sag ustte seklı cıkıyor ne wifi ye baglanıyor anlamadım dun aksam baglandım en son
    su anda olmuyor bu konuda bana yardımcı olabılecek kımse varmı?
  • hisbilisim kullanıcısına yanıt
    Haklısın ama cihazla ilgili yolun bir yerden acılması lazım gibi geldi bana yarın obur gun ROM a falan ihtiyacımız olursa ne yapcaz ben onu merak ediyorum . Elimdeki cihazin bi
    r ROM kopyasını olusturabilirmiyim aslında benim derdim tasam bu . Bu site arama işlerine hep o yuzden sarıyorum.
  • Ramses87 R kullanıcısına yanıt
    umarım uyar bence aksesuar sıkıntısı başladı elinizde kalmaz :) case satışa uygun olursa alırım hocam batarya ya da alsan iyimiş :)
  • ibrahimerol kullanıcısına yanıt
    Ben de bu case'i beğenmiştim. Elimdeki caseler uyarsa bundan da 1 tane sipariş vereceğim.
  • drkprnc kullanıcısına yanıt
    istersen recovery menuden bi resetle cihazı düzelmesi lazım
    ses açma + güç tuşu > komut yok yazısı geliyor ve tekrar güç tuşuna basınca recovery menü çıkıyor buradan da klasik wipe data /factory reset ve wipe cache partition işlemleri yapıp resetlemiş oluyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemacarak -- 5 Temmuz 2013; 16:35:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hisbilisim

Bizim telefon Gionee E3 dikkat
    hmm aynı rom olurmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolferto -- 5 Temmuz 2013; 16:28:22 >
  • canberki C kullanıcısına yanıt
    merhaba, yeni bir android kullanıcısı olarak ben de denemek istiyorm bir sıkıntı olup olmadığını. rica etsem bunu hangi uygulamayla ve nasıl yapıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -KaJMeRaN-

Birisi inceleme yapmış sanırım bu forumdan da değil. Paylaşayım.

http://toplumsalteknoloji.blogspot.com/2013/07/general-mobile-discovery-incelemesi.html#more

İncelemeyi ben yaptım hocam sitede çok fazla bilgi olduğu için ve sitedekiler bu bilgilere çoktan erişmiş olduğu için siteye eklemedim.
    Bir de video inceleme yapmak istiyorum bakalım zamanım olursa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmmm10 -- 5 Temmuz 2013; 16:31:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |WhiteNight|

bu telefon güncelleme almıyormuş sonradan biz kendimiz yeni android sürümlerini korsan olarak yükleyebilirmiyiz ?

Bilen birilerinin yukleme dosyalarini bu telefona portlamasi gerekiyor. Kendin yapamazsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 lg led tv de ekran paylaştıma yapabilen var mı ben bir türlü beceremedim l
  • order and chaos oyanayabilen arkadas varmı açılıyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

bu telefon güncelleme almıyormuş sonradan biz kendimiz yeni android sürümlerini korsan olarak yükleyebilirmiyiz ?

Bilen birilerinin yukleme dosyalarini bu telefona portlamasi gerekiyor. Kendin yapamazsin.

anladım teşekkürler. çok kararsız kaldım s3 mü bu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimerol

http://www.aliexpress.com/item/Ultimate-Luxury-Wallet-Flip-Leather-Cover-Case-For-Gionee-Elife-E3-With-Card-Holder-Stand-Free/1031364533.html

Ben de bu flip cover'a baktım. Daha önce flip cover kullanmadım gerçi, ama silikondan daha iyi duruyor gibi.

kardeş ben bun siparişini verdim ama mıknatıslı bu nasıl kapanacak o kapak aklım ermedi
  • suan siyah Telefonumu almaya gidiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

anladım teşekkürler. çok kararsız kaldım s3 mü bu mu ?

maddi imkan varsa s3. marka payıda var ama s3 le bunu bir tutmak adil değil.

arada yazılım farkı, marka değeri, kaliteli donanım vs farkı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zatenkafayiyemis

Haklısın ama cihazla ilgili yolun bir yerden acılması lazım gibi geldi bana yarın obur gun ROM a falan ihtiyacımız olursa ne yapcaz ben onu merak ediyorum . Elimdeki cihazin bi
    r ROM kopyasını olusturabilirmiyim aslında benim derdim tasam bu . Bu site arama işlerine hep o yuzden sarıyorum.

Evet ben yapıyordum rootladıktan sonra recovery yüklüyordumki elektrik gitti ve benim tel recovery mode şu an girmiyor deniyorum tekrar yuklemeyi ama olmadı bakalım bulacağız inşALLAH o yüzden orjinal rom dosyalrı çıksında ondan sonra başlasın bence uğraşacak arkadaşlar.
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    eline zamanına sağlık güzel inceleme olmuş
  • 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.