Şimdi Ara

16 Kilo verdim :) ( SS'li) (27 KG OLDU) Güncelleme (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
103
Favori
29.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam bende 18 kilo kadar verdim 94 tüm 78 kiloyum şuan. şeker ve tuzu tamamen çıkardım. hamur illaki çok fazla olmamakla yiyorum. dayanarak vereceğiz. hedefim 70
  • AZİMLE SIÇAN DUVARI DELERMİŞ OLUM
  • Bende yapmıştım ilk ay 10 kilo verdim ama sonra kilo vermem zayıfladı. 2. ay 2.5 kilo 3. ay 1kilo derken hevesim gitti bıraktım. Bu bi süreçmiş illaki böyle bi dilimden geçecekmişiz. Bunu nasıl atlattınız ve bu kırılma dönemlerinde ne kadar kilo verdiniz neler yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bey Amca

Bende yapmıştım ilk ay 10 kilo verdim ama sonra kilo vermem zayıfladı. 2. ay 2.5 kilo 3. ay 1kilo derken hevesim gitti bıraktım. Bu bi süreçmiş illaki böyle bi dilimden geçecekmişiz. Bunu nasıl atlattınız ve bu kırılma dönemlerinde ne kadar kilo verdiniz neler yaptınız?

Öncelikle diyetime ve programıma hep sadık kaldım.

dediğiniz gibi ilk aylarda ki gibi kilo veremiyorsunuz. zaten hızlı kg verme döneminden sonra ki ayda yani 2 ayda 4 kg verebildim. en büyük etken zaman gerçekten yemek yeme duygunuzu köreltince gerisi geliyor. bunun yanında gerçekten zamanım olsa ki olacak spor yapmak çok büyük bir rol oynuyor hem sarkmanın önüne geçiyorsunuz hemde kas kütlesi inşaa ediyorsunuz.
  • Usta saçları kendin mi yaptın. Kuaförde falan mı yaptırdın. Yüksek müsadenle saç şeklini çalıyorum.

Bu arada kilo vermek iyidir. Özgüveni geri getirir. 85 kiloydum 2 yıl önce. Şu an 72-73 o civarım. Gerçekten değişimi hissediyor insan. O XL tişörtlerden M beden slim fit tişörtlere geçmek çok güzel gerçekten. Tebrikler. Umarım daha da verir istediğiniz seviyeye gelirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hatake Kakashi -- 1 Ağustos 2013; 13:17:52 >
  • Hatake Kakashi kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.

Hocam saçlarımı kendim yapıyorum. ama berbat çıkmış orda

yanları aldırıp üstleri uzatıyorsunuz ilk zamanlarda kötü duruyor ama uzayınca arkaya atabiliyorsunuz gayet iyi oluyor

inşallah hedefime ulaşacağım
  • Hocam boyunuz kac¿
    basladiginiz ve mevcut kilonuz nedir¿
    Yasiniz kac¿

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçekten helal olsun ne diyeyim başka
  • quote:

Orijinalden alıntı: yassin11

AZİMLE SIÇAN DUVARI DELERMİŞ OLUM

çizmezler mi

• quote:

Orijinalden alıntı: kosarakkactim

quote:

çizmezler mi

niye cizsinler ? o fiilin yerini karsilayacak bi kelime yok bnce

• quote:

Orijinalden alıntı: GTX-NoVa®

quote:

quote:

çizmezler mi

Benim itirazım yok kardeş admin beylere anlat

• quote:

Orijinalden alıntı: GTX-NoVa®

quote:

quote:

çizmezler mi

azimle kakiş yapan mermeri deler.
  • Mesajım bulunsun tatil dönüşü okuyup uygulayabilirim.

• Suan 94 kiloyum. En düzgün vucutlu kaslı sixpack yapmaya hazır halim 82 kg di. Yani 12 kg vermem lazım. Kaleci Volkan vücudu gibi oluyor o zaman. Yememe dikkat ediyorum ama ailem özellikle annem kiyamiyorum ayağına baya kötü etkiliyolar beni. Mesela dün sabah koşu yapıyorum eve geldim Sucuklu tereyağli yumurta. Bi oturusta 4 yumurtalı omleti gomdum. Sonra pişman oldum. Kendi kendimi nasıl motive edicem sen söyle

• Mesajim dursun ibretlik paylasim.
  • Ben de ramazanda hiç bir şey yapmamama ve çokfazla pide yememe rağmen 6 kilo vermişim inanamadım Benim de bi 15-20 kg vermem gerekiyor
  • helal olsun abi
  • takipteyim
  • 65 kiloyum, atletik vücut var ama kilo alamıyorum, 5 kilo alsam tam dengeli olacak vücut boya göre.. kilo almak için tavsiyelere açığım

-başlığı açan kardeş, ilk olarak şimdi ki halini gördüm normal dedim zaten bu tip çok kilolu olamazdı.
    ama sonra ilk halini açtım ve tebrik ettim.
    iyi direnmişsin ve sonuçlarını almışsın helal olsun.

• Teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.