Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU] (235. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.762
Cevap
56
Favori
158.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu underground lvlinin verdiği kutudan sadece blind ve firecrest setleri çıkıyor heralde demi onlardan çıka çıka setleri tamamladık ama 4. özellikleri benim hiç bir işime yaramıyor bir alphabridge in 4. özelliğini sevdim onunda 268 i bulmak için dz yapmak lazım heralde adamlar solo oynayanlar için set yapmışlar ama solo nasıl kazanılcak onlar onu düşünememişler 268 alphabridge i solo elde etmek imkansız gibi bir şey anca benim gibi şanslıysan yerden çalarsın
  • Sadece onlar çıkmıyor bana tactician ve striker 268lik parçalarda düştü ama genel olarak dediklerin çıkıyor diğerleri nadir düşüyor. Yeni setleri sevebildiysen ne mutlu sana ben sevemedim. Hepsini kutuya attım bekliyorlar. Zaten firecastın 4lüsü şuan işe yaramıyormuş sorun varmış diğerlerinde de işe yarar birşey yok. Beni yine falcon losta bağımlı kıldılar işin yoksa sürekli orayı farmla dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctormtr -- 30 Haziran 2016; 20:40:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni gelen ek paket gerçekten güzel olmuş bide şu ufak tefek sorunları halletseler..
    hala itemleri değiştirdiğimde istatistikler çıldırıyor arkadaş oyunun başından beri düzeltemediler şunu ya
  • M1A2Abrams M kullanıcısına yanıt
    Öyle bir sorunla karşılaşmadım ben hiç kullandığın silah hangisi hacım. G36 ise skill kullandığın anda dps değerleri düşer bu yüzden olmuş olmasın

• Bu named weaponların hepsimi çöp olur. Showstopperı sakın pvpde kullanmayın pve için yapılmış silah. Elinizde patlar söyleyeyim. Pvpde shotgun kullanacaksanız m870 kullanın aralarında dağlar kadar fark var.

• doctormtr kullanıcısına yanıt
    g36 yeni bugün düştü
    oyunu ben ilk günden beri oynuyorum
    değiştiğinden kasıt farklı itemleri koyduğum zaman istatistikler artması gerekirken azalıyor veya etki etmiyor ama log out olup tekrar online olduğumda düzeliyor
    g36'nın o etkisini biliyorum ondan bağımsız olay
  • Falcon lost heroic modu tek seferde tamamlamış bulunmaktayım. İnternette okuduğunuzda genelde sol merdiven altı denmiş ama pitin ortasında durmadığınız sürece ortası daha rahat. Ekip 2 kişitactician 2 kişi sentryden oluşan setlerle girdi. Tacticianların birinde immunizer diğerinde pulse vardı. Gelelim oynanışa tacticianlar drone ve pite inenler dışında görevi sentryleri heallemekti. Oyun boyunca bu taktiği uyguladık sentryler gerekeni yapıyor yeterki sağlıklı olsunlar. Bomba koyma olayı 2 kişi sağ ve soldan gitti. Diğer 2 kişi Pitte bunların koşu yoluna heal atmayı bekledi. Gerektiğinde ulti kullanmakta çekinmeyin hem tacticianların ultisi hızlı doluyor hemde onlar sayesinde diğerlerininde ultisi doluyor. Oyun sonunda 2tane 268lik tactician set düştü 3tanede 229luk silah düştü. Ben sentry düşmesini isterdim ama artık bir dahaki sefere.haa buarada heroicte başlangıçtaki shotgunları kör edip geçme zorlaşmış 4 kişiden 1i geçebildi. Gerçi ulti kullanmadık orada ulti kullansak belki böyle olmazdı. Denemekten çekinmeyin yapılabilmesi zor değil. Başarılar ajanlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctormtr -- 1 Temmuz 2016; 3:27:30 >

• arkadaşlar dz de 30 levelim
    daha fazla nasıl kasabilirim dz leveli genelde solo oynuyorum akşamları
    196 gear score va
  • 700 kadar phonix points var ne almalı arkadaşlar en faydalı oalcak şekilde ?
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Hacım oyundayım gel setlerin hakkında konuşalım

• dragon nest i bi deniyim dedim demez olaydım hardda 1,5 saat falan uğraştık sonunda da çöp verdi
  • Hacım fmsiz mi girdiniz 1.5 saat çok uzun süre challenge bile 30-35 dakika sürüyor. Random mu girdiniz

• doctormtr kullanıcısına yanıt
    random girdim o 4 bossta baya bir takıldık sonra olayı kavradık falan herkesin ilk seferiydi ondan uzun sürdü heralde olayları kavrayıncaya kadar bir kaç defa öldük
  • terminalde ki vendordan 320 phonix credit harcayıp kit aldım..weppn parts kit sanırım..sandım ki silahımın talentini değiştirebilcem...ama olmadı..hatta inventory ekranımda onu göremedim bile....eee ne işe yarıyo o zaman bu parça?
  • enesemre kullanıcısına yanıt
    Eğer blueprintini aldıysan silah parçalarını weapon kite çevirip silahının iç özelliğini değiştirebilirsin

• bir daha lazım olmaz diye salak gibi bütün isimli silahları falan satmıştım şimdi alphabridge seti ile onları arıyorum ben ne zaman bir şey satsam yada kırsam o item değerleniyor yav g36 nın yanına cadecus falan ne güzel giderdi şimdi kafama...
  • SMG ler su tabancasına dönüştü, mp7 leride hep parçaladık, g36 kaldık yakında oda nerf yer patates olur. Ben genelde lone + final giyiniyorum gediklere armor takıyorum şu an bana en mantıklı bu görünüyor. Oyunlarda Sniper oynamayı hiç sevmem ama bana sürekli 229 luk sniper tüfeği düşüyor daha tek mermi atmışlığım yok, oyun bilerek mi böyle yapıyor şüphelenmeye başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İOT -- 2 Temmuz 2016; 14:12:47 >
  • Kafam biraz karıştı bir şey danışacaktım elim 2 tane g36 var bir tanesi 182 - 10.4K (focused +Brutel + fierce) öbürü 229 -11,2 K(focused +brutel + accurate) normalde 229'un daha iyi olmasını beklersiniz ama tam tersi 182 neredeyse onun iki katı daha iyi adam kesiyor acaba bir hata mı var
  • elimden geldikçe etkili olacak set karışımlarını paylaşmaya çalışıyorum. Firecresti beğenmesemde onunla da oluşturduğum set dizilimi. Yeni başlayan arkadaşlara umarım faydası olur. Yeni başlayan arkadaşlar özellikle başta tactician olmaya bakın ölmezseniz veya az ölürseniz grupların aranan elemanı olup istediğiniz setleri dizersiniz. tactician olursanız özellikleride iyi kalibre ederseniz sürekli heal basarsınız takımınız ayakta kalır sizde istediğiniz setleri toplarsınız. Benim değişik görevlerde kullandığım setler firecrestli sette çantayı daha recalibre etmediğimden elektronik düşük kalibre edince elektronikte 20k olacak

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU]Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU]Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU]Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctormtr -- 3 Temmuz 2016; 17:05:59 >

• Holster'ın değerleri çok güzel olduğu için 3x Sentry seti bozdum, güzel bir Sentry Holster edinince değiştirip %10 elitlere hasar bonusunu da açacağım. Hedef Toughness'i 500K'ya çekmek

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.