Şimdi Ara

Twitter'da SMS ile doğrulama kodu gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
71.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twitter için çok kullanışsız bir sistem SMS doğrulama. giriş yapabilsem kaldıracağım ama giriş yapmaya çalışıyorum bakıyorum gelen giden yok. Gece yarısı bir bakıyorum doğrulama kodu gelmiş ama zamanı geçtiği için kullanamıyorum. Nalet olsun face ve twitter. Alayını sileceksin senden rahatı yok.
  • Operatör vodafone, kktc telsim veya avea ise DUR yazıp 2444'e turkcell ise DUR yazıp 2555' e gönder.

Çıkış yaptığının onayı SMS olarak geldikten sonra twitter'a girebilirsin doğrulama kodu sormayacak...
  • Twitter'da 2 adımlı giriş ayarını açtım. Şifreyi girdikten sonra telefona mesaj geliyordu onu girerek login oluyordum. Şimdi şifreyi giriyorum o kodu soruyor ama telefona mesaj falan gelmiyor?

Hiçbir şekilde login olamıyorum.

ne yapabiliriz?

Çözüm

Operatör vodafone, kktc telsim veya avea ise DUR yazıp 2444'e turkcell ise DUR yazıp 2555' e gönder.

Çıkış yaptığının onayı SMS olarak geldikten sonra twitter'a girebilirsin doğrulama kodu sormayacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 25 Şubat 2018; 22:54:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

Twitter'da 2 adımlı giriş ayarını açtım. Şifreyi girdikten sonra telefona mesaj geliyordu onu girerek login oluyordum. Şimdi şifreyi giriyorum o kodu soruyor ama telefona mesaj falan gelmiyor?

Hiçbir şekilde login olamıyorum.

ne yapabiliriz?

aynı sorunu bende yaşıyorum ://
  • Ya geç geliyor,ya 1-2 gün sonra geliyor
  • Takip
  • Hocam yapsan da bilgilendirme mesajları 2 saat sonra geliyor, kullanışlı denemez pek.
  • Banada geç geliyor 30 kere basmayın butona hiç gelmez
  • Hocam, hattınız nedir ?Bende bulaştım malesef giriş yapamıyorum
  • Avea, hallettim ama nasıl hallettim hatırlamıyorum
  • arkadaşlar hattım vodafone.2 gündür gelmiyor bu kod.ne yapabiliriz? evdeki netbook'tan sabit girebiliyorum ama.
  • ismetozel kullanıcısına yanıt
    hallettim arkadaşlar.dur yazıp 2444'e gönderdim.anında düzeldi.
  • _HaN_ _ kullanıcısına yanıt
    usta eyv yaa
    1 haftadir giremiyordum
    bana gec felan da degil. hic msj gelmiyofu.tele.dogrulama kodu yani hic gelmedi
    suan girmia.durumdayim
    tesekkrler
  • Lutfen yardım ben telefon numaramı yazdım ama onay kod gelmiyor twitter da acil yardım lutfen
  • Bendede anyı sorun var iki haftadır giremiyorum. operatör taşıdıgım için kod gelmiyor.
  • Bazen garanti bankası bile 2 dakika bekletiyor ki twitter fazlasıyla yogun bir sistem. Elbet gelir ama kaç saatte geleceği belli olmuyor bazen.
  • neden böyle birşey yapıyorsunuz anlamıyorum ki
  • Arkadaşlar banada gelmiyor bu onay kodu deli oldum ya giremiyorun kac gündür..
    Ben Turkcell kullanicisiyim DUR ve GİT yazip 2555e sms gönderdim yine olmadi. Twittera Türkçe ve ingilizce mail attım ilgilenmediler bile. Biri ALLAH rizasi icin yardim etsin ya
  • ismetozel kullanıcısına yanıt
    Adam hakli beyler aninda duzeldi! Sms dogrulama olayini iptal ettim geldigi gittigi yok iptal edin gitsin.
  • Arkadaslar yardım edecek olan var mı? Bana da gelmiyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.