Şimdi Ara

JAR uzantılı Winamp Media Player

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

W800i kullanıyorum fakat çoktandır telefonuma mp3 film izleyebileceğim program arıyodum
    bu programları buldum görüntüleri çok hoş telefonumada kurdum ama şarkı listeleri nerede oluşturuluyo bulamadım doğrusu sürekli liste boş diyor
    sizlerin bulabileceğinizi düşünüyorum inşanlah bilen çıkan

http://*****.de/files/23294026/Winamp_Media_PlayerJAR_.zip.html

bir gözatın ...

• Hocam sanırım jar uzantılı olanları telefona atmadan önce içine bir şey kopyalamamız lazım..
    Şu anda değil ama bi ara bakarım belki bulan arkadaşlar olur..
  • bu program K750İ yede olurmu?
  • kardeş şunu bide hemenp-aylas ada upload edebilirmisin bende rapid sorun yapıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: sucveceza

kardeş şunu bide hemenp-aylas ada upload edebilirmisin bende rapid sorun yapıyo

http://www.hemenpaylas.com/download/985185/Winamp_Media_PlayerJAR_.zip.html
  • ben w800i de çalıştırdım sadece şarkıları göremedim w800de çalışıyosa sendede çalışması lazım k750 ile w 800 aynı diye biliyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: chiller

bu program K750İ yede olurmu?
  • saol
  • k700 dede çalıştı ama folder is empty diyor ??? jar ın içine mp3 attım sonra tele attım fayda etmedi... çalıştırabilen, müzik dinleyebilen varsa paylaşsın lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gok90 -- 17 Haziran 2006; 13:39:00 >
  • empiti diyo :]
  • kimse çalıştıramadımı ?
  • ne işe yarıyor bu program tam olarak

zaten walkman özelliği var telefonun ben anlayamadım açıklar mısınız
  • belki extra özellikleri vardır diye çalıştırmaya çalışıyoruz ama daha çalıştırmayı başaramadık ???
  • bence uğraşmayın basit bir java programı telefonun kendi programından daha iyi olamaz bence
  • telefonun kendi programına bişey dediğimiz yokta mp3 dinlerken hadi neyse ama
    ben arasıra filmde izliyorum film izleyeceğimiz zaman kendi programı berbat bence (w800i)

filmin orta yerinde durdurmak gerekiyo PAUSE tuşu yok dur diyosun komple kapıyor ayrıca ileri geri alma özelliği yok ileri geri geri yaptığında sonraki önceki parçaya geçebiliyosun belki ben bikaç dk öncesine sonrasına gitmek istiyorum kendi yazılımıyla mümkün değil bunlar

diğer arkadaşları bilmemde benim için özellikle film izlerken extra bir yazılıma ihtiyacım var çoktandır arıyorum ve bulabildiğim tek program bunlar onlarıda doğru düzgün çalıştıran çıkmadı maalesef

quote:

Orjinalden alıntı: lzooml

bence uğraşmayın basit bir java programı telefonun kendi programından daha iyi olamaz bence

• şunu bi calıstıran yokmu ya
  • şarkıları listemeyi başardım galiba ama şarkıları hala çalamıyorum
    mp3leri hafıza kartındaki music klasörüne taşıdım
    program açıkken 7 tuşuna basınca bir menü açılıyoburada folders yazan yere seçim düğmesine basıp sonra add diyerek /e:/music/ yazdığımda ok ledim ve listede mp3 lerimi gördüm hepsi listelendi ama
    şimdide listedeki mp3leri açmıyo donma yapıyo
    artık ben programlardan umudu kestim bence sizlerde uğraşmayın
    Jar uzantılı bir player bulan olursa lütfen buraya eklesin :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpforever

telefonun kendi programına bişey dediğimiz yokta mp3 dinlerken hadi neyse ama
    ben arasıra filmde izliyorum film izleyeceğimiz zaman kendi programı berbat bence (w800i)

filmin orta yerinde durdurmak gerekiyo PAUSE tuşu yok dur diyosun komple kapıyor ayrıca ileri geri alma özelliği yok ileri geri geri yaptığında sonraki önceki parçaya geçebiliyosun belki ben bikaç dk öncesine sonrasına gitmek istiyorum kendi yazılımıyla mümkün değil bunlar

diğer arkadaşları bilmemde benim için özellikle film izlerken extra bir yazılıma ihtiyacım var çoktandır arıyorum ve bulabildiğim tek program bunlar onlarıda doğru düzgün çalıştıran çıkmadı maalesef

quote:

Orjinalden alıntı: lzooml

bence uğraşmayın basit bir java programı telefonun kendi programından daha iyi olamaz bence

bende w810i var w800i ile aynı diye biliyorum walkman menüsü walkman menüsünde altta videolar var gir oraya oradan aç filmini bende navigasyon tuşunun ortasına basınca pause yapıyor sağa sola basılı tutuncada ileri geri sarıyor w800i dede olması gerek bu özelliğin bence

• yok mu çözen arkadaşlar program hoş ama boş görünüyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kenanmavzer

yok mu çözen arkadaşlar program hoş ama boş görünüyor.

evet hala çözen olmadı ne programmış peh peh...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gok90

quote:

Orjinalden alıntı: kenanmavzer

yok mu çözen arkadaşlar program hoş ama boş görünüyor.

evet hala çözen olmadı ne programmış peh peh...

olsun görüntüsü yeter soran olursa çalışıyorda sonra çalıştırırım deyip sadece görüntüsünü gösterip hava atarız

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.