Şimdi Ara

The Crew (2014) [ANA KONU] (169. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.636
Cevap
31
Favori
127.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onlar haritadayken ust taraftan skillere getirdiginde filtreyi gormeni sagliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SLS AMG mi alayım kararsızım hala :)
  • xgny58x kullanıcısına yanıt
    Circuit icinse ford gt

Perfdede ferrari beni idare ediyor ne yalan soylim

• Hocam circuit için mi alsam perf için mi kararsızım. Ferrariden memnun değilim 360ı geçmior araba. Circuit ise pek yapmadım. SLS AMG'nin en iyisi olduğunu okudum.
    sls amg devam ozaman ama dediğim gibi perf arabadan hız beklemeyin :)
  • Sls amg aldım araba daha 700 küsür level 325 falan yapıyor Laferrari 360 ı zor görüyor bir sonraki arabam aventador :)
    öncelikle perfdemi yapıyor

ikincisi ferrarinin videosunu çekip akşam atarım

son olarakda PERF serisinde hıza takılmayın hocam fazla kalkışlar ve dönüşlerde önemli
  • Hocam perfteydim şuanda circuit için parça kasıyorum. Laferrarinin kalkış falan iyi bence fakat maks hız kötü. Aventadoruda çok beğeniyorlar birde pagani var onuda merak ettim hepsini alacağım birde yarın müsaitseniz şu 2.5 saatlik yarışı yapalım beraber canımız sıkılmaz hiç yoktan :)
  • tamam yaparız da neymiş o 2.5 saatlik yarış çok değilmi 2.5 saat
  • hızlı para kasmak için kurt factionındaki bu görevi tavsiye ederim. 5 dk sürüyor ve 66k para veriyor. 1 saatte laferrari parası çıktı. 2 saatte oyundaki bütün iyi arabaları aldım
    The Crew (2014) [ANA KONU]

parça kasmak içinde bu skilli öneririm. yayan bile platinde bitirilir okadar kek bir skill. zaten basit bir skill ama dahada basitleştirmek için skille tersten girerek başlayın ve önünüzdeki ilk sağa dönün ordan bastırın gidin. platin olduktan sonra yaklaşık 5-6 sn artıyor bile.
    The Crew (2014) [ANA KONU]

bu iki yöntemle başka hiçbirşeye gerek kalmadan bütün arabaları 1 günde alıp 1 günde maxlayabilirsiniz. sonra gelsin pvp

edit: bu bonus görevlerden vardı 2-3 tane, hepsi hemen hemen 5 dk sürüyor. ben bunu yapmıştım ferrari ile oynamak için. Bu arada oyunda 2 yıldır bug varmış. hergün oyuna ilk girdiğinizde bu bonus görevleri göreceksiniz. eğer çıkarsanız tekrar göremezsiniz ertesi güne kadar. bende çıktım oyundan sonra girdim gitti görevler. ertesi günü bekliyorum şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 1 Ekim 2016; 3:51:04 >

• [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    sırf o 66k para için factionumu değiştirmeye girdim fakat değiştiremedim neden değişmiyor bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: emsalsszz

tamam yaparız da neymiş o 2.5 saatlik yarış çok değilmi 2.5 saat

Ben yaptım, 118 dakika sürdü ve tüm haritanın etrafında bir tur attım. Yarış bittikten sonra üstümden kamyon geçmiş gibiydi. Direksiyonu tutmaktan ellerim yanmış gibiydi.

Bu faction görevinin ayı versiyonu yok mu ya ayıdayım geçemiyorum kurta şansa bak ya :(
    aaynı şey bende de var

çok sinir bozucu
  • Faction wars reset atılmış ayılar 3 bölgeyi almış şuanda genel sıralamada da önde belki bizede çıkar. Hocam oyundayım şuanda oyun içi nasıl konuşulur bilmiyorum The_MonsteRacer nickim beraber takılalım :)
    bu görevler 1. sırada olan facitona bonus olarak geliyor zaten benim bildiğim. ayılar birinciyse ayılara çıkar. ama dediğim gibi bug var hala. çıkıp girince gidiyor bonus görevler.

bide bu bonuslar 60k veriyor normalde. ama factionda reputation kastıkça gelen ödül artıyor bende ondan 66k idi. dahada artar aslında faction değişmeden devam edersek. ya da sürekli birinci olan factiona geçip 60k ile idare edicez
  • quote:

Orijinalden alıntı: xgny58x

Bu faction görevinin ayı versiyonu yok mu ya ayıdayım geçemiyorum kurta şansa bak ya :(

Gecisleri 7 günde bir yapabiliyorsun .

Hocam şuanda Faction'da ayılar önde bizde gözükmüyor yarın gözükür mü acaba?
    hiç bilemiyorum. ben birkere gördüm bu görevi bayağı bi yaptım sonra çıktım girdim daha göremedim. ertesi gün bakayım dedim, heralde ayılar birinci olduğundan zaten gelmedi. yani sadece birkere gördüm bu görevi.
    Bugda olabilir hocam şansa görürsek yaparız :D
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.