Şimdi Ara

JBL GT5 İÇİM ANFİ ÖNERİSİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ford Transit uzun şase aracımız var. Araçta orjinal 4 adet kolon mevcut ve kalitesi yüksek tatmin ediyor.

Fakat 1 adet subwoofer takmak istiyorum. O da jbl gt5.

Başka herhangi bir kolon vs. takmayacağım.

Jbl gt5 i tam performansıyla besleyecek bir anfi önerir misiniz ?

• Jbl 301,1 tarzı mono amfilere yönelebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakuzin

Merhaba arkadaşlar.

Ford Transit uzun şase aracımız var. Araçta orjinal 4 adet kolon mevcut ve kalitesi yüksek tatmin ediyor.

Neden jbl gt-5?
    Daha farklı markalara yönelebilirsiniz bu iş için bütçeniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakuzin

Merhaba arkadaşlar.

aynen arkadaşa katılıyor veya

soundmagus dk600

xetec 601

bunlarda olabilir fakat ben alıcak olsam ya soundmagus yada jbl alırdım.
  • gt5 e illa mono amfi gerekli olmaz, sıradan olmasada şu piyasadaki 4 kanalların çoğu beslerki zaten orjinal sistemi basın altında ezilecek, orjinal üniteye deck çevirici bağlanarak bu sağlanacak, ( anladığım kadarıyla belirtilmediğine göre orjinal ünite var)
    buda deck çeviricinin sinyal alıcağı hoparlör çıkışındaki bağlantıya orjinal hoparlör bağlanırsa sinyal azalmazmı? kalitesizleşmezmi? hoparlöre gönderilen güç azalmazmı? gibi sorulara neden oluyor. bunlara neden olursa bu çıkışlara takılacak hoparlör eskisi gibi beslenemeyecek ve sterio bir amye neden olucak bence bir sterio 4 kanal amfi alınıp arkaya en azından piyasadaki alpine, kenwood, infinity (yeni yeni görüyoruz), jbl ovallerden alınıp ön kanalı ovallere verip, arkayıda jbl gt5 e köprülemek daha mantıklı.

macoustic düşünülebilir eğer bütçeniz kısıtlıysa. jameson edisona para vermeyin boşuna. yok para sıkıntım yok diyorsanız köprüdeki güçleri dikkate alınarak 250w rms ye yakın güç üreten bir amfi alınabilir. ( kağıt değerlerine pek aldanmayın, kullanıcıların yorumlarını okumalısınız bence)

amfiyi 180 liraya ovalleride 100lira civarına deck çeviricide 30-40 lira bişey zaten, 310-320 liraya güzel bir ses alırsınız bence :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.