Şimdi Ara

3 Ayda YGS nasıl bitirilir(2014 için hazırlananlar gelsiin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
11
Favori
14.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forumda 2014 için hazırlanan arkadaşlar var ve bende onlardan biriyim belki çok konu açıldı ve açılmaya devam ediyor ama tam verim alamadık gibi 2014 için hazırlananlar bu yazın neler yapacağını ve mezunlarda önerileriini yazabilir.

Bana gelince 1 ayda Mat1 ve türkçe yi bitirip ramazanda ise ygs kimya-biyolojiyi bitirmeyi düşünüyorum fiziğe ise Ağustos ta dershane ile birlikte başlayacağım(temelim olmadığı için)

Nasıl çalışacağım;
    Öncelikle fem simetri ile birlikte teknofemden konu dinleyip simetride ki testleri çözeceğim.Ardından FEMSET YGS den soruları çözüp konuyu bitireceğim ve bir sonraki günde o konuyla ilgili 1-2 test çözüp tekrar yapmış olacağım.
    Günde mutlaka 20 tane paragraf sorusu ve 20-30 dk kitap okuma yapacağım. İlk ay ki programım bu sizde yazarsanız kararsız kalmış arkadaşlar biraz fikir edinebilirler.

Not:Teknofem videolarında ki sorular fem simetriden alınıyor yani simetriyi çözüyorlar ve konuyu simetri üzerinden anlatıyorlar.

hedef 12.sınıf başlamadan min ygs de 100-110 netle girebilmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanozen -- 15 Haziran 2013; 16:16:15 >

• beyler lys/ygs 2 ayda bitirmek için bir program hazırladım bir bakın isterseniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_76423395/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.