Şimdi Ara

16 Kilo verdim :) ( SS'li) (27 KG OLDU) Güncelleme (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
103
Favori
29.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23 kg da ben verdim bodybuilding+diyet :)
  • Helal olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun valla be :D darısı bizim başımıza

• quote:

Orijinalden alıntı: husegundogdu

Ölmedim daha

Ben ilk ss deki yol bisikletinde kaldım modeli neydi ?

• Helal olsun üstad. Benim birader de senin ilk zamanların gibi şimdi konuyu ona göstereceğim. Umarım bir etki yaratırsın. Tebrik ettim seni.

• Bravo dostum bende 118kg 3 haftadir diyete girdim 5 kg verdim bende kararliyim vercem fazlalari.iyi bir ornek oldun bana tesekkurler

• Dostum helal olsun. Benimde boy 180 cm, 85 kg'ydim. 2,5 ay kendimi biraz sıktım şu an 76 kg oldum. Hedefim 70 kg. Bu arada 32 yaşındayım, herkes yaşıma göre iyi olduğumu söylüyor ama çok iyi olmak varken neden sadece iyi olayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack_sparrow_82 -- 24 Nisan 2014; 9:27:30 >
  • Helal olsun bende 90 a çıktım :( göbek çıktı benimde acilen başlamam lazım spor,diyet vb.

1. sayfadaki tavsiyelerine bakıp bişiler yapıcam inş :D
  • Tebrikler arkadaşım
  • Gerçekten iradene karşı kazandığın bariz bir zafer... Biz hala savaşıyoruz:)
  • Tebrikler hocam.

• Tebrikler. Bende başlamalıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sev7nn

quote:

Orijinalden alıntı: husegundogdu

Ölmedim daha

Ben ilk ss deki yol bisikletinde kaldım modeli neydi ?

Hocam, Kron rocket kullanıyorum. 2-3 Upgrade'i oldu sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esrarengizhus -- 24 Nisan 2014; 11:44:17 >

• Bende 6 ayda 13 kilo verdim. Buna cardio'nun büyük etkisi oldu. Sürekli oturarak kilo vermek mümkün değil, spor yapmak şart. Düzgün bir spor salonuna kayıt olup istikrarlı ve bir hoca kontrolünde spor yapmanız size çok faydası olur, zaten biraz kalburüstü bir spor salonuna gittiğiniz zaman hocalar çok yardımcı oluyor.

Yemek alışkanlıklarım benimde değişti. Önceden ekmeğe ve pilav ve makarnaya yüklenirdim. Şu an kararında yiyorum pilav ve makarnayı. Şekeri tamamen kestim, ekmeği sadece sabah kahvaltısında yiyorum o da tam buğday ekmeği.

Akşam yemeğini 18:00'e kadar yemeye çalışıyorum, eğer spora geç gittiysem mesela 21:00 gibi spordan çıkıyorsam ton balıklı salata veya köfte ızgara gibi ağır olaman yemekler yemeye çalışıyorum çünkü spordan sonra yemek yemek gerekiyor. Önceden tatlı çok yerdim, şu an tatlı aklıma bile gelmiyor, tatlı yiyeceksem eğer gündüz saatlerini tercih ediyorum kesinlikle akşam ağır şeyler yememeye dikkat ediyorum. Tuzu, şekeri komple kestim. Tuzu zeytinden alıyorum, şekeri meyvelerden alıyorum. Bu şekilde 93 kilodan 80 kiloya düştüm.

Şu an sporda ağırlığa geçtim ama yine cardioya devam ediyorum.

• koyar olm kullanıcısına yanıt
    Tebrikler hocam, hem spor, hemde dikkatli yiyecek tüketimi.
    Ne sarkma olur, ne çatlama Vücutta
  • Helal olsun la
  • serhax kullanıcısına yanıt
    Hocam Savaşmaktan vazgeçmeyin yeter.
    Bi an gelicek, kıyafet denerken bir bakmışsınız xxl yerine ( kendimden örnek) L beden alıyorsunuz
  • Gerçekten azminiz ve iradeniz için tebrikler. Bu konuyu açtığınız zamanı hatırlıyorum, ilk haliniz ve şimdiki haliniz bambaşka. Eminim artık hayattan çok daha fazla keyif alıyorsunuz.

Azim, irade ve başarılarınızın hayatınızın her alanında daim olmasını dilerim.

• reguse kullanıcısına yanıt
    iyi dilekler için çok teşekkür ederim.

Hocam kesinlikle öyle kimi zaman ağladığım kimi zaman kendime sinirleniyordum. kıyafetlere sığamamak, toplumdan kendimi dışlamak gibi,
    kesinlikle mutluyum. ve en önemlisi artık kim ne diyecek diye düşünmüyorum. kendi kararlarımı verebiliyorum. insanlarla iletişime geçiyorum.

Hem sosyal yönden hemde sağlık yönünden çok büyük değişimler oldu.

İyi dilek ve tebrik mesajı atan herkese bir bir teşekkür ederim.
    Birilerine Azim kaynağı olduysam ne mutlu
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.