Şimdi Ara

16 Kilo verdim :) ( SS'li) (27 KG OLDU) Güncelleme (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
103
Favori
29.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam çocuk doğurmuş. Tebrikler, başarılarının devamını dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: husegundogdu

quote:

Orijinalden alıntı: Shellci

tebrik ederim kardeşim, 10 numara olmuşsun. bende üniversitede okurken 10 kilo vermiştim bi azimle. şimdi evli barklı akşam yemek yiyip uzanarak tv izlemeceli bi hayatım oldu ve 20 kilo aldım ozamana göre:) bu konu bana da gaz olur umarım.

Hocam, size kilo aldıran evlilik mi oldu yoksa iş hayatınız mı?

Evlilik ve iş hayatı birlikte. Bir KİT (kamu iktisadi teşebbüsü)'nde bilgi işlem sorumlusu olarak çalışıyorum ve sürekli oturuyorum. Bulunduğumuz yerde ağır işlerde işçi arkadaşlarımızda çalışıyor, aynı yemeği yediğimiz için kalori hesabı ile öğlen yemeği çıkıyor.
    en az 1000 kalori.. birde sigarayı bıraktım 6 ay oluyor. tüm bunlarla birlikte evleneli 11 ay oldu 15 kilo aldım düğünden beri.

bir süredir çayı şekersiz içmeye ve ekmeği azaltmaya başladım. epeydir vardı aklımda umarım senin konun ile tekrar mücadeleye başlıcam :) akşama kadar bu gaz geçmesse eliptik koşu aletinde alıcam soluğu eve gidince :)

• Bende 58 kiloydum şimdi 65-66 oldum. 3-4 aydır oturuyorum evde anca bu kadar çıkabildik. 70 e gider herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

Bende 58 kiloydum şimdi 65-66 oldum. 3-4 aydır oturuyorum evde anca bu kadar çıkabildik. 70 e gider herhalde.

Hocam, Birimiz KG vermeye çalışırken, Diğerinin KG almaya çalışması çok garip.

Bunun ortasını tutturanlardan olmak iyi birşeymiş öğrenmiş oldum
  • quote:

quote:

quote:

tebrik ederim kardeşim, 10 numara olmuşsun. bende üniversitede okurken 10 kilo vermiştim bi azimle. şimdi evli barklı akşam yemek yiyip uzanarak tv izlemeceli bi hayatım oldu ve 20 kilo aldım ozamana göre:) bu konu bana da gaz olur umarım.

Hocam, size kilo aldıran evlilik mi oldu yoksa iş hayatınız mı?

Evlilik ve iş hayatı birlikte. Bir KİT (kamu iktisadi teşebbüsü)'nde bilgi işlem sorumlusu olarak çalışıyorum ve sürekli oturuyorum. Bulunduğumuz yerde ağır işlerde işçi arkadaşlarımızda çalışıyor, aynı yemeği yediğimiz için kalori hesabı ile öğlen yemeği çıkıyor.
    en az 1000 kalori.. birde sigarayı bıraktım 6 ay oluyor. tüm bunlarla birlikte evleneli 11 ay oldu 15 kilo aldım düğünden beri.

bir süredir çayı şekersiz içmeye ve ekmeği azaltmaya başladım. epeydir vardı aklımda umarım senin konun ile tekrar mücadeleye başlıcam :) akşama kadar bu gaz geçmesse eliptik koşu aletinde alıcam soluğu eve gidince :)

Hocam benim şuanda rehberlik ettiğim arkadaşım mevcut,
    Kendisi 122 KG'den fazlaydı,

1.5 ay gibi bir sürede, 109 KG ye düşürdük. Şekeri olduğu için malesef benim uyguladığım diyeti uygulayamadı,
    ama Ekmeği keserek yağlı gıdalardan kaçınarak ve en zoru olan saat 6'dan sonra yemeği keserek verdi kgleri.

Onun kg vermesine kendimden çok daha fazla sevindim.
    Gerçi beni suçluyor Senin yüzünden yeni kıyafetler almak zorunda kaldım diye ama.
    En iyisini yaptı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

Bende 58 kiloydum şimdi 65-66 oldum. 3-4 aydır oturuyorum evde anca bu kadar çıkabildik. 70 e gider herhalde.

Hocam, Birimiz KG vermeye çalışırken, Diğerinin KG almaya çalışması çok garip.

Bunun ortasını tutturanlardan olmak iyi birşeymiş öğrenmiş oldum

ekmek çok yedim ben kilo almam lazımdı makarna ekmek baya yedim hala daha yiyorum yani.
  • Helal olsun kardesim body ye basla

• 42 de ben verdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Edison

42 de ben verdim

Hocam maşallah,

Kaç kgden düştünüz?
  • quote:

quote:

42 de ben verdim

Hocam maşallah,

Kaç kgden düştünüz?

120 den 78'e

Şuan 82kgyum

Boy 190

• benim tekrar kilo verince giyerim diye atmadığım kıyafetilerim var o sorun olmaz :D
    hocam sen beni özelden taciz et arada sevabına beni de zayıflat :)
  • Helal hocam
  • quote:

Helal hocam

SağoI.

Azimle sıçan duvarı delermiş.

• Helal olsun büyük azim alkış.gif
  • quote:

quote:

Helal hocam

SağoI.

Azimli sican o

• ugh

• quote:

Orijinalden alıntı: MaltGuitar

quote:

quote:

Helal hocam

SağoI.

Azimli sican o

yoo değil

• Tebrikler:) Bu azimle daha da iyi duruma gelirsin
  • Super olmus helal olsun hocam bende vermek istiyorum ama bir anda gaza gelip vericem diyorum sonraki gun bi bakmisim elimde cikolatalar kolalar benim sorum nasil karar verdin ne olduda kararindan caymadin ?
    Cok fazla ekmek ve yemek yiyen biri degilim ama acaip abur cubur yiyorum son olarak birde diete basladiktan kac hafta sonra midenin kuculdugunu hissettin

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.